Czwartek, 22 lutego 2024r.

Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Kierunek Świnoujście liczy na Waszą pomoc!

Rozmaitości

Kierunek Świnoujście liczy na Waszą pomoc!

Foto: Kierunek Świnoujście

Pamiętacie Festiwal Uśmiechu? A Uznam Surf Contest? Piknik Sportowy z klubem ULKSW Pomorze Świnoujście? Jeżeli Wam się podobało, bardzo prosimy o głosy w nowej edycji programu Społecznik, dzięki któremu udało nam się zrealizować te wydarzenia. Bez Was to się nie uda! 

W tym roku mamy dla Was trzy wydarzenia, których jesteśmy organizatorami i które potrzebują Waszych głosów!

Mała instrukcja.

Wchodzimy na stronę: pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj

Wypełniamy pola: imię, nazwisko, adres email, datę urodzenia i Powiat Zamieszkania miasto Świnoujście.

Mamy dwie tabele do głosowania, w pierwszej możemy oddać głos na 1 projekt powiatowy - tutaj prosimy żebyście głosowali na „Integracja Osiedla Zachodniego”.

Celem inicjatywy jest integracja i rozwój dzielnicy zachodniej w Świnoujściu. W ramach działania chcemy zorganizować spotkanie w formie pikniku na placu „Świat Zabaw i Gier na osiedlu Zachodnim”, Poznać mieszkańców ze sobą i zachęcić do wspólnego działania na rzecz okolicy.

Druga tabela to głosy na inicjatywy regionalne, tutaj mamy 3 głosy i bardzo prosimy abyście oddali głosy na:

„Festiwal Uśmiechu edycja 2” (194/RIO/SPOŁ/2019)

„Bo uśmiech dziecka jest radością dorosłych – druga edycja fantastycznej imprezy, która zgromadziła na placu Adama Mickiewicza tłumy dzieci. Impreza, która przyniosła ogrom uśmiechu nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Chcemy, aby była jeszcze większa, z jeszcze większą ilością atrakcji. Chcemy ofiarować Państwu niezapomniane chwilę z rodziną i obudzić w Państwu uśpione dziecko... Bawcie się, śmiejcie, twórzcie niezapomniane, wspólne wspomnienia z dala od komputerów, telefonów. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia!”

„Turniej nadziei olimpijskich - Usedom Open 2019” (193/RIO/SPOŁ/2019)

Popularyzacja dyscypliny taekwondo, profesjonalne zawody dla różnych grup wiekowych, pokazy, szkolenia, gry i zabawy sportowe, degustacja zdrowej żywności kuchni azjatyckiej (koreańskiej).

Trzeci projekt dowolny do wyboru, My chętnie oddamy nasze głosy na „Aktywne maluchy z Kamienia Pomorskiego” (21/RIO/SPOŁ/2019), przygotowany przez Akademię Piłkarską Gryf Kamień Pomorski - Organizacja trzech turniejów piłkarskich dla młodych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, urodzonych w latach 2010-2014. Danie im szansy na rozwój swoich umiejętności w myśl zasady „każdy zespół wygrywa”.

Bardzo liczymy na Wasze głosy!

Autor: Kierunek Świnoujście
comments powered by Disqus