Piątek, 29 maja 2020r.

Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Bonusy bukmacherskie, kody promocyjne czyli jak skutecznie grać w zakłady?

Materiał zewnętrzny

Bonusy bukmacherskie, kody promocyjne czyli jak skutecznie grać w zakłady?

Foto: Materiał zewnętrzny

Od czasu wprowadzenia nowelizacji ustawy hazardowej bukmacherzy ścigają się między sobą i walczą o każdego gracza. Walczą jednak uczciwie, a potencjalny gracz jedynie na tej rywalizacji korzysta. Jej wynikiem są coraz atrakcyjniejsze bonusy bukmacherskie, kody promocyjne i inne dodatkowe atrakcje. 

Jak grać, aby zyskać?

Jeszcze nie tak dawno, aby zacząć zabawę w zakłady bukmacherskie, trzeba było po prostu zainwestować. Wiadomo, że początkujący gracz musi popełnić przynajmniej kilka błędów, zanim zacznie się swobodnie poruszać w machinie bukmacherskiej. Niektórych graczy te pierwsze porażki i związane z tym stary finansowe zniechęcały do dalszej zabawy. Bukmacherzy jednak zdali sobie z tego sprawę i zaczęli wyjątkowo dbać o nowych graczy. Pojawiły się atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Chcesz sprawić, jak się obstawia? Wystarczy się zarejestrować, a właściwie każdy bukmacher za ten ruch nagrodzi cię bonusem w wysokości kilkunastu-kilkudziesięciu złotych. Nic cię to nie kosztuje, a możesz bez wyrzutów sumienia spróbować swoich sił. Bukmacherzy zdali sobie sprawę z tego, że bez możliwości takiego wstępnego rozpoznania bez ryzyka, wiele osób potencjalnie zainteresowanych zakładami, nigdy ich nie spróbuje. Przy pierwszej wpłacie natomiast bonus naprawdę może być bardzo duży. Tutaj wszystko zależy od tego, depozyt jakiej wysokości wpłacisz. Dla stałych graczy pojawiają się kolejne bonusy, takie jak kupon bez ryzyka, wielokrotny zakład, dodatkowe środki w wysokości kilkudziesięciu złotych. 

Kody promocyjne od bukmachera?

Bukmacherzy przyciągają graczy na różne sposoby. Ponieważ część bukmacherów, ze względu na ograniczone możliwości reklamowania, inwestuje w sponsoring sportowy, gracze zakładów mogą liczyć na bilety w specjalnych cenach, dodatkowe promocje związane z kupnem biletu. Nie da się jednak ukryć, że graczy do danego bukmachera przyciąga przede wszystkim możliwość zdobycia dodatkowych środków na grę. Te można pozyskać nie tylko w ramach bonusów bukmacherskich dostępnych dla wszystkich graczy. Istnieją bowiem tzw. kody promocyjne, czyli dodatkowe hasła poszerzające zakres "tradycyjnego" bonusu bukmacherskiego. Gdzie ich szukać? Przede wszystkim na stronach partnerów danego bukmachera oraz - a może właściwie przede wszystkim - na stronach poświęconych zakładom bukmacherskim. To właśnie przy rankingach bukmacherów, ich szczegółowych opisach znaleźć można kody, które uprawniają do dodatkowych bonusów. W ten sposób można bez żadnego wysiłku zdobyć niemałą kwotę na dodatkową grę. Przy okazji zaś, odwiedzjąc tego typu strony w poszukiwaniu hasła STS bonus, gracze mają okazje przyjrzeć się na bieżąco aktualizowanym ofertom bukmacherów. Sytuacja w branży zmienia się dość dynamicznie, pojawiają się nowe rozwiązania, oferty zakładów, promocje. Czasami okazuje się, że nie warto być przywiązanym tylko do jednego bukmachera, może się bowiem okazać, że konkurencja ma coś ciekawszego do zaproponowania. 

Bukmacherzy - jak ich porównywać?

Przyglądając się rankingom bukmacherów, można dość szybko zorientować się, kto aktualnie dominuje w branży. Jeśli jednak chcieć robić zestawienie na własne potrzeby, warto przyjrzeć się przede wszystkim ofercie zakładów w interesującej cię kategorii, liczbie zakładów, ich zróżnicowaniu, liczbie rozgrywek, jakie w ramach danej dyscypliny sie pojawiają na platformie. Druga kwestia to oczywiście atrakcyjność i dostępność bonusów. Trzecie, nie mniej ważne kryterium, to kontakt z bukmacherem w momencie jakiegokolwiek problemu lub wątpliwości. 

Autor: Materiał zewnętrzny
comments powered by Disqus