Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r.

Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Flota Świnoujście

Quo Vadis Floto

Wczoraj odbyła się konferencja zarządu Floty Świnoujście. Czego się z niej dowiedzieliśmy? Tak naprawdę nic nowego. Nie będzie ogłaszania upadłości klubu, trwają poszukiwania sponsora, być może zostanie powołana sportowa spółka akcyjna.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Drużyna przygotowuje się do ligi

Jutro rano piłkarze Floty Świnoujście wyjadą na dziewięciodniowy obóz treningowy. Na zgrupowanie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, piłkarze wybiorą się do Wałbrzycha.

czytaj więcej

POLSKIE LNG Mistrzostwa Europy w Match Racingu

Regaty na wyciągnięcie ręki

Już za tydzień dwanaście międzynarodowych załóg rozpocznie zmagania o tytuł najlepszej załogi starego kontynentu w match racingu. Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 9-13 lipca 2014 i będzie to pierwsza impreza żeglarska tej rangi zorganizowana w Świnoujściu.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Wyspiarze wznowili treningi [ZDJĘCIA]

Dziś po krótkim urlopie swoje zajęcia wznowili piłkarze pierwszoligowej Floty Świnoujście. Na treningu zabrakło aż 6 piłkarzy, których oglądaliśmy wiosną przy ul. Matejki.

czytaj więcej

ULKSW Pomorze Świnoujście

Reprezentanci Świnoujścia z sukcesami

Zawodnicy taekwondo ULKSW Pomorze Świnoujście, mimo zbliżających się wakacji reprezentowali nasze miasto na dwóch turniejach - we Wrocławiu i Bornem Sulinowie. Z obydwu przywieźli medale.

czytaj więcej

XI Morski Turniej Tenisowy Gwiazd

Gwiazdy zagrają na świnoujskich kortach

Kto zwycięży w tym roku w XI Morskim Turnieju Tenisowym Gwiazd? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Turniej rozgrywany będzie w sobotę i niedzielę na kortach przy ul. Matejki. Wstęp dla publiczności – wolny

czytaj więcej

Masa Krytyczna

Niedziela pod znakiem rowerów!

Po raz drugi w tym roku miastem przez jeden dzień rządzić będą rowerzyści. W najbliższą niedzielę, o godz. 11:00 ruszamy spod Urzędu Miasta przez centrum miasta i dzielnicę nadmorską w stronę portu jachtowego, aby przekonać tych jeszcze nieprzekonanych jak rowerowe jest nasze Świnoujście! Zapraszamy do udziału mieszkańców i turystów!

czytaj więcej

Regaty po Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim

Bakista Cup 2014

W sobotę 28 czerwca w Świnoujściu rozpoczną się II Regaty  po Zachodniopomorskim Szlaku  Żeglarskim Bakista Cup. Regaty mają na celu promocję marin Szlaku w tym portu jachtowego w Świnoujściu.

czytaj więcej

Dni Morza 2014

II Bieg Świętojański

Jedną z imprez tegorocznych obchodów Dni Morza w Świnoujściu był organizowany przez Klub Biegacza Jogging Bieg Świętojański. W sobotę 21. czerwca o 20.00 odbyła się jego II edycja. Bieg ten zainspirowany został przez maratońskie małżeństwo Agnieszkę i Janusza Michalskich.

czytaj więcej

[AKTUALIZACJA] Flota Świnoujście

Komunikat Zarządu MKS Flota Świnoujście

Przerwane negocjacje Floty z potencjalnymi inwestorami z Portugalii wywołały wczoraj sporo emocji. Otrzymaliśmy oficjalny komunikat Zarządu MKS Flota Świnoujście, w którym odnosi się on do zarzutów pojawiających się w mediach.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Nie doszło do porozumienia z portugalskim partnerem

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie umowy Floty z portugalskim partnerem, który był zainteresowany współpracą ze świnoujskim klubem. – Druga strona chce, aby pierwszym trenerem Floty był wskazany przez nią szkoleniowiec – wyjaśnia prezes Floty, Edward Rozwałka. – Z uwagi na dobro klubu zgodziliśmy się na to. Niestety, nasi partnerzy w rozmowach nie chcą wziąć na siebie kosztów wypłacenia odprawy obecnemu szkoleniowcowi Tomaszowi Kafarskiemu.

czytaj więcej

UKS Prawobrzeże Świnoujście

Zostań piłkarzem Prawobrzeża

Polskie LNG coraz bardziej angażuje się w życie społeczne po obu stronach Świny. Informowaliśmy niedawno o wsparciu jakiego udzielać będzie spółka młodym sportowcom ze Świnoujścia. Teraz czas na pierwsze efekty tej współpracy.

czytaj więcej

„Poznajemy nasze Miasto”

Rajd rowerowy po Prawobrzeżu

Stowarzyszenie „Grupa Morska - Cała Naprzód” serdecznie zaprasza mieszkańców Świnoujścia na rajd rowerowy po Prawobrzeżu w cyklu imprez pn.: „Poznajemy nasze Miasto”.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Zostań piłkarzem Floty!

Miejski Klub Sportowy Flota Świnoujście ogłasza nabór do sekcji piłkarskiej. Zapraszani są zawodnicy z roczników 1996 - 1999.

czytaj więcej

Obchody Dni Morza

Z Jeleniej Góry na rowerze

19 czerwca wieczorem dotrze do Świnoujścia grupa rowerzystów z Jeleniej Góry, która całą blisko 500 kilometrową trasę pokona na rowerach.

czytaj więcej

Masa krytyczna

Świnoujście na rowery! Bijemy rekord!

„Białośladem!”, pod takim hasłem odbędzie się druga w tym roku masa krytyczna. Startujemy w niedzielę 29 czerwca br., o godzinie 11.00, spod Urzędu Miasta. Motywem przewodnim tej masy jest zachęcenie mieszkańców miasta i turystów, którzy do tej pory wciąż nie złapali rowerowego bakcyla, do zamiany samochodu na rower – środka transportu przyjaznego środowisku i korzystnego dla naszego zdrowia.

czytaj więcej

44 Islands Kite Cup

Maks Zwycięzca

To był emocjonujący weekend na świnoujskiej plaży. Wszystko za sprawą 44 Islands Kite Cup, czyli Pucharu Polski w Formule Kite.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 Następna Ostatnia