Sobota, 7 grudnia 2019r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Turystyka / Darmowe mapy dla turystów na Pomorzu Zachodnim

Turystyka

Darmowe mapy dla turystów na Pomorzu Zachodnim

Foto: VacationClub

Turyści odwiedzający zachodnią część nadbałtyckich kurortów mogą skorzystać z bezpłatnych map, które pomogą im w odkrywaniu najciekawszych miejsc w okolicy. Darmowe przewodniki to inicjatywa platformy rezerwacyjnej VacationClub specjalizującej się w wynajmowaniu wypoczynkowych apartamentów.

– Turyści często przychodzili do naszych recepcji z pytaniami nie tylko o lokalizację konkretnych punktów w kurorcie, ale chcieli się poradzić, co warto zobaczyć w okolicy i jak atrakcyjnie mogą spędzić czas wolny – mówi Krystyna Wróblewska z VacationClub. I podkreśla, że stąd też pomysł z bezpłatnymi mapami na miarę zachodnich kurortów, które ułatwią turystom poruszanie się po mieście i okolicach. – Widać, że pomysł się przyjął, bo przewodniki rozchodzą się jak świeże bułeczki – dodaje z uśmiechem Krystyna Wróblewska.

Mapy są dostępne w języku polskim, angielskim i niemieckim. Można je znaleźć w następujących lokalizacjach:

• Punkt Informacji Turystycznej w Kołobrzegu
• Dworzec PKP Świnoujście
• Prom Bielik w Świnoujściu
• Lotnisko Szczecin-Goleniów, w hali przylotów
• Lokalna Organizacja Turystyczna w Mielnie
• Informacja Turystyczna w Mielnie
• Recepcje VacationClub w Kołobrzegu, Świnoujściu i Mielnie
• Hotele sieci Zdrojowa Hotels nad morzem

Przez okres wakacyjny 100 tys. mapek trafiło do spragnionych wrażeń i poznania lokalnej oferty turystów. Szczególnie upodobały je sobie dzieci, które najczęściej były inicjatorami wycieczek. VacationClub planuje opracowanie mapek kolejnych miejscowości.

------------------------------------

O VacationClub™
#Startup, polski serwis istniejący od wiosny 2016 r. – sieć apartamentów & kultowych domków letnich nad Bałtykiem. Jedyna w Polsce sieć apartamentów łącząca swobodne pobyty w apartamentach i Hotelowy Standard (tm). Oferuje Gościom usługi premium typowe dla hoteli: pościel i ręczniki hotelowe, bezpłatny dostęp do usług SPA (aquapark, baseny, łaźnie, sauny, jacuzzi), siłowni, Kids Clubów oraz opcje wykupienia wyżywienia w hotelowych restauracjach.  Obecnie zarządza apartamentami położonymi w Kołobrzegu, Świnoujściu i Mielnie. Należy do holdingu Zdrojowa Invest & Hotels – pioniera i lidera condohoteli w najpiękniejszych polskich kurortach.

Autor: VacationClub
comments powered by Disqus