Sobota, 28 marca 2020r.

Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / III zawody Świnoujska Liga Biegowa z „Wyspiarzem”

Wydarzenia

III zawody Świnoujska Liga Biegowa z „Wyspiarzem”

Foto: OSiR „Wyspiarz”

W niedzielne przedpołudnie, dnia 02 lutego 2020 r. pogoda sprzyjała rywalizacji pasjonatom biegania. W tym dniu odbyły się III zawody Świnoujskiej Ligi Biegowej zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz”.

 

Najmłodsi uczestnicy zawodów mieli do pokonania dystans od 250 m – 650 m, młodzież 900 m, a dorośli 3.600 m.

Po każdym biegu w każdej kategorii wiekowej pierwsze trzy miejsca nagrodzone zostały okolicznościowymi medalami. 

W ramach Świnoujskiej Ligi Biegowej prowadzona jest klasyfikacja indywidualna oraz placówek oświatowych.

Najlepsze wyniki trzecich zawodów

Przedszkole

· Helenka Grudzień – I miejsce – P. nr 3
· Natalia Włodarczak – II miejsce – P. nr 3
· Hania Jelonek – III miejsce – P. nr 10

· Filip Trzeba – I miejsce – P. nr 1
· Wiktor Dębicki – II miejsce – P. nr 10
· Maksymilian Kąkolewski – III miejsce – P. nr 3

Klasa I – II

· Jagna Jagieło – I miejsce – SP 9
· Jagoda Lewandowska – II miejsce – SP 6
· Nadia Gajewska – III miejsce – SP 1

· Tymon Zapędowski – I miejsce – SP 6
· Jan Nürnberg – II miejsce – SP 6
· Michał Kaleta – III miejsce – SP 6

Klasa III – IV

· Maja Major – I miejsce – SP 2
· Pola Miszel – II miejsce – SP 6
· Nadia Modrzyńska – III miejsce – SP 6

· Oskar Saganowski – I miejsce – SP 4
· Olaf Marciniak – II miejsce – SP 6
· Wiktor Jelonek – III miejsce – SP 1

Klasa V-VI

· Joanna Włodarczak – I miejsce – SP 6
· Justyna Guzenda – II miejsce – SP 2
· Julianna Radzio – III miejsce – SP 1

· Dawid Pecyna – I miejsce – SP 4
· Kacper Jasiecki – II miejsce – SP 6
· Mikołaj Majewski – III miejsce – SP 4

Klasa VII – VIII

· Kaja Karasek – I miejsce – SP 6
· Wiktoria Zamiara – II miejsce – SP 4

· Adam Małocha – I miejsce – SP 6
· Arkadiusz Murawski – II miejsce – ZSM

Szkoły średnie

· Natalia Nowak – I miejsce – LO „ Mieszko”
· Iza Bedzyk – II miejsce – LO „ Mieszko”
· Klaudyna Małocha – III miejsce – LO „Mieszko”

· Kacper Reut – I miejsce – ZSM
· Patryk Rybak – II miejsce - ZSM

Open – klasyfikacja kobiet

· Dominika Duszkiewicz
· Monika Murawska
· Joanna Grudzień

Open – klasyfikacja mężczyzn

· Michał Brzozowski
· Wojciech Dylik
· Kamil Stępień

Klasyfikacja najlepszych placówek

Przedszkola:

· Przedszkole nr 3 – 575 pkt
· Przedszkole nr 10 – 298 pkt
· Przedszkole nr 5 – 174 pkt

Szkoły podstawowe:

· SP 6 – 3444 pkt
· SP 1 – 1142 pkt
· SP 4 – 686 pkt

Szkoły średnie:

· LO – 264 pkt
· ZSM- 229 pkt
· CEZiT – 28 pkt

Pełny komunikat na stronie www.osir.wyspiarz.pl

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach biegowych, które odbędą się 22 marca 2020 r.

Autor: OSiR „Wyspiarz”
comments powered by Disqus