Środa, 24 lipca 2024r.

Imieniny: Kingi, Krystyny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości / Zapisz się na "Trenuj z wojskiem" w Świnoujściu

Rozmaitości

Zapisz się na "Trenuj z wojskiem" w Świnoujściu

Foto: 8 FOW

Otwieramy nabór i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji popularnego projektu "Trenuj z wojskiem". Do 13 lipca – co sobotę – w wybranych jednostkach wojskowych na terenie całej Polski – zorganizowane zostaną bezpłatne szkolenia wojskowe, które dadzą wskazówki jak czuć się bezpiecznym i jak być bezpiecznym. W Świnoujściu szkolenie odbędzie się 15 czerwca. Zapamiętaj tę datę i zapisz się już dziś !

Wojskowi instruktorzy z jednostek 8 Flotylli Obrony Wybrzeża zapoznają w trakcie zajęć wszystkich chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, taktyki, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu, ratownictwa morskiego i wielu innych. Tę edycję wzbogacamy wiedzą i umiejętnościami ze styku wojskowości, właściwego zachowania w kryzysie oraz obrony cywilnej. Na 8 godzinne szkolenie można się zgłosić już dziś aż do 14 czerwca do godziny 20:00.

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ - najlepiej mailem na adres: tzw.swinoujscie@ron.mil.pl w razie pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu 261 242 307 lub tel. kom. 501 024 338

PODAJ:
- imię i nazwisko,
- wiek,
- kontakt do siebie (e-mail lub numer telefonu - tylko do celu potwierdzenia obecności kilka dni przed szkoleniem oraz przesłania niezbędnych informacji)!

JEDYNYMI WARUNKAMI UCZESTNICTWA są:
- wiek od 15 do 65 lat (poniżej 18 roku życia wymagana zgoda rodzica lub opiekuna, bądź wspólne uczestnictwo),
- wyłącznie polskie obywatelstwo,
- odpowiedni ubiór.

Zapewniamy: szkolenie, ubezpieczenie, wojskowy poczęstunek, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim. Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy, że będzie warto i nie będzie nudno.

Lista pozostałych terminów i miejsc.

Autor: 8 FOW
comments powered by Disqus