Środa, 12 sierpnia 2020r.

Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Letnia wymiana w ramach spotkań parkrun

Wydarzenia

Letnia wymiana w ramach spotkań parkrun

Foto: parkrun Świnoujście

Wakacje już dawno za półmetkiem, w sklepach jesienny pokaz mody, a my bardzo wakacyjni, opaleni, zrelaksowani i wypoczęci czujemy się jak w pełni sezonu. Być może dzisiejsza pogoda nie była tą jedyną i wymarzoną dla turystów, ale dla biegaczy jak najbardziej. Letnia wymiana parkrunowa, jak zawsze u nas, okazała się całkiem owocna. Gościliśmy biegaczy z Gdańska, Łodzi, Żar, Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrześni, Bielska Białej, oraz z za granicy – tradycyjnie z Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Linia startu, może nie była jakaś wyjątkowo tłumna ale 77 osób to przecież niemało.:D Prym wiedli panowie w ilości 55 jednostek biegających, a z tego proste wyliczenie, że panie stawiły się 22-ie.:D
Dwa okrążenia minęły prawie jak „oka mgnienie” i na mecie zameldowali się dotlenieni i zadowoleni uczestnicy # 163 parkrun. Najszybciej przebierali dziś nogami : Michał Adamkiewicz, Marek Włudarski i Kamil Stępień, a wśród kobiet Magdalena Dalke, Katarzyna Stępień i Anna Kędziora. Jak wynika z powyższego nasze biegowe małżeństwo Kasia i Kamil są w doskonałej formie.:D Swoją przygodę z parkrun Świnoujście rozpoczęło 16 osób, a 9 wspięło się na wyżyny możliwości i ustanowiło rekordy życiowe na naszej trasie. Gratulujemy absolutnie wszystkim ukończenia biegu i życzymy kolejnych parkrunowych sobót.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie

Jak zawsze niezawodni wolontariusze przygotowali dla Was cały bieg, dlatego dziękujemy: Marcin Chwiej, Agnieszka Dusza, Marta Duszkiewicz, Dominika Duszkiewicz, Ewa Dymitrow, Elżbieta Jabłońska, Mirosław Jabłoński, Zbigniew Kosel, Adam Jerzy Krawczuk, Bernadeta Kusińska, Piotr Maćkiewicz, Karolina Romańska, Zuzanna Romańska, Marek Stefanicki, Joanna Szafrańska, Piotr Zgraja. Ukłony także dla naszych stałych partnerów: Hotelu „Trzy Wyspy „ i Uzdrowiska Świnoujście.

Wyniki wprowadzaliśmy w wyjątkowo miłej i słodkiej atmosferze, dzięki bardzo gościnnym progom „Cafe pod Koronami”. Wierzcie na słowo, smak świeżych, jeszcze ciepłych maślanych bułeczek i przepysznej lemoniady doskonale wpływa na szybkość wprowadzania wyników do systemu, a później na zacieśnianie parkrunowych więzi, a jeśli nie wierzycie to zapraszamy w kolejną sobotę.
Już za tydzień # 164 parkrun, który koordynuje Dominika Duszkiewicz. My będziemy, a Wy?

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus