Piątek, 5 czerwca 2020r.

Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Na parkrunie pomagali dla Tosi

Wydarzenia

Na parkrunie pomagali dla Tosi

Foto: Joanna Szafrańska

Mimo że na dworze zimno i plucha to znalazło się grono 61 biegaczy i kijkarzy oraz 16 wolontariuszy, którzy przyszli na #192 parkrun Świnoujście. Niesamowity dzień, gdyż nasze sobotnie biegi nieczęsto wypadają 29 lutego. Taka okazja trafia się tylko raz na kilkadziesiąt lat. 

Dodatkowo każdy uczestnik mógł przyłączyć się do akcji "kilometry dla Tosi". W pomoc zaangażowani byli biegacze i kijkarze pokonując dzielnie kilometry przez cały luty. Nasz dzisiejszy parkrun był zwieńczeniem akcji. Zbiórka pieniędzy zweryfikowana jest przez Fundację Siepomaga. Czas wyróżnić naszych najszybszych uczestników. Pośród 26 pań 28 panów i 7 nieznanych najszybciej przybiegli: Amelia Jaworska (24,09) Joanna Stanny (24:18) Monika Murawska (25:05) Robert Derda (20:36) Paweł Szczerbaty (20:51) oraz Bartosz Ślaski (21:55).

Szczególowe wyniki na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie

Na mecie czekała na każdego pyszna herbatka, nasze ciasteczka oraz ciasta upieczone przez Leokadię i Sandrę i cukierki, które przyniósł Łukasz. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy za wsparcie od parkrun Polska, Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz naszego lokalnego partnera - Hotelu"Trzy Wyspy". Już dzisiaj zapraszamy na #193 parkrun

Świnoujście z okazji Dnia Kobiet. Pamiętajcie, jak co sobotę, widzimy się w Parku Zdrojowym. Start godzina 9:00. Do zobaczenia!

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus