Piątek, 21 września 2018r.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Słoneczny 64. parkrun

Wydarzenia

Słoneczny 64. parkrun

Foto: Parkrun Świnoujście

A nami kolejna słoneczna sobota i oczywiście kolejny, bo już 64. edycja parkrun Świnoujście. Tym razem, oczywiście po dynamicznej rozgrzewce pod kierunkiem Ani Sikorskiej, wśród dużej grupy startujących, po raz pierwszy na naszym parkrunie do zmagań z kilometrami przystąpiło 11 osób. Mimo niezbyt wysokiej temperatury i dość ostrych podmuchów wiatru, spośród 80 zawodników, którzy dotarli do mety biegu, aż 13 osobom udało się poprawić swoje rekordy życiowe.

Najkrócej na trasie byli panowie:
- Tomasz ZIELIŃSKI (czas 00:19:21) – debiutant na parkrunowych trasach;
- Damian Jacek MIKIEWICZ (czas 00:20:52);
- Mirosław ZYGMUNT(czas 00:20:56);

oraz panie:
- Agnieszka JARNUTOWSKA (czas 00:24:44 – 16 miejsce open) – poprawiła swój dotychczasowy najlepszy wynik o 11 sekund;
- Agata DRABAREK (czas 00:24:49 – 17 miejsce open) – poprawiła swój dotychczasowy najlepszy wynik o 1 minutę 53 sekundy;
- Teresa DOMALEWSKA (czas 00:25:01 – 18 miejsce open).

Zespół parkrun Świnoujście gratuluje zarówno w/wym., jak i tym którzy potrzebowali nieco więcej czasu na pokonanie trasy oraz tym osobom, które pokonały dystans 2,5 km i nie znalazły się w tabeli wyników publikowanej na stronie www.parkrun.pl/swinoujscie

Mamy nadzieję, że atmosfera jaką starają się stworzyć wolontariusze (a było ich dzisiaj czternastu) zachęci jeszcze większą liczbę osób do uczestnictwa w zmaganiach z kilometrami po terenie świnoujskiego Parku Zdrojowego.

Zespół kieruje podziękowania do wszystkich, którzy pomogli zorganizować sobotni bieg, wolontariuszom oraz sponsorom: Uzdrowisku Świnoujście S.A., Hotelowi „Trzy Wyspy” oraz Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu "HOL".

Atmosfera jaką starają się stworzyć wolontariusze (a było ich w sobotęj czternastu) zachęca do uczestnictwa w zmaganiach z kilometrami po terenie świnoujskiego Parku Zdrojowego.
A już w sobotę 65. parkrun Świnoujście.

Autor: Parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus