Czwartek, 19 września 2019r.

Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Miasto / 4 gwiazdki dla naszej Informacji Turystycznej!

4 gwiazdki dla naszej Informacji Turystycznej!

Foto: BiK UM Świnoujście

Nasza Informacja Turystyczna po raz trzeci z rzędu została odznaczona certyfikatem najwyższej kategorii 4 gwiazdek. Certyfikat w czterech kategoriach 1, 2, 3, 4 gwiazdki przyznaje Polska Organizacja Turystyczna (w ramach Polskiego Systemu Informacji Turystycznej) jednostkom świadczącym usługi informacji turystycznej. 

W tym roku Informacja Turystyczna w Świnoujściu już po raz trzeci uzyskała najwyższą ocenę. Certyfikat jest wyrazem i zarazem potwierdzeniem uznania dla wysokiej jakości obsługi turystów przez Informację Turystyczną. 

Informacja Turystyczna i jej pracownicy to wizytówka naszego miasta. Potrafią odpowiedzieć na wszystkie pytania związane ze Świnoujściem i okolicą.

– Miło nam, że nasza praca została powie tak wysoko oceniona – mówi Lidia Miecznik, kierownik IT. – Przekazany certyfikat został przyznany na okres 2 lat i z pewnością znajdzie godne miejsce w naszej Informacji Turystycznej

Informacja Turystyczna mieści się na Placu Słowiańskim 6/1 i czynna jest w tygodniu w godzinach od 9:00 do 17:00 a w soboty od 10:00 do 14:00. Zapraszamy mieszkańców i turystów do skorzystania z naszych usług.

Autor: BiK UM Świnoujścieiuro RPO
comments powered by Disqus