Sobota, 25 maja 2024r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Dzień Kobiet na 336. parkrunie

Wydarzenia

Dzień Kobiet na 336. parkrunie

Foto: Marcin Ruciński

336. parkrun Świnoujście rozpoczął się w blasku marcowego słońca. Na starcie punktualnie o 9.00 stawiło się blisko 40 zawodników i zawodniczek gotowych, aby zmierzyć się z cotygodniową „piątką”. Cały bieg dedykowany był dziś szczególnie wszystkim Paniom, które wczoraj obchodziły swoje święto. Tym razem każda z zawodniczek wbiegając na metę, oprócz tokenu otrzymała pięknego tulipana i uśmiech od wolontariuszki Marty Duszkiewicz.

Pierwszy biegacz, Jacek Giba pokonał trasę w 19:28. Tuż za nim, poprawiając swój czas zjawiła się Karolina Romańska (20:42). Drugie miejsce wśród mężczyzn zdobył Radosław Nowak (21:08), trzecie – Paweł Szczerbaty (22:31). Drugą kobietą na mecie okazała się Joanna Rzemieniecka-Grudzień (23:01), a dalej Monika Murawska (27:31). Swój osobisty rekord, oprócz Karoliny Romańskiej, osiągnął także Michał Egler (31:24) – wielkie gratulacje. Swoją przygodę z parkrunem rozpoczęła dwójka zawodników: Artur Zdanuk oraz Natalia Białkowska. Serdecznie witamy i zapraszamy częściej.

Osiągnięcia zawodników można prześledzić na stronie www.parkrun.pl/swinoujscie 

Wielki ukłony kierujemy w stronę wolontariuszy, bez których nasz bieg nie mógłby się odbyć. Wasza obecność i atmosfera, którą tworzycie sprawia, że dla wielu godzina 9.00 w sobotę wcale nie jest zbyt wczesna. Do zobaczenia za tydzień.

Autor: Katarzyna Cypryjańska
comments powered by Disqus