Sobota, 15 grudnia 2018r.

Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / AP Baltica zwycięża w Niemczech

Wydarzenia

AP Baltica zwycięża w Niemczech

Foto: AP Baltica

W miniony weekend drużyny Młodzików AP Baltica uczestniczyły w turniejach halowych. W sobotę 27.01 zespół Akademii złożony w większości z chłopców urodzonych w 2006 roku zajął 4 miejsce na turnieju w Płotach. Do zajęcia wyższego miejsca zabrakło trochę szczęścia, jednak styl gry naszej drużyny rywalizującej w kategorii wiekowej 2005 mógł się podobać.

W niedzielę 28.01. zespół AP Baltica złożony w większości z zawodników urodzonych w 2005 roku uczestniczył w turnieju w Greifswaldzie. Nasza Akademia została zaproszona przez Gospodarza turnieju - klub Greifswalder FC, z którym podpisaliśmy umowę o współpracy.

Turniej zaczęliśmy obiecująco. Po trzech grupowych zwycięstwach kolejno: 4:0 z FC Rostocker, 1:0 z VFC Anklam i 2:1 z Greifswalder FC Weiss, nasz zespół awansował do grupy Gold, w której rywalizowano o miejsca 1-4. Po bezbramkowym remisie z Greifswalder FC Rot, o wszystkim decydował ostatni mecz całego turnieju, który nasz zespół rozgrywał przeciwko renomowanej Akademii z Rostocku- FC Forderkader Rene Schneider. Po wspaniałej grze naszych Zawodników, którzy pokazali cały swój kunszt piłkarski, AP Baltica odniosła pewne zwycięstwo 4:1!!!.

Skład naszej drużyny: Daniel Zamiara (4 gole), Oskar Rożko i Maks Turajski (po 3 gole), Oliwier Piasecki (1 gol), Kacper Kluczyński, Rafał Jończyk, Kacper Jasiecki oraz Kacper Czaja.

Wielkie gratulacje dla naszych młodych piłkarzy. Chcieliśmy podziękować serdecznie naszemu Sponsorowi – firmie G+K STEELCON za użyczenie busa, którym nasze drużyny podróżowały w weekend.

Autor: AP Baltica
comments powered by Disqus