Czwartek, 19 września 2019r.

Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Sport

III Bieg WOŚP

Wśród bardzo wielu imprez przeprowadzanych w ramach XXIII WOŚP odbył się po raz trzeci Bieg WOŚP zorganizowany przez Klub Biegacza Jogging. Trasa krótka - pływalnia - falochron - pływalnia, częściowo wiodąca plażą, częściowo promenadą - 5,2km.

czytaj więcej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

„Prawobrzeże” zagra dla Orkiestry

W sobotnie przedpołudnie 10 stycznia „Prawobrzeże” Świnoujście w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje halowy turniej piłki nożnej z udziałem drużyny seniorskiej oraz juniorskiej „Marinus-Prawobrzeże”.

czytaj więcej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

ŚwIR-y jadą dla Owsiaka

Podobnie jak w latach ubiegłych Śinoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR”, bez względu na pogodę, będzie uczestniczyć w 23. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

czytaj więcej

Sport

III Bieg Trzech Króli za nami

W rozegranym w słoneczne południe 06. stycznia III Biegu Trzech Króli udział wzięło 65 zawodników, w tym dwóch dziesięciolatków (Czarek Bajorski i Antek Wrębiakowski) oraz dwunastolatek (Konrad Kusiński) oraz obchodzący w tych dniach 83.rocznicę urodzin Karol Witkowski, któremu na starcie odśpiewano chóralne „100 lat”.

czytaj więcej

UKS "Prawobrzeże" Świnoujście

Zagrali w Ahlbecku

W sobotę 4 stycznia 2015 r. w Pommernhalle Seebad Ahlbeck, odbył się turniej halowej piłki nożnej, organizowany przez drużynę SV Eintracht Ahlbeck. W turnieju wzięło udział osiem drużyn: „Marinus-Prawobrzeże:, druzyna seniorska „Prawobrzeża” „Old Boys” Świnoujście, SV Eintracht Ahlbeck I, SV Eintracht Ahlbeck II, SV Kröslin I, FC Insel Usedom, SV Murchin/Rubkow.

czytaj więcej

Sport

III edycja Biegu Trzech Króli

We wtorek 06. stycznia rozegrana zostanie III edycja Biegu Trzech Króli. Zapisy od 11:00, start o 12:00 spod pływalni. Trasa promenada - plaża. Dystans główny 10 km, dodatkowe na 3,3 km i 6,6 km. 

czytaj więcej

Volleybaltic 2014

Turniejowe emocje już za nami

Przez trzy dni (28-30.12.2014) w halach sportowych ZSO 1 w Świnoujściu rywalizowały bardzo mocne ośrodki siatkarskie z całej Polski w ramach kolejnej edycji turnieju Volleybaltic. Jak zawsze turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, a ciekawe i cenne nagrody na pewno jeszcze bardziej zachęcały drużyny do wygrywania kolejnych spotkań.

czytaj więcej

UKS „Prawobrzeże” Świnoujście

Plany przygotowań

Po krótkiej, zimowej przerwie zawodnicy świnoujskiego „Prawobrzeża” zaczynają intensywny okres przygotowań do rundy wiosennej. Plan intensywnych przygotowań obejmuje zarówno seniorów jak i młodzież skupioną w klubie. W obu zespołach będą testowani nowi zawodnicy, którzy dołączyli do kadr w okresie zimowym. 

czytaj więcej

Biegowe wyzwanie 2015

Korona Półmaratonów

Od kilku lat funkcjonuje w Polsce Korona Polskich Maratonów. Dla przeciwwagi stworzono alternatywę w postaci Korony Półmaratonów. Pierwsza edycja wystartowała w 2013 roku.

czytaj więcej

UKS "Prawobrzeże" Świnoujście

Zakończyli rok

W sobotnie przedpołudnie świnoujska młodzież dwoma turniejami zakończyła piłkarskie zmagania w 2014 roku. W pierwszym turnieju o Puchar Prezesa Polskiego LNG zagrali zawodnicy drużyny juniorskiej „Marinus-Prawobrzeże”.

czytaj więcej

Sport

Ogólnopolski Turniej Siatkarski Volleybaltic 2014

Klub MMKS Polskie LNG Maraton Świnoujście serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków siatkówki na turniej, który odbędzie się w dniach 28-30.12.2014 w dwóch halach sportowych ZSO przy ul. Witosa 12 . Mocna obsada turnieju gwarantuje sporą dawkę sportowych emocji.

czytaj więcej

Sport

Halówka na zakończenie roku

Już w sobotnie przedpołudnie świnoujska młodzież będzie miała okazję zmierzyć się na Hali Sportowej z rówieśnikami z innych klubów. Pierwsi zagrają juniorzy w organizowanym Halowym Turnieju pod Patronatem Prezesa Polskiego LNG S.A. W turnieju oprócz drużyny gospodarzy wystąpią zawodnicy „Korony” Stuchowo, „Floty” Świnoujście oraz „Jantara” Dziwnów.

czytaj więcej

Sport

Sobotnie granie

W sobotę, 13 grudnia na Hali przy ul. Białoruskiej na Warszowie odbył się kolejny organizowany przez UKS „Prawobrzeże” halowy turniej piłki nożnej dla młodych piłkarzy. Podczas zawodów oprócz drużyn „Prawobrzeża” zaproszone zostały trzy kluby: MKS „Flota” Świnoujście, która wystawiła dwie ekipy, OKS „Euroinsbud” Goleniów oraz „Orzeł” Łożnica.

czytaj więcej

Sport

Ragnarok dobiegł końca. Przedstawiamy wyniki

To była prawdziwa grapplingowa wojna! 32 grapplerów ze światowej czołówki walczyło w hali sportowej przy ul. Witosa o medale i prestiż. Były emocje! Zawodnicy z Polski zdecydowanie górowali nad przeciwnikami z Włoch i Francji.

czytaj więcej

Pływanie

Martyna Makuch Mistrzynią Województwa

W dniu wczorajszym (10.12.2014r.) w Szczecinie odbyły się Otwarte Zimowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w pływaniu. W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek z dwunastu klubów pływackich.

czytaj więcej

Halowy Turniej Piłki Nożnej

Nabór do klubu poprzez turniej

Znamy już składy drużyn na sobotni Halowy Turniej Piłki Nożnej, który rozpocznie się o 9.00 w Świnoujściu. Na parkiecie zaprezentują nam się drużyny młodzieżowe: „Orła” Łożnica, „OKS”-u Goleniów, „Prawobrzeża-Marinus” Świnoujście i „Floty” Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

Ragnarok już w sobotę!

Tych zawodów fani grapplingu nie mogą przegapić! Na tegorocznym Ragnaroku wystąpi 32 zawodników, po ośmiu na każdą kategorię. Wśród nich zobaczymy m.in. Marcina Bandela związanego z federacją UFC, doskonale znanego fanom MMA. Turniej rozpocznie się o g. 15.30 w sobotę w hali sportowej przy ul. Witosa 12.

czytaj więcej

Turniej taekwondo olimpijskiego

Usedom Open

29 listopada w Albecku odbył się Międzynarodowy Turniej Usedom Open. Organizatorem był Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki Pomorze Świnoujście. W turnieju wzięło udział ponad 300 zawodników z 24 różnych klubów, m.in. z Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia, Olsztyna, Bornego Sulinowa, Śremu, Jarocina i oczywiście nasi sąsiedzi z Niemiec. Niestety, spora grupa zawodników, nie otrzymała wiz.

czytaj więcej

Sport

Sobotnie granie

W sobotę 6 grudnia na Hali Sportowej Gimnazjum Publicznego odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Prezesa Terminalu Promowego w Świnoujściu. Zawody sportowe cieszyły oko kibiców, a co najważniejsze stanowiły atrakcję dla młodzieży w sobotnie popołudnie.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 Następna Ostatnia