Czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / WiewiórINKA w Świnoujściu! Ciekawa akcja promocyjna Inowrocławia

Rozmaitości

WiewiórINKA w Świnoujściu! Ciekawa akcja promocyjna Inowrocławia

Foto: Organizator

Inowrocławska maskotka WiewiórINKA wyruszyła w podróż pociągiem, której nie odbyła jeszcze żadna wiewiórka w historii. Jeździ po całym kraju, aby odwiedzić sto polskich miast z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W taki sposób bohaterka akcji będzie opowiadała o Inowrocławiu, zapraszając do odwiedzenia tego uzdrowiskowego miasta.

WiewiórINKA odbyła już cztery weekendowe podróże, podczas których odwiedziła m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Malbork, Częstochowę, Katowice, Opole, Bielsko-Białą, i 36 innych polskich miast.

Już teraz pakuje się, aby wyruszyć w kolejną podróż. Maskotka planuje w najbliższą sobotę i niedzielę odwiedzić: Świnoujście, Międzyzdroje, Szczecin, Stargard, Białogard, Koszalin, Hel, Jastarnię, Władysławowo i Puck.

W ten weekend będzie również w Państwa mieście. WiewiórINKA odwiedzi Świnoujście w najbliższą sobotę, 21 lipca i spotka się z mieszkańcami i turystami w godzinach 8:00 – 9:00 przy ul. Dworcowej.

Takich wielkich, weekendowych tras maskotka odbędzie latem i jesienią jeszcze kilka. Planujemy, że dotrze do większości największych polskich miast i będzie zachwalała uroki Inowrocławia oraz zapraszała do odwiedzin jej w Inowrocławiu.

WiewiórINKA ma też swój profil na Facebooku. Tam opowiada o mieście, o Solankach oraz ciekawostkach z miasta. Co pewien czas ogłasza również konkursy, w których można wygrać miejskie gadżety. WiewiórINKA nagrywa również swoje filmy i publikuje relacje z odwiedzonych już miast.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron:
www.facebook.com/WiewiorINKA
www.facebook.com/uminowroclaw
www.visitinowroclaw.pl
www.inowroclaw.pl

Autor: Organizator
comments powered by Disqus