Sobota, 25 maja 2024r.

Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport / Radosław i Joanna najszybsi na 293. parkrunie

Wydarzenia

Radosław i Joanna najszybsi na 293. parkrunie

Foto: Marcin Ruciński

Żyjąc w bezustannym pośpiechu często mamy ochotę na chwilę zmienić otoczenie i udać się na łono natury, aby się zrelaksować. Właśnie takie zadanie mają parki miejskie.

Znajdując się wśród zieleni, pięknych kwiatów i drzew można znaleźć ukojenie, a co najlepsze - wstęp do nich jest bezpłatny. Zieloną oazą szczyci się każde miasto. My mamy Park Zdrojowy, w którym co sobotę odbywa się punktualnie o godzinie 9:00 parkrun (bezpłatne spotkania na dystansie 5km z pomiarem czasu, w ramach których można biec, truchtać, maszerować lub wspierać organizację spotkań w roli wolontariusza).

13.05.2023r. odbył się 293 parkrun Świnoujście, na który przybyło 35 uczestników i 14 wolontariuszy. Zamykające stawkę – Agnieszka Michalska i Joanna Szafrańska poinformowały, że wszyscy pokonali 5km trasę cali i zdrowi.

Pojawił się jeden bardzo szybki debiutant – Paweł Żylicz (STOPA Słupsk), a dwie osoby poprawiły swoje życiówki na naszej trasie.

Najszybsi: Radosław Nowak i Joanna Rzemieniecka – Grudzień.

Szczegółowe wyniki tutaj: www.parkrun.pl

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w sobotnim parkrunie.

Podziękowania kierujemy również do niezawodnych wolontariuszy, którzy  Zapraszamy do fotorelacji naszego zawsze uśmiechniętego fotografa: https://www.facebook.com/marcin.rucinski.716

Czekamy na Ciebie w kolejną sobotę na 294 parkrun, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody Parku Zdrojowego i przy rodzinnej atmosferze rozpoczniesz aktywnie sobotę oraz naładujesz baterie na kolejny tydzień.

Autor: Dominika Duszkiewicz
comments powered by Disqus