Piątek, 21 września 2018r.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Bieg Wyspiarza już jutro. Będą utrudnienia

Wydarzenia

Bieg Wyspiarza już jutro. Będą utrudnienia

Foto: Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza jutro tj. w niedzielę na godz. 10.00 na Biegi Małego Wyspiarza dla dzieci i młodzieży (zapisy dla młodzieży szkolnej od. godz. 8.00 na Stadionie) oraz o godz. 12.00 na I Świnoujski Bieg Wyspiarza na 10 km.

Prowadzić imprezę będzie Łukasz Panfil, znakomity znany i lubiany polski lekkoatleta i bloger biegowy, długodystansowiec, reprezentant Polski oraz autor tekstów poświęconych lekkoatletyce. Zapraszamy do uczestniczenia w konkursach z nagrodami przygotowanych przez Fundację "Misja medyczna" oraz do spotkania z żołnierzami 8 FOW, którzy prezentować będą swój sprzęt wojskowy.

Jednocześnie informujemy, że w związku z przebiegiem trasy w części po świnoujskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu komunikacyjnym w godz. 12.00 - 14.00. Samochody na ulicach z ograniczonym ruchem będą przepuszczane elastycznie w czasie kiedy nie będzie biegaczy na trasie. za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy licząc na wyrozumiałość kierowców i sympatię dla ok. 400 biegaczy ze Świnoujścia, z całej Polski oraz gości z Niemiec.

W załączeniu trasa biegu ze wskazaniem ulic, na których wystąpią utrudnienia.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Autor: OSiR „Wyspiarz”
comments powered by Disqus