Sobota, 20 lipca 2019r.

Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Małgorzaty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Mistrzowie Aikido odwiedzili Świnoujście

Wydydarzenia

Mistrzowie Aikido odwiedzili Świnoujście

Foto: Klub Aikido Cuore

W sobotę w świnoujskim Klubie Aikido Cuore odbył się inauguracyjny straż aikido w ramach Zrzeszenia Klubów Aikido Polska. Zajęcia prowadzili mistrzowie aikido stylu Kobayashi Ryu - Arkadiusz Jadczak 5 dan, główny instruktor Klubu Aikido Taiso prowadzący zajęcia w Szczecinie, Goleniowie i Gorzowie oraz Bartosz Ciechanowicz, 4 dan, autor najnowszych publikacji o tematyce aikido "Elementarz Aikido", "Bokken" oraz "Kij w aikido", główny instruktor Pomorskiej Akademii Aikido prowadzący zajęcia w Kołobrzegu i Koszalinie.

W seminarium oprócz uczniów klubu ze Świnoujścia udział wzięli aikdocy ze Szczecina, Legnicy, Koszalina i Kołobrzegu razem ok. 70 osób. W miłej i sympatycznej atmosferze mistrzowie zaprezentowali techniki ręczne jak i z użyciem broni (jo) w 4 godzinnym bloku. Seminarium było pierwszym z cyklu szkoleń dodatkowych w Klubie Aikido Cuore Świnoujście.

A już w czerwcu gościć będziemy po raz pierwszy Jacka Wysockiego posiadacza najwyższego stopnia Aikido w Polsce 8 dan autora wielu publikacji oraz filmów o tematyce aikido, od ponad 40 lat bezprzerwy prowadzącego seminaria i staże w Polsce i zagranicą.

Autor: Kamil Starski, Klub Aikido Cuore
comments powered by Disqus