Niedziela, 18 sierpnia 2019r.

Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Wydarzenia

Międzynarodowy 161. parkrun

Pierwszy sierpniowy, najlepszy w mieście 161. parkrun Świnoujście tradycyjnie jak co sobota wystartował w Parku Zdrojowym punktualnie o godzinie 9.00. Dzisiejszego ranka na zmaganie z pięciokilometrową trasą zdecydowało się 77 osób z czego 34 to jakże przeurocze panie, a 43 to wysportowani dżentelmeni. 1573 komary polubiło to wydarzenie, a 127 postanowiło wziąć w nim udział. Wśród biegaczy byli goście z różnych zakątków Polski i świata – między innymi z Gliwic, Berlina, Grudziądza, Świebodzic, Dąbrowy Górniczej, Szczecina, Cieszyna, Warszawy i innych miejscowości, których tutaj nie sposób wymienić.

czytaj więcej

XXI Festiwal Świnoujskie Wieczory Organowe

Muzyczna dojrzałość Mistrza gry organowej

W pierwszy sierpniowy piątek (02.08.) na zabytkowych organach w kościele pw. Chrystusa Króla grał, po raz pierwszy w Festiwalu, Marcel RODE z Niemiec – absolwent Uniwersytetu w Monachium. Rozgłos zdobył po pełnych wykonaniach dzieł J.S. Bacha, F. Liszta, M. Regera i O. Messiaena.

czytaj więcej

Wakacje w teatrze

Już jutro spektakl "Między łóżkami". Są jeszcze bilety

Lipcowy kalendarz kulturalny, Dom Kultury kończy lekkim, przyjemnym i pełnym gwiazd spektaklem „Między łóżkami”. Na scenie m.in Artur Barciś, Radosław Pazura czy Katarzyna Skrzynecka. Zapraszamy 30 lipca o godzinie 20.30 do Amfiteatru im. Marka Grechuty. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasach MDK.

czytaj więcej

Biura Obsługi Klienta Enei czynne dziś do północy

Ze względu na duże zainteresowanie składaniem oświadczeń dotyczących cen energii m.in. dla małych przedsiębiorców, Biura Obsługi Klienta Enei będą dziś czynne do godziny 24:00. Jednocześnie firma zachęca do skorzystania z możliwości wysłania dokumentów pocztą. Honorowane będą wszystkie oświadczenia, wysłane w poniedziałek 29 lipca, zgodnie z datą stempla pocztowego. Sprawa dotyczy m.in. mikro i małych przedsiębiorstw, które chcą skorzystać z możliwość obniżenia cen energii w II półroczu.

czytaj więcej

Sport

Natalia najszybsza w kategorii pań na 160. parkrunie

Pogoda w ten piękny poranek przywitała wszystkich ciepłym wiatrem i złocistym słoneczkiem. Już od godzin porannych wolontariusze przygotowywali dla Was strefę startu, mety i naszego punktu odżywczego. Mimo, że sezon wakacyjny trwa w pełni to biegacze zawsze znajdą chwilę na zajrzenie do naszego pięknego parku. I tak dziś gościliśmy parkrunowiczów z Wałbrzycha, Bytomia, Zabrza, Wrocławia, Katowic, Grudziądza, Warszawy, Szczecina oraz z Niemiec, zarówno tych pobliskich miejscowości, jak i dużo odleglejszych.

czytaj więcej

Wydarzenia

Baltic Neopolis Festival nad morzem

V Baltic Neopolis Festival podróżuje po całym województwie zachodniopomorskim od końca czerwca.Przyszedł czas na miejscowości nadmorskie! Muzyczne pocztówki zostaną skierowane do wszystkich, którzy w dniach 26 i 27 lipca znajdą się w Świnoujściu lub Międzyzdrojach.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia