Wtorek, 20 kwietnia 2021r.

Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Prawobrzeże na turnieju

Wydarzenia

Prawobrzeże na turnieju

Foto: KS Prawobrzeże

13.12.2020 roku drużyna KS Prawobrzeże zaki rocznik 2012 wzięła udział w Turnieju Mikołajkowym organizowanym przez Akademię Piłki Nożnej Junior Police, w którym zagrało łącznie 11 drużyn. Zawody odbywały się pod balonem, na dwóch równoległych boiskach w Policach.

Drużyny zostały podzielone na grupy A i B . W grupach grało kolejno 6 oraz 5 drużyn na zasadzie każdy z każdym w formule 5x5.

W grupie A oprócz naszej drużyny znalazły się: AP Junior Police, AP Pogoń II Szczecin, Football Academy Szczecin, Pogoń Szczecin FS Przecław oraz Żaki Dąbie. W grupie B: AP Błękitni Stargard, AP Pogoń I Szczecin, AP Pogoń III Szczecin, Pogoń Szczecin FS Prawobrzeże oraz AP Wilki Dąbrówka, którym nie udało się dojechać.

Na koniec odbyły się mecze o miejsca pomiędzy grupami. Konkurencja była bardzo silna ale nasi chłopcy poradzili sobie doskonale wygrywając trzykrotnie, dwa razy remisując i raz przegrywając. Różnice punktowe przegranego meczu były jednak niewielkie co dobrze rokuje na przyszłość. Trzeba zaznaczyć fakt, że przez ogólnie panujące przeziębienia drużyna pojechała na turniej w okrojonym składzie jedynie 6 zawodników.

Wróciliśmy z Turnieju z zaszczytnym 5 miejscem i bogaci o kolejne bardzo cenne doświadczenia, które są w takich zawodach najważniejsze. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal ze Świętym Mikołajem.

Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali: Tymoteusz Auguścik, Paweł Butkiewicz, Filip Lewandowski, Jędrzej Polakowski, Michał Ryfczyński, Jacek Uchański.

Autor: KS Prawobrzeże Świnoujście
comments powered by Disqus