Czwartek, 20 czerwca 2019r.

Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Flota Świnoujście

Jeden punkt w Bytowie

Wyspiarze stoczyli dzisiaj mecz w ramach 16 kolejki 1 ligi. Flota zdobyła jeden cenny, ale i związany z pewnym niedosytem, punkt remisując na wyjeździe z Bytovią Bytów.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Temu panu już dziękujemy?

Mariaż Floty Świnoujście z wrocławskim biznesmenem Jerzym Woźniakiem stoi pod znakiem zapytania. Najprawdopodobniej niedoszły darczyńca Floty nie ma pieniędzy i MKS Flota Spółka z.o.o. jednak nie powstanie.

czytaj więcej

UKS „Prawobrzeże” Świnoujście

Z „Koroną” u siebie

W najbliższy weekend piłkarze świnoujskiego „Prawobrzeża” zagrają u siebie z drużyną „Korony” Stuchowo. Zespół gości niedawny spadkowicz zapewne zachce powalczyć o punkty, które mogą okazać się ważne w rundzie wiosennej. Natomiast gospodarze liczą na kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligowych.

czytaj więcej

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

Minister wyróżnił Pawła Sujkę

Podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Karate Kyokushin, sensei Paweł Sujka otrzymał wyróżnienie od Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata za wyniki w pracy szkoleniowej w 2013 roku. Nagrodę wręczył mu Prezes Polskiego Związku Karate Kyokushin Maciej Sokołowski.

czytaj więcej

Sport

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Teakwondo Olimpijskim

25 października w Tarnowie Podgórnym odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Prawo startu w turnieju miały dzieci w wieku 11-12 lat z województw: Zachodnipomorskiego, Lubuskiego i Wielkopolskiego. W zawodach wzięło udział około 120 zawodników. Klub U.L.K.S.W. Pomorze Świnoujście reprezentowało 8 osób.

czytaj więcej

Flota w czubie tabeli

Flota Świnoujście - Wigry Suwałki 1 - 0

Skromne, ale cenne zwycięstwo Wyspiarzy nad beniaminkiem w meczu 15 kolejki pierwszej ligi. Goście z Suwałk marzyli o rewanżu za sierpniową porażkę w Pucharze Polski, ale wrócili do domu bez punktów.

czytaj więcej

Wydarzenia

Sztafety pływackie z okazji Dnia Patrona Szkoły Podstawowej Nr 1

W dniu 31.10.2014 r. na pływalni miejskiej OSiR Wyspiarz w Świnoujściu odbyły się Sztafety Pływackie z okazji Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego (mgr Małgorzata Szczepaniak, mgr Michał Stefaniak, mgr Andrzej Skonieczny). Zawody otworzył mgr Michał Stefaniak w imieniu Pani Dyrektor Ewy Kręczyńskiej Pędziwiatr.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Wspomóż Wyspiarzy dopingiem

Już jutro (31.10) zostanie rozegrany kolejny mecz ligowy Floty Świnoujście. Tym razem rywalem Wyspiarzy będą Wigry Suwałki. Początek meczu o 13:45.

czytaj więcej

Kickboxing

Niżejewski wicemistrzem Polski

Mateusz Niżejewski został wicemistrzem Polski w kickboxingu w formule Kick Light Rules. W zawodach, które odbyły się 10-12 października 2014 w Ożarowie Mazowieckim niedaleko Warszawy, wystartowała dwójka świnoujskich zawodników - senior Mateusz Niżejewski oraz junior Patryk Rosiak.

czytaj więcej

UKS „Prawobrzeże” Świnoujście

Młodzież nie zawiodła

W niedzielne popołudnie drużyna juniorów „Prawobrzeże - Marinus” wyjechała na mecz ligowy do Reska by zmierzyć się z tamtejszą Mewą. Trener młodzieży do gry desygnował piłkarzy: w bramce Wawrzynkiewicz, w polu Kusiak, Woźniak, Łyłko, Soleta - Łuczak, Rus, Bednarowski, Skut - Ziółkowski, Urbański. Szansę gry dostali też zmiennicy Kozłowski oraz Bas. Mecz był wyrównany, momentami młodzi piłkarze „Prawobrzeża” stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe.

czytaj więcej

Supermaraton Kalisia

Wyspiarze w najstarszym polskim ultramaratonie – 100km

Supermaraton Kalisz to najstarszy w Polsce bieg ultra. Jako Supermaraton Calisia przez „C” był organizowany w latach 1982-2001. Pod tą nazwą zorganizowano 20 „setek”. W I Supermaratonie Calisia 1982 brał udział Świnoujścianin - Ryszard Pilz, który zajął 38 miejsce z czasem 9 h 27’ 18”.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Wisła Płock przerywa dobrą serię Floty

Wczoraj w Płocku tamtejsza Wisła podejmowała Flotę Świnoujście. Niestety, Nafciarze pokonali Wyspiarzy i tym samym przerwali passę dziewięciu meczów bez porażki. Wynik końcowy to 2-0.

czytaj więcej

Sport

„Prawobrzeże” na wyjazdach

W nadchodzący weekend zawodnicy świnoujskiego "Prawobrzeża" zagrają na wyjeździe. Drużyna seniorów zmierzy się z "Orłem" Prusinowo, zespołem który na chwile obecną zajmuje ostatnie miejsce. Początek spotkania godz. 14.00 boisko w Prusinowie.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Do Płocka po kolejną niespodziankę

Seria Floty Świnoujście trwa w najlepsze. Wyspiarze są niepokonani od dziewięciu meczów i za wszelką cenę będą chcieli tak dobrą passę podtrzymać podczas najbliższego meczu z Wisłą Płock.

czytaj więcej

Jeden kłopot mniej

Miasto odpuszcza długi

Dług Floty wobec Miasta zostanie umorzony - zadeklarował wczoraj Prezydent Janusz Żmurkiewicz podczas 59 sesji Rady Miasta. Mimo nieprawidłowości w wydatkowaniu dotacji stwierdzonych podczas kontroli śródrocznej, Miasto nie będzie ubiegać się o zwrot niewłaściwie wydanych pieniędzy.

czytaj więcej

Sport

II Memoriał Czesława Krygiera

W najbliższy piątek (24.10) w Hali Sportowej Gimnazjum Nr 3 w Świnoujściu rozpocznie się II Memoriał Czesława Krygiera czyli turniej koszykówki dla chłopców z rocznika 1997 i młodszych. Zawody potrwają do niedzieli.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 Następna Ostatnia