Środa, 23 stycznia 2019r.

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Gastronomia / Columbus Coffee już na wiosnę

Galeria Corso

Columbus Coffee już na wiosnę

Foto: columbuscoffee.pl

Ostatni wolny moduł handlowy w Galerii Corso przejęła szczecińska sieć kawiarni Columbus Coffee. Lokal o powierzchni 200 m2 zostanie otwarty na pierwszym piętrze świnoujskiego centrum handlowego już za kilka tygodni.

Świnoujście to dziesiąty punkt na mapie Polski, gdzie wprowadzi się popularna Columbus Coffee. Najwięcej, bo aż 8 lokali znajduje się w Szczecinie. To tu przed szcześcioma laty powstała pierwsza kawiarnia oparta na prostych zasadach - sprawna obsługa, wysokiej jakości kawa, także na wynos oraz świeże przekąski bazujące na produktach od lokalnych dostawców. 

Pierwsze duże centrum handlowe na wyspie Uznam zostało otwarte pod koniec czerwca 2015 roku. Od tego czas udało się właścicielowi obiektu, firmie Winston, podpisać umowy najmu na wszystkie powierzchchnie handlowe. - Galeria Corso cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających, głównie dzięki ciekawej ofercie i licznym wydarzeniom organizowanym w centrum. Mamy nadzieję, że w drugim roku działalności będziemy osiągali kolejne sukcesy - uważa Wojciech Zawierucha, dyrektor ds. operacyjnych i rozwoju biznesu z Działu Zarządzania Nieruchomości Savills.

Autor: scie24
comments powered by Disqus