Piątek, 22 lutego 2019r.

Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Karta Dużej Rodziny

A miało być tak pięknie...

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na 25% do 30% zniżki w PKP lub zrobić zakupy w sieci Alma z 5% rabatem. I... to w sumie na tyle. A miało być tak pięknie.

czytaj więcej

Młodzież filmy kręci

Zakochaj się w Świnoujściu

Mamy naprawdę uzdolnioną młodzież. Jak nie przegląd twórczości, to spektakl albo musical. Jakby tego było mało, to kręcą też filmy.

czytaj więcej

8 Flotylla Obrony Wybrzeża

Ćwiczenia przeciwpożarowe w 8.FOW

Wybuch pożaru, konieczność ewakuacji żołnierzy i pracowników, zatrucie dymem oraz konieczność udzielenia pomocy lekarskiej – to wszystko to elementy scenariusza ćwiczebnego alarmu pożarowego, który odbył się we wtorek, 17 czerwca, w dowództwie 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu.

czytaj więcej

Dzieci z SP nr 6 odwiedziły urząd

Z wizytą u Prezydenta

W dniu dzisiejszym Prezydenta Miasta odwiedzili uczniowie klasy II c Szkoły Podstawowej Nr 6. Dzieciom towarzyszyły wychowawczyni klasy pani Maryla Teryfter oraz Pani Aneta Żelazna.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Zostań piłkarzem Floty!

Miejski Klub Sportowy Flota Świnoujście ogłasza nabór do sekcji piłkarskiej. Zapraszani są zawodnicy z roczników 1996 - 1999.

czytaj więcej

Turystyka

Jak na wakacje, to tylko do nas

Wygląda na to, że tego lata szykuje się bardzo dobry sezon. Przynajmniej według statystyk. Jak będzie w rzeczywistości dowiemy się już niedługo, bo za dwa tygodnie zaczynają się wakacje 2014.

czytaj więcej

Kultura i sztuka

Musical niczym z Broadway'u

Nie macie planów na dzisiejszy wieczór? Podpowiadamy – wybierzcie się do MDK na musical przygotowany przez uczniów Gimnazjum Publicznego nr 2. Naszym zdaniem naprawdę warto.

czytaj więcej

Bezpieczna szkoła i szpital z Polskim LNG

Ponad dwa tysiące uczniów ze 141 klas dziesięciu świnoujskich szkół dostało lekcję życia. I to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ratownicy medyczni z Fundacji Zawsze Bezpieczni przeszkolili ich z udzielania pierwszej pomocy w ramach programu „Bezpieczne Miasto”, realizowanego w Świnoujściu przez spółkę Polskie LNG.

czytaj więcej

Dni Morza 2014

W długi weekend dodatkowe promy

W związku ze zbliżającym się świętem i Dniami Morza, samochody spoza Świnoujścia będą mogły korzystać z przeprawy promowej Warszów już w środę 18 czerwca od godziny 15.00 do godziny 4.00 w piątek 20 czerwca.

czytaj więcej

Co za miedzą piszczy?

Człowiek z pralką

Zdarzyło się Wam kiedyś zrobić coś całkowicie bez celu, tylko dlatego że mogliście? Coś zupełnie bez sensu, absurdalnego i niedorzecznego? Nie? Jest jednak ktoś, kto nie ma takich rozterek.

czytaj więcej

Obchody Dni Morza

Z Jeleniej Góry na rowerze

19 czerwca wieczorem dotrze do Świnoujścia grupa rowerzystów z Jeleniej Góry, która całą blisko 500 kilometrową trasę pokona na rowerach.

czytaj więcej

Masa krytyczna

Świnoujście na rowery! Bijemy rekord!

„Białośladem!”, pod takim hasłem odbędzie się druga w tym roku masa krytyczna. Startujemy w niedzielę 29 czerwca br., o godzinie 11.00, spod Urzędu Miasta. Motywem przewodnim tej masy jest zachęcenie mieszkańców miasta i turystów, którzy do tej pory wciąż nie złapali rowerowego bakcyla, do zamiany samochodu na rower – środka transportu przyjaznego środowisku i korzystnego dla naszego zdrowia.

czytaj więcej

Kolejny popis wandali czy niedopilnowany pies?

Zniszczone drzewko na placu Wolności

Dzisiaj (wtorek) rano pracownicy firmy Patgardens ze Świnoujście, którzy opiekują się zielenią na placu Wolności, zauważyli, że jedno z młodych drzew ma zniszczoną korę. Uszkodzenia są na tyle poważne, że drzewa raczej nie da się uratować. Trzeba będzie je zastąpić nowym.

czytaj więcej

44 Islands Kite Cup

Maks Zwycięzca

To był emocjonujący weekend na świnoujskiej plaży. Wszystko za sprawą 44 Islands Kite Cup, czyli Pucharu Polski w Formule Kite.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 423 | 424 | 425 | 426 | 427 | 428 Następna Ostatnia