Poniedziałek, 29 maja 2023r.

Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Jedzenie i zakupy z dostawą do biura czy domu, także w Świnoujściu – wszystko dzięki Glovo!

Rozmaitości

Jedzenie i zakupy z dostawą do biura czy domu, także w Świnoujściu – wszystko dzięki Glovo!

Foto: Glovo

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Od niedawna nową mapę tworzy także Świnoujście. Jego mieszkańcy mogą składać zamówienia z lokalnych restauracji, a także sieci McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się z nowymi użytkownikami specjalnym kodem.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączyło Świnoujście, którego mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw lokalnych restauracji, takich jak Chili Mi Chicken, Batista Pizza&Burgers czy Sepimo, a także sieci restauracji McDonald’s. Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem CZASNASWINOUJSCIE który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych. 

Warto wspomnieć, że Glovo  połączyło siły z ogólnopolską siecią sklepów Biedronka, aby ułatwić zamawianie i przyspieszyć transport produktów na zbiórki dla Ukrainy. W aplikacji dostępna jest dedykowana zakładka, umożliwiająca zakupienie zestawów produktów stworzonych przez zespół Biedronki w porozumieniu z organizacją Banki Żywności, które kurierzy dostarczą bezpośrednio do lokalnych punktów pomocy. 

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Zamówienie ulubionych dań czy kanapek w McDonald’s to idealny pomysł nie tylko na lunch czy przekąskę, ale także wieczór z przyjaciółmi. Brzmi kusząco, prawda?

Autor: Glovo
comments powered by Disqus