Czwartek, 18 października 2018r.

Imieniny: Juliana, Lukasza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Wydarzenia

Dwie wygrane Floty

W minionym tygodniu Trampkarze i Juniorzy FLOTY Świnoujście rozegrali swoje mecze w ramach rozgrywek ZZPN-u. Drużyna Juniorów FLOTY Świnoujście pod wodzą Trenera Polarczyka wygrała po bardzodobrej grze z Polonią Płoty 2:1. Bramki dla FLOTY Świnoujście zdobyli: Liam Maćkowski oraz Miłosz Szypulski.

czytaj więcej

Wydarzenia

„Jesienne porządki” w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 15)  na spektakl  edukacyjny dla dzieci pt.: „Jesienne porządki”, przygotowany przez aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie.

czytaj więcej

Piłka nożna

Zwycięstwo trampkarzy AP Baltica

W środę 03.10., na boisku trawiastym Stadionu Miejskiego OSIR przy ul. Matejki w Świnoujściu rozegrany został zaległy mecz 6 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN, w którym Akademia Piłkarska BALTICA Świnoujście podejmowała AP Kotwicę Kołobrzeg.

czytaj więcej

Wydarzenia

Schronisko dla zwierząt czeka dzisiaj na gości

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt swoje drzwi otworzy dzisiaj jeszcze szerzej Schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Karsiborskiej 14. Od godziny 12.00 do 18.00 odwiedzając będą mogli nie tylko poznać podopiecznych schroniska, ale i wziąć udział w konkursach i innych atrakcjach.  

czytaj więcej

Wydarzenia

Już w tę sobotę. Wszyscy na rowery!

Zapraszamy na kolejną już Masę Krytyczną pod hasłem 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Startujemy w najbliższą sobotę 6 października o godzinie 11.00 z portu jachtowego. Ale imprezy towarzyszące masie rozpoczynają się w porcie jachtowym już od godziny 8.00. Zobacz szczegółowy program i mapkę Masy Krytycznej.

czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne

Alert RBC: "Nie wychodź z domu"

Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego otrzymują sms-y od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Komunikat ostrzega przed wichurą i sztormem.

czytaj więcej

Wydarzenia

Tu spełniają się piłkarskie marzenia. Zapisy do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” przedłużone do 7 października!

Decyzją organizatorów zapisy do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” potrwają o tydzień dłużej. Zostały już tylko ostatnie dwa tygodnie, by zgłosić drużynę i dać dzieciom w wieku 6-12 lat szansę przeżycia piłkarskiej przygody i odkrycia talentu, a nawet zagrania na PGE Narodowym.

czytaj więcej

Miasto

Przy ulicy Gdyńskiej. Mirbud zaczyna wielką budowę

Basen z ruchomym dnem, wielofunkcyjna hala sportowa oraz rozbudowa istniejącego budynku szkoły Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki – tak w dużym skrócie można opisać kolejną miejską inwestycję. Dziś Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz podpisał umowę z wykonawcą, skierniewicką firmą Mirbud. Wartość inwestycji to ponad 43,7 mln złotych.

czytaj więcej

Komunikacja

Zmiana na przeprawie promowej „Centrum”

Żegluga Świnoujska informuje, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od dziś 1 października 2018 r. na ogólnodostępnej przeprawie promowej „Centrum” obowiązuje jesienno – zimowy rozkład kursowania promów.

czytaj więcej

Miasto

Zadbaj o zdrowie. W miejskim szpitalu niższe ceny za badania

Laboratorium Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w 4 do 31 października 2018 roku wiele badań będzie można zrobić po niższych cenach. Zobacz jakie to badania i skorzystaj: codziennie w laboratorium przy ulicy Mieszka I 4 w godz. 7.15-10.00 lub w punkcie pobrań przy ulicy Dąbrowskiego 4, I piętro pok. 127 od poniedziałku do piątku w godz. 7.15-9.00.

czytaj więcej

Dni Spirometrii w świnoujskim szpitalu

W dniach 1-4 października 2018 r. w godz. 8.00-14.00 będzie można wykonać bezpłatną spirometrię w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Już teraz zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia