Środa, 19 grudnia 2018r.

Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Wydarzenia

Mikołajkowy parkrun w sobotę!

Wszystkie dzieci małe i duże zapraszamy w sobotę (08.12.2018) na Bieg Mikołajkowy. Start o godz. 9.00 w Parku Zdrojowy przy boisku a przed biegiem wspólna rozgrzewka. Do pokonania dwa dystanse dla najmłodszych dystans 150m, a dla starszych dzieci dystans 5 km z bezpłatnym pomiarem czasu. Po biegu dla każdego dziecka słodka niespodzianka.

czytaj więcej

Miasto

X Jubileuszowy Charytatywny Bal WOŚP

Świnoujski Sztab 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pragnie serdecznie zaprosić wszystkich, którzy lubią świetną zabawę, a przy tym mają wielkie serce i chcą pomóc - na X Jubileuszowy Charytatywny Bal WOŚP, który odbędzie się 11 stycznia 2019 r. w hotelu Interferie Medical SPA.

czytaj więcej

Miasto

Jutro na placu Wolności. Odpalamy choinkę!

Nasze miasto jest już gotowe na święta. Brakuje tylko jeszcze jednego, ale bardzo ważnego elementu świątecznego wystroju. To oczywiście choinka na placu Wolności. Co prawda już stoi, ale jutro (czwartek) w Mikołajki o godzinie 18.00 zabłyśnie kolorowymi światełkami. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie najmłodszych, na plac Wolności już od 17.00. Będzie się działo!

czytaj więcej

Wydarzenia

9 grudnia „Biegi z Mikołajem”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na I edycję Świnoujskiej Ligi Biegowej z „Wyspiarzem”. Drugie  zawody tej edycji odbędą się 9 grudnia 2018 r. o godzinie 11:00 pod nazwą „Biegi z Mikołajem”.

czytaj więcej

Miasto

Biblioteka ponownie dla wszystkich

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że od poniedziałku, 3 grudnia b.r. wypożyczalnia dla dorosłych przy ul. Piłsudskiego 15, rozpoczyna ponowne udostępnianie Czytelnikom swoich zbiorów, po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej obowiązkową inwentaryzacją księgozbioru.

czytaj więcej

Wydarzenia

Srebrzysty 125. parkrun

Kolejna sobota za nami, a wraz z nią #125 edycja parkrun. Grudzień jak to grudzień, w Polsce nieprzewidywalny, co doskonale pokazał dzisiejszy dzień. Po nocnych, dosyć intensywnych opadach deszczu i po lekkim przymrozku o poranku, cały park błyszczał srebrzysto-przeźroczyście. Oj trzeba było uważać gdzie się stąpa. Pierwszy grudniowy bieg odbył się bez przytupu, ale za to z poślizgiem i to jakim… (oczywiście w dosłownym znaczeniu).

czytaj więcej

Inwestycje

Budowa kompleksu przy CEZiT. Wykonawca rozpoczął już prace ziemne

Pracownicy firmy MIRBUD S.A. ze Skierniewic zakończyli już rozbiórkę starego boiska i rozpoczęli prace ziemne. Za 18 miesięcy ma być gotowa pierwsza część inwestycji, czyli hala sportowa wraz z łącznikiem. W kolejnych etapach powstanie basen oraz rozbudowana zostanie część dydaktyczna Centrum Edukacji Zawodowej i Sportu.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia