Czwartek, 18 sierpnia 2022r.

Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Wydarzenia

Wakacyjne Miasto Kobiet: dzień drugi

Drugi dzień Wakacyjnego Miasta Kobiet ponownie rozpoczynamy PORANNĄ DAWKĄ ENERGII. Karolina Kowarska – Dynowska ze Szkoły Tańca RYTM zaprasza na praktyczne zajęcia i rozgrzewkę na… smukłe nogi, płaski brzuch i jędrne pośladki. Start o 10.00.

czytaj więcej

Miasto

Zrzutka dla Koła Osób Chorych na Parkinsona

O chorobie Parkinsona zapewne każdy słyszał, ale czy zagłębiał się w jej istotę? Chcemy Państwu przybliżyć walkę z tą chorobą i prosić o wsparcie w walce z jej skutkami. Zbieramy fundusze na zajęcia z logopedii i muzykoterapii.

czytaj więcej

W kinie

Wakacyjne premiery familijne w Cinema3D

Początek wakacji przyniesie dzieciom i ich rodzicom wiele filmowych emocji! W lipcu na wielkim ekranie pojawią się między innymi animacja „Minionki: wejście Gru oraz „DC Liga Super-Pets”, a w sierpniu „Kurozając i zagadka chomika ciemności” i „Jak zostałem Samurajem”. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Krzysztof Ewiak pierwszy na mecie parkrunu

„Wakacje, znowu są wakacje. Na pewno mam rację, wakacje znowu są”. A jakie są najlepsze wakacje? Oczywiście z parkrun Świnoujście. Sobotni poranek w świnoujskim Parku Zdrojowym, mimo umiarkowanej temperatury i lekkich podmuchów wiatru rozpoczął się od gorących przygotowań do przeprowadzenia 247. edycji naszego parkrunu.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wakacyjne Miasto Kobiet: dzień pierwszy

Miasto Kobiet to nie tylko feeria atrakcji i spotkania z gwiazdami, ale przede wszystkim propagowanie zdrowego i mądrego życia. Nie dziwi zatem, że pierwszą propozycją będzie poranna rozgrzewka i FITZUMBA NA DZIEŃ DOBRY! Zajęcia poprowadzi Karolina Kowarska – Dynowska ze Szkoły tańca RYTM. Początek o godzinie 10.00.

czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne

Ostrzeżenie przed silnymi opadami deszczu

Dziś 1 lipca od godziny 13.00 do 22.00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu do 40mm, lokalnie do 50 mm oraz porywy wiatru do 95 km/h, a lokalnie nawet do 110 km/h. Miejscami może spaść grad. 

czytaj więcej

Miasto

Pracownica świnoujskiego urzędu miasta uratowała życie mężczyzny

Pracownica Urzędu Miasta Świnoujście natychmiast ruszyła z pomocą mężczyźnie, u którego doszło do zatrzymania akcji serca. Gdy Monika Nerwińska dotarła na miejsce, mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Dzięki wykonanemu masażowi serca, gdy na miejsce przyjechała karetka, odzyskał przytomność a jego serce znów biło.

czytaj więcej

Miasto

Odbierz 300 zł w ramach Bonu Wyspiarza Seniora

Od 1 lipca 2022 r. można składać wnioski o przyznanie świadczenia pieniężnego w wysokości 300 złotych, w ramach Bonu Wyspiarza Seniora. Świadczenie to przysługuje osobom mieszkającym w Świnoujściu, które ukończyły 65 lat lub ukończą w tym roku.

czytaj więcej

W kinie

Co warto zobaczyć w lipcu w Cinema3D?

Początek wakacji przyniesie widzom wiele filmowych emocji! W lipcu na wielkim ekranie pojawią się między innymi: animacja „Minionki: wejście Gru”, najnowszy film Marvela „Thor: miłość i grom” oraz polski romans „Na chwilę, na zawsze”.

czytaj więcej

Miasto

W niedzielę miejska przeprawa (chwilowo) nieczynna

Uwaga, mieszkańcy Świnoujścia i turyści! W związku z koniecznością dokonania przeglądu pomostów i stanowisk promowych – w niedzielę,  10 lipca w godzinach 05:00-06:00 i 08:00-09:00 cała przeprawa miejska Warszów (Bieliki) będzie nieczynna.

czytaj więcej

Wydarzenia

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W sobotę, 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki  odbył się zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” turniej koszykówki 3x3 o Puchar Błękitnej Flagi.  Zawody stały na wysokim poziomie a gra zawodników sprawiała niemały zachwyt kibiców jak i samych uczestników. 

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia