Czwartek, 20 czerwca 2019r.

Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Ragnarok już w sobotę!

Tych zawodów fani grapplingu nie mogą przegapić! Na tegorocznym Ragnaroku wystąpi 32 zawodników, po ośmiu na każdą kategorię. Wśród nich zobaczymy m.in. Marcina Bandela związanego z federacją UFC, doskonale znanego fanom MMA. Turniej rozpocznie się o g. 15.30 w sobotę w hali sportowej przy ul. Witosa 12.

czytaj więcej

Turniej taekwondo olimpijskiego

Usedom Open

29 listopada w Albecku odbył się Międzynarodowy Turniej Usedom Open. Organizatorem był Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki Pomorze Świnoujście. W turnieju wzięło udział ponad 300 zawodników z 24 różnych klubów, m.in. z Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia, Olsztyna, Bornego Sulinowa, Śremu, Jarocina i oczywiście nasi sąsiedzi z Niemiec. Niestety, spora grupa zawodników, nie otrzymała wiz.

czytaj więcej

Sport

Sobotnie granie

W sobotę 6 grudnia na Hali Sportowej Gimnazjum Publicznego odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Prezesa Terminalu Promowego w Świnoujściu. Zawody sportowe cieszyły oko kibiców, a co najważniejsze stanowiły atrakcję dla młodzieży w sobotnie popołudnie.

czytaj więcej

Sport

Młodzi pływacy z sukcesami w Zielonej Górze

W dniu 07.12.2014r. uczniowie naszego miasta Martyna Makuch (SP nr 4) i Cezary Bajorski (SP nr 6), wzięli udział w Okręgowych Zawodach Pływackich w Zielonej Górze. Zdobyli komplet medali. Rywalizowali w 2 konkurencjach: 50m stylem grzbietowym i 50m stylem motylkowym.

czytaj więcej

Wydarzenia

Logos supersiłaczem, LO jako drugie

W miniony piątek po raz drugi już wystartowały Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Wielokrotnym Boju Siłowym o tytuł Supersiłacza 2014. Organizatorem imprezy jest LO z Oddz. Int. im. Mieszka I, a w szczególności nauczyciel wychowania fizycznego, Monika Wawrzyniak, która przez ostatnie tygodnie zabiegała o sponsorów oraz uczestników mistrzostw. Sama od 18 roku życia trenowała trójbój siłowy oraz kulturystykę.

czytaj więcej

Sport

Berserkerzy w Interferiach

Klub Berserkers Team Świnoujście zmienił swoją siedzibę. Zawodnicy opuścili sale przy ul. Matejki i ćwiczą w hotelu INTERFERIE Medical SPA przy ul. Uzdrowiskowej. - Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych na treningi - mówią świnoujscy berserkerzy.

czytaj więcej

Sport

Halówka na Warszowie

W sobotę na Hali Sportowej Gimnazjum Publicznego Nr 3 w Świnoujściu „Prawobrzeże” Świnoujście organizuje I Halowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Prezesa Terminala Promowego w Świnoujściu.

czytaj więcej

Sport

Siatkarski piątek i sobota

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki na mecze które w najbliższy weekedn będą odbywały się w hali GP 1 przy ul. Witosa 12.

czytaj więcej

Ragnarok - New Age

Najlepsi grapplerzy przyjadą do Świnoujścia

Na turnieju zobaczymy w akcji najlepszych grapplerów na świecie. Piąta edycja Ragnarok odbędzie się 13 grudnia w Świnoujściu. Na żywo będziemy mogli ją obejrzeć także w internecie w jakości HD. Zawody będzie komentował Łukasz Jurkowski, czyli popularny Juras, były zawodnik MMA.

czytaj więcej

ULKSW Pomorze Świnoujście

Usedom Open - turniej taekwondo olimpijskiego

Już w najbliższą sobotę 29.11.2014 w niemieckiej miejscowości Ahlbeck, tuż obok Świnoujścia, na Pommernhalle Bahnhoffstrasse odbędzie się turniej taekwondo olimpijskiego organizowany przez ULKSW Pomorze Świnoujście. Do turnieju zgłosiło się ponad 300 zawodników z Polski i Niemiec. Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Świnoujścia.

czytaj więcej

UKS "Prawobrzeże" Świnoujście

Zwycięski wyjazd

W niedziele 16 listopada „Prawobrzeże” Świnoujście pojechało do Łosośnicy na jedenastą będącą ostatnią kolejkę I grupy Szczecińskiej A – klasy, aby zmierzyć się i wygrać z „Jastrzębiem”. Zespół gospodarzy z dorobkiem 8 pkt plasował się na zaszczytnym jak na beniaminka ósmym miejscu.

czytaj więcej

Flota Świnoujście - Zagłębie Lubin

Ostatni mecz tego roku w Świnoujściu!

Już w sobotę czeka nas ostatnie ligowe starcie tego roku na stadionie Miejskim w Świnoujściu. Flota Świnoujście w hitowym pojedynku podejmie beniaminka Ekstraklasy - Zagłębie Lubin!

czytaj więcej

Berserkers Team Świnoujście

Patrycja na podium

Patrycja Lelakowska, grapplerka z Berserkers Team Świnoujście może pochwalić się świetną skutecznością. Na drugich swoich zawodach wywalczyła drugi brązowy medal. Tym razem były to Mistrzostwa Polski w brazylijskim jiu jitsu w Łodzi.

czytaj więcej

UKS „Prawobrzeże” Świnoujście

Ostatni wyjazd

W ostatniej kolejce drużynę „Prawobrzeża” Świnoujście czeka daleki wyjazd do Łosośnicy. Rywal z którym świnoujścianie grali zarówno w B jak i A-klasie. Dla amatorów ze Świnoujścia rywal niewygodny.

czytaj więcej

UKS "Prawobrzeże" Świnoujście

Thriller w Świnoujściu

W minioną sobotę drużyna „Prawobrzeża” podejmowała mocną jak na warunki I gr. Szczecińskiej A-klasy „Koronę” Słuchowo. W bramce „wielki powrót do klatki” Oskara Chrzanowskiego, od prawej w obronie debiutujący w tej rundzie doświadczony Robert Burchard, w środku Marcin Żmudziński, nasz etatowy kapitan Mateusz Bednarczyk na lewej „eksperyment” z Dawidem Kotlińskim, dalej do pomocy przesunięty Krzysztof Gajewski w środku Gerard Białek z juniorem Dominikiem Urbańskim na lewej Krzysztof Nowak.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

W sobotę z Pogonią Siedlce

Już w najbliższą sobotę (15.11) Wyspiarze spotkają się w Świnoujściu z drużyną Pogoni Siedlce. Początek spotkania o godzinie 12.00.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 Następna Ostatnia