Sobota, 7 grudnia 2019r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Turystyka / Uwaga branża turystyczna. Prośba o wypełnienie ankiety

Rynek turystyczny

Uwaga branża turystyczna. Prośba o wypełnienie ankiety

Foto: scie24

Wydział Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Świnoujście zachęca do wzięcia udziału w badaniu poprzez wypełnienie poniższej ankiety i przesłanie jej na adres: ankieta@itk.krakow.pl. Ankieta jest dostępna pod adresem: www.swinoujscie.pl

Wydział działa w imieniu Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Turystyce wyłonionej w konkursie ogłoszonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach realizacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Celem badania jest uzyskanie opinii pracodawców i ekspertów rynku turystycznego na temat wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych z podziałem na: potrzebne pracownikowi oraz posiadane przez kandydatów i młodych pracowników.

Ankieta jest skierowana do ekspertów rynku turystycznego oraz kadry zarządzającej firmami świadczącymi usługi na rzecz turystów: biur podróży, obiektów zakwaterowania, gastronomii hotelowej, pilotów wycieczek i przewodników turystycznych oraz obiektów noclegowych świadczących usługi wellness & spa oraz uzdrowiskowe (samodzielnie lub w ramach obiektu noclegowego).

Wyniki badania posłużą do sporządzenia raportu, w którym zostaną określone potrzeby szkoleniowe na krajowym rynku turystycznym. W oparciu o zdefiniowane potrzeby wybranym podmiotom zaproponowane zostaną stosowne szkolenia z dofinansowaniem ze środków UE.

Autor: BIK UM Świnoujście
comments powered by Disqus