Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Strona główna / Sport / W dobrych humorach na 280. parkrunie

Wydarzenia

W dobrych humorach na 280. parkrunie

Blisko 40 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie 280 PARKRUN Świnoujście. Pełni energii w sobotę o godz. 9.00 wyruszyli parkowymi ścieżkami w poszukiwaniu przygód. Pomimo wiatru, czasem nawet w oczy, pokonali 5 km trasę w doborowych humorach.

Na mecie oczywiście czekała na wszystkich uczestników przepyszna herbata i słodkości. Dzięki feriom zimowym w PARKRUN Świnoujście uczestniczyli liczni goście z Polski i z zagranicy. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć biegaczy z Kościana, Poznania, Chrzanowa, Krakowa oraz dalekiego Halle (DE). Jeden z gości Michał włączył się aktywnie w pomoc przy organizacji biegu i podczas rozgrzewki sprawdził bezpieczeństwo na trasie.

Pierwsze miejsca z czasem 19.01 zajął Michał Schwarz oraz Agnieszka Grymuła z czasem 24.20.

Wśród psiaków klasyfikacja wygląda następująco:

1. Luna z czasem 24.21
2. Yoka z czasem 25.04
3. Misia z czasem 25.27
4. Lloyd z czasem 26.19

Wszystkim uczestnikom biegu GRATULUJEMY!

Dziękujemy naszym niezawodnym wolontariuszom, którzy zawsze są chętni do pomocy! Bez Was nie byłoby PARKRUN!

ZAPRASZAMY Was 18 lutego na 281. parkrun, który możecie przebiec lub przejść w doborowym towarzystwie dwu i czworonogów! Na mecie powitamy Was ciepłą herbatą i przepysznymi ciasteczkami.