Piątek, 5 czerwca 2020r.

Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Turystyka / TT-Line ponownie zaprasza na rejsy na wyspę Bornholm w sezonie letnim 2018

Turystyka

TT-Line ponownie zaprasza na rejsy na wyspę Bornholm w sezonie letnim 2018

Foto: TT-Line

Na duńską wyspę Bornholm będzie można popłynąć z TT-Line promem pasażerskim Nils Dacke w każdą sobotę od 16 czerwca do 1 września 2018. Rejsy ze Świnoujścia umożliwia pasażerom bezpośrednie dotarcie do jednej z najpopularniejszych destynacji na Bałtyku w ciagu niespełna 6 godzin, podczas których rodziny z dziećmi mogą spędzić czas na wspólnej zabawie z piratami.

– Reaktywacja przez TT-Line bezpośredniego połączenia promowego ze Świnoujścia na Bornholm latem 2017r. ponownie ożywiła zainteresowanie tą położoną zaledwie 90 kilometrów od polskiego wybrzeża wyspą. Rozkład rejsów, jaki zaproponowaliśmy pasażerom w 2017r. został „przetestowany” i otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy od pasażerów, dla których wcześniejszy brak komunikacji ze Świnoujścia do Rønne okazał sie bardzo kłopotliwy. Stąd też zdecydowaliśmy o kontynuacji rejsów na Bornholm latem 2018 r. – mówi Aneta Wencel, Dyrektor Zarządzajacy TT-Line Polska.

Wyspa Bornholm jest atrakcyjnym celem wyjazdów na wakacyjny wypoczynek, jest idealna zarówno na familijny relaks, jak i dla osób szukających aktywnej rekreacji.

Osoby pragnące wtopić się w klimat wyspy, aby w pełni skorzystać z jej uroków mogą skorzystac z bogatej i zróżnicowanej cenowo oferty domów NOVASOL (www.novasol.pl). Dla klientów NOVASOL TT-Line oferuje 25% rabatu na rejs promem na Bornholm.

Bilety na Bornholm są dostepne w sprzedaży internetowej na stronie: www.ttline.com i w telefonicznym Dziale Rezerwacji pod numerem telefonu: 703 203 031. Sprzedają je też partnerskie biura podróży.

ROZKŁAD REJSÓW
Każda sobota od 16.06.2018 do 01.09.2018

Świnoujście - Rønne
wyjście 17:00 - przyjście 22:00

Rønne - Świnoujście
wyjście 23:30 - przyjście 06:00

Autor: TT-Line
comments powered by Disqus