• DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Flota wygrywa w Międzyzdrojach

Fala Międzyzdroje - Flota 2-5 (1-2)

Flota wygrywa w Międzyzdrojach

Sobotni mecz kontrolny zakończył się wygraną Floty, która zasłużenie pokonała w Międzyzdrojach tamtejszą Falę, szybko obejmując prowadzenie i mając przez cały mecz przewagę. Zwycięstwo mogło być znacznie wyższe. Fala nastawiona defensywnie, na obronę strefową w środku pola, przeszkadzanie rywalowi i szybki atak.

Do przerwy wychodziło to dość skutecznie, stąd minimalne prowadzenie Floty, w drugiej połowie obaj trenerzy wprowadzili do gry więcej młodzieży.

Następny mecz w niedzielę 18 lutego (za tydzień) o godzinie 13:00 w Świnoujściu, przeciwnikiem będzie niemiecka drużyna Grün Weiß Nadrensee.

0-1  Damian Staniszewski     5 minuta
1-1  Konrad Gajos     15 minuta
1-2  Grzegorz Skwara     34 minuta
1-3  Mariusz Helt     49 minuta
1-4  Mariusz Helt     59 minuta
2-4  Gerard Białek     63 minuta
2-5  Mariusz Helt     73 minuta

Flota: Grzegorz Hnat, Przemysław Rygielski (Hubert Fabiszewski), Dawid Trafalski, Dariusz Kozłowski, Paweł Stankiewicz (Maciej Rombalski), Michał Wnuk, Grzegorz Skwara (Patryk Harkot), Mariusz Helt, Mateusz Marynowski, Oskar Zięty (Maciej Nasiadko), Damian Staniszewski.