Czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Elżbieta Jabłońska: możemy wygrać z PiS

Rozmaitości

Elżbieta Jabłońska: możemy wygrać z PiS

Foto: PO Świnoujście

Donald Tusk, były premier RP oraz obecny lider Platformy Obywatelskiej w poniedziałek odwiedził nasze województwo. W Szczecinie, na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich spotkał się także z przedstawicielami świnoujskiej Platformy Obywatelskiej.

W spotkaniu w Szczecinie udział wzięła przewodnicząca PO w Świnoujściu Elżbieta Jabłońska, wiceprzewodniczący Leszek Waga, sympatyzująca z Platformą Obywatelską Agnieszka Rachtan oraz aktywni obrońcy demokracji Barbara Witkowska i Edmund Trembowski.  To było dobre spotkanie, jestem nim pozytywnie zbudowana, w końcu czuję nadzieję na zmianę. Jestem przekonana, że możemy wygrać z partią rządzącą, wygramy z PiS! – komentowała zaraz po spotkaniu przewodniczącą lokalnych struktur PO Elżbieta Jabłońska. 

Fantastyczna atmosfera, fantastyczni ludzie, potrzebujemy takich spotkań, coś cudownego, głęboko wierzę w nasze zwycięstwo, energia jaką daje nam Donald Tusk jest nam niezbędna aby odnieść zwyciętwo –  z radością mówiła z kolei Barbara Witkowska. 

Spotkanie trwało około dwóch godzin. Obok Donalda Tuska głos zabrał były przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka, który prosił o wsparcie i entuzjazm dla nowego-starego lidera PO. 

Autor: Jan Borowski
comments powered by Disqus