Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Strona główna / Sport / VII Bieg Leśnika

Wydarzenia

VII Bieg Leśnika

W ciepłe, słoneczne południe 17 września, przeprowadzona została VII edycja Biegu Leśnika zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Trasa wiodła duktami leśnymi na Wydrzanach – 2 pętle po około 4,5 km.

Jedną pętlę przebiegły dwie zawodniczki – Joanna Ignaciuk (25.14) i Joanna Szafrańska (26.01) . Na całym dystansie (niespełna 9 km) najszybszym okazał się, dominujący ostatnio na świnoujskich trasach biegowych, Remigiusz Joppek, który pokonał Macieja Gołębiowskiego i Rafała Bzdawkę. Wśród pań zwyciężyła Karolina Romańska przed Moniką Murawską i Dominiką Duszkiewicz.

20. Horst Trettin---------------------1.07.07
21. Gerlinde Tolz----------------------1.17.17 (kijki)
Gerard Tolz--------------------------1.17.20 (kijki)

Zawody sędziowały – Mariola oraz Paulina Kosecka , a obsługę foto sprawował Sebastian Błaż. Po biegu zawodnicy i kibice spędzili popołudnie przy ognisku. Nagrodę (stojak na 48 par butów) wylosował Robert Dusza.

Autor: Andrzej Mrozek