Niedziela, 12 lipca 2020r.

Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / 100 parkrun Aleksandry

Wydarzenia

100 parkrun Aleksandry

Foto: Joanna Szafrańska

191. parkrun był wyjątkowy, ponieważ to właśnie 22.02.2020 r. Aleksandra Jaworska otrzymała dyplom. I to nie byle jaki dyplom, tylko ukończenia 100 biegów w ramach parkrun. Jeszcze raz ogromne gratulacje. Mimo że pogoda nas nie rozpieszczała, a wiatr przeszywał swoim zimnem, to znalazło się 57 uczestników i aż 16 wolontariuszy. Na szczęście na pomoc przyszła pyszna, rozgrzewająca herbatka, więc wszyscy dali radę.

Oczywiście należy wspomnieć o naszych najszybszych paniach i panach. Wśród płci pięknej jako pierwsze na mecie pojawiły się: Karolina Romańska (23:16) Joanna Rzemieniecka-Grudzień (25:46) oraz Aleksandra Jaworska (26:49).

Pośród panów najkrócej na trasie przebywali: Robert Derda (20:09) Robert Rumistrzewicz (20:16) oraz Kamil Stępień (20:28). Wszyscy dzielnie zmagali się z warunkami pogodowymi jak i z własnymi słabościami, dlatego też wielkie gratulacje.

Szczególowe wyniki znajdziecie na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie

Serdecznie dziękujemy za wsparcie od parkrun Polska, Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz naszego lokalnego partnera - Hotelu "Trzy Wyspy"

Jeszcze raz dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy wszystkich na kolejny już #192 parkrun Świnoujście. Jak zawsze sobota godzina 9:00 w parku Zdrojowym. Czekamy.

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus