Środa, 22 marca 2023r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Sylwestrowy parkrun

Wydarzenia

Sylwestrowy parkrun

Foto: Marcin Ruciński

W ostatni dzień 2022 roku, uczestnicy 273. parkrunu na wesoło i z przytupem 5 kilometrów, pożegnali stary rok, aby jutro też o godz. 9.00 przywitać Nowy Rok 2023.

Kolorowe kapelusiki i inne atrybuty sylwestrowe towarzyszyły uczestnikom sylwestrowego parkrunu, którzy o godz. 9.00 po sygnale startu, sobotniego koordynatora Zbyszka Kosel ruszyli w 5 kilometrową przygodę. Na trasie uczestników dopingowała na wysokości fontann Natalia Maćków (przy fontannach) i Grzegorz Burakowski (przy szpitalu). Pierwszych i kolejnych zawodników na mecie ze stoperem złapał Rafał Bzdawka, a byli to:

Radosław Nowak (21:44)
Remigiusz Joppek (21:57)
Piotr Maćkowiak (21:22)

A wśród Pań:

Julia Kotte (22:48)
Agnieszka Grymuła (24:54)
Monika Murawska (27:18)

Szczegółowe wyniki: www.parkrun.pl/swinoujscie

Kolejnym przywitaniem było wręczenie tokenów przez Anetę Buranat-Szczęsną, a potem zawodnicy trafiali do Tomasza Szafrańskiego i Pauliny Krajewskiej, którzy zskanowali czas każdego uczestnika. I wyniki… same trafiały na maile, może nie do końca tak same, bo o wprowadzenie wyników zadbał jeszcze Arkadiusz Drzewiecki. Wszyscy uśmiechali się do Marcina Rucińskiego, aby złapał ich w obiektywie. Oczywiście nie dowiedzielibyśmy się o spotkaniu parkrunowym, gdyby nie Joanna Szafrańska, która zadbała o zakomunikowanie o parkrunowym wydarzeniu i zebraniu wolontariuszy. 

Pyszną herbatę, bo okraszoną sercem serwowała parkrunowa juniorka Jaśmina Kaczmarek. Nie zabrakło też sylwestrowego ciasta, a był to serniczek, bez sera od Beaty Krajewskiej.

Podziękowania dla wolontariuszy 273. parkrunu.  

Na zakończenie roku, serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaoferowane wsparcie przy organizacji 52. parkrunów, które udało się nam przeprowadzić w 2022 roku. Życzymy, aby przyszły rok był co najmniej równie udany i zaowocował dużą liczbą uczestników i kolejnymi osobistymi rekordami. 

Wszelkiej pomyślności na Nowy Rok samych pozytywnych zdarzeń i kolejnych sukcesów w Waszych aktywnościach.

Autor: parkrun Świnoujście
comments powered by Disqus