Wtorek, 26 marca 2019r.

Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”

Rowerowa wycieczka dookoła jeziora Gothensee

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe – Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „GINO” – Barbara Łopuska zapraszają na trasę rowerową skierowaną dla turystów przyjezdnych jak i mieszkańców Świnoujścia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę dnia 20.07.2014 r. na trasie dookoła jeziora Gothensee o długości 36,6 km

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Flota sprzedana!

Wiemy już oficjalnie - zarząd klubu Flota Świnoujście rozpoczął procedurę sprzedaży licencji na grę w pierwszej lidze. Nie wiadmo kiedy cały proces się zakończy. Wiemy jedno, to koniec przygody Wyspiarzy na zapleczu Ekstraklasy.

czytaj więcej

50 Etapowe Regaty Turystyczne

Powalczą o Błękitną Wstęgę Zatoki Pomorskiej

Już w najbliższą sobotę, 19 lipca o godz. 10.00 rozpoczną się 50 Etapowe Regaty Turystyczne. Do ugoszczenia żeglarzy z całego kraju przygotowują się miejscowości nad Zalewem Szczecińskim oraz Świnoujście i Dziwnów. W świnoujskim porcie jachtowym żeglarze pojawią się w sobotę, a w niedzielę rozegrają wyścig o Błękitną Wstęgę Zatoki Pomorskiej.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Rozłam w zarządzie Floty?

Grupa lokalnych biznesmenów i przedsiębiorców przygotowała plan ratowania beznadziejnej sytuacji finansowej we Flocie Świnoujście. W miniony piątek trzech członków zarządu, na spotkaniu z grupą, odrzuciło ich propozycję.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Przeprowadzka do Rzeszowa za bezcen?

Jeżeli zarządowi Floty Świnoujście nie uda się pozyskać sponsora, a tym samym przystąpić do tworzenia sportowej spółki akcyjnej, coraz bardziej staje się realny scenariusz przeprowadzki pierwszej drużyny Floty do Rzeszowa. Zarząd wstępnie porozumiał się już działaczami Stali.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Wakacyjne treningi

Trener młodzieży we Flocie, Jan Słoma, zaprasza przebywające w Świnoujściu i okolicy dzieci w wieku od 8 do 13 lat na piłkarskie, wakacyjne, treningi.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Powalczyli ze Śląskiem

W towarzyskim meczu piłkarze I-ligowej Floty przegrali dziś we Wrocławiu z 9. zespołem ekstraklasy (najlepszą drużyną tzw. grupy spadkowej), Śląskiem, 0:1. Był to ostatni sprawdzian wrocławian przed nowym sezonem.

czytaj więcej

Polskie LNG Mistrzostwa Europy w Match Racingu Świnoujście 2014

Simonne Ferrarese Mistrzem Europy!

Po czterech dniach zmagań załóg startujących w Polskie LNG Mistrzostwa Europy w Match Racingu, poznaliśmy zwycięzcę. Włoska załoga Simonne Ferrarese na jachcie „Polskie LNG” wygrała w finale z Szwajcarem Ericiem Monninem „Świnoujście” i tym samym otrzymała Tytuł Mistrza Europy w Match Racingu 2014. Niestety na podium zabrakło miejsca dla obu polskich sterników, do półfinałów nie zakwalifikowali się Przemysław Tarnacki i Marek Stańczyk, którzy zajęli kolejno 11. i 8. miejsca.

czytaj więcej

Preludium do Ultramaratonu

416 km w 20 godzin!

Już dzisiaj o godz. 15.00 rozpoczną się kwalifikacje do Ultramaratonu Kolarskiego Bałtyk - Bieszczady Tour, współorganizowanego przez KS Uznam.

czytaj więcej

Polskie LNG EUROSAF Match Racing European Championship Świnoujście 2014

Wspaniałe żeglarskie święto!

Przed nami kolejny dzień dzień regat o tytuł Match Racingowego mistrza Europy! Pogoda dopisuje, wieje mocno, czasem za mocno, a Polskie LNG EUROSAF Match Racing European Championship Świnoujście 2014 wkraczają w decydującą fazę. Po dwóch dniach wciąż niepokonany jest skipper Eric Monnin z Swiss Match Race Team. Na drugiej pozycji plasuje się Włoch Simonne Ferrarese, który prowadził po pierwszym dniu zawodów.

czytaj więcej

UKS Prawobrzeże Świnoujście

Młodzież Prawobrzeża startuje

Znany już jest plan przygotowań juniorów oraz trampkarzy Prawobrzeża Świnoujście. Młodzi zawodnicy na pierwszych zajęciach spotkają się 14 lipca o godzinie 16.00 na orliku. Późniejsze zajęcia odbywać się będą na dużym boisku z nawierzchnią syntetyczną.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Protestowali kibice

Kilkudziesięciu kibiców Floty Świnoujście zebrało się pod Urzędem Miasta. Chcieli w ten sposób wyrazić swoje niezadowolenie z faktu braku finansowego wsparcia dla ich drużyny. Protest skończył się po dwudziestu minutach.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Quo Vadis Floto

Wczoraj odbyła się konferencja zarządu Floty Świnoujście. Czego się z niej dowiedzieliśmy? Tak naprawdę nic nowego. Nie będzie ogłaszania upadłości klubu, trwają poszukiwania sponsora, być może zostanie powołana sportowa spółka akcyjna.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Drużyna przygotowuje się do ligi

Jutro rano piłkarze Floty Świnoujście wyjadą na dziewięciodniowy obóz treningowy. Na zgrupowanie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, piłkarze wybiorą się do Wałbrzycha.

czytaj więcej

POLSKIE LNG Mistrzostwa Europy w Match Racingu

Regaty na wyciągnięcie ręki

Już za tydzień dwanaście międzynarodowych załóg rozpocznie zmagania o tytuł najlepszej załogi starego kontynentu w match racingu. Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 9-13 lipca 2014 i będzie to pierwsza impreza żeglarska tej rangi zorganizowana w Świnoujściu.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Wyspiarze wznowili treningi [ZDJĘCIA]

Dziś po krótkim urlopie swoje zajęcia wznowili piłkarze pierwszoligowej Floty Świnoujście. Na treningu zabrakło aż 6 piłkarzy, których oglądaliśmy wiosną przy ul. Matejki.

czytaj więcej

ULKSW Pomorze Świnoujście

Reprezentanci Świnoujścia z sukcesami

Zawodnicy taekwondo ULKSW Pomorze Świnoujście, mimo zbliżających się wakacji reprezentowali nasze miasto na dwóch turniejach - we Wrocławiu i Bornem Sulinowie. Z obydwu przywieźli medale.

czytaj więcej

XI Morski Turniej Tenisowy Gwiazd

Gwiazdy zagrają na świnoujskich kortach

Kto zwycięży w tym roku w XI Morskim Turnieju Tenisowym Gwiazd? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Turniej rozgrywany będzie w sobotę i niedzielę na kortach przy ul. Matejki. Wstęp dla publiczności – wolny

czytaj więcej

Masa Krytyczna

Niedziela pod znakiem rowerów!

Po raz drugi w tym roku miastem przez jeden dzień rządzić będą rowerzyści. W najbliższą niedzielę, o godz. 11:00 ruszamy spod Urzędu Miasta przez centrum miasta i dzielnicę nadmorską w stronę portu jachtowego, aby przekonać tych jeszcze nieprzekonanych jak rowerowe jest nasze Świnoujście! Zapraszamy do udziału mieszkańców i turystów!

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 Następna Ostatnia