Środa, 19 grudnia 2018r.

Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Wydarzenia

Mikołajki z OSiR „Wyspiarz”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału  w MIKOŁAJKACH NA SPORTOWO, które odbędą się w dniu 2 grudnia br w godzinach od 11:00 do 14:00 na boisku im. Tadeusza Kaczmarka przy ul. Białoruskiej 2.

czytaj więcej

Sport

OSiR „Wyspiarz” zaprasza do sekcji sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” informuje, że prowadzi dodatkowe nabory do sekcji sportowych. Nabory uzupełniające prowadzone są do 7 z 10 prowadzonych sekcji sportowych (oprócz pływackiej, lekkoatletycznej - lewobrzeże, udział w animacjach nie wymaga zapisów).

czytaj więcej

Wydarzenia

Szykujcie się na ten dzień! V Inwazja Morsujących Mikołajów nadchodzi!

Ponad pół tysiąca zgłoszeń mają już organizatorzy kolejnej Inwazji Morsujących Mikołajów. W tym roku odbędzie się 8 grudnia, jak zawsze na świnoujskiej plaży. Każdy chętny może dołączyć. Zapisy w dniu imprezy od 8.30 do 10.45 w Hotelu Radisson Blu. Patronat nad tym niecodziennym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz. Głównym organizatorem jest świnoujski Klub Morsów Morświny, a współorganizatorem OSiR „Wyspiarz”.

czytaj więcej

Miasto

Uwaga. Utrudnienia na ulicy Szmaragdowej w Przytorze

Od 28 listopada 2018 do 30 kwietnia 2019 roku w związku z przebudową wyłączona z ruchu na całej długości będzie ulica Szmaragdowa w Świnoujściu Przytorze. Wykonawca przez cały okres przebudowy zapewni mieszkańcom dojazd do posesji znajdujących się przy przebudowywanej drodze. Objazd ulicy Szmaragdowej prowadzi przez ulicę Zalewową.

czytaj więcej

Piłka nożna

Wyjatkowy trening młodych zawodników Floty

Wtorkowy trening (27.11.2018 r.) drużyny trenera Krzysztofa i Pawła był wyjątkowy.
Bo po pierwsze odbył się on na boisku trawiastym i po drugie, że rozpoczął się wspólną rozgrzewką z pierwszą drużyną FLOTY Swinoujście, którą poprowadził trener Jerzy Rot.

czytaj więcej

Oświadczenie radego Jacka Jurkiewicza

Radny Jurkiewicz: Jedyną koalicję zawarłem z mieszkańcami Świnoujścia

Objęcie funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta przez radnego Jacka Jurkiewicza zostało skrytykowane przez jego partyjnych kolegów. Zarząd Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości wydał dzisiaj w tej sprawie oświadczenie, grożąc konsekwencjami, jeżeli radny nie zrezygnuje ze stanowiska. Jacek Jurkiewicz odniósł się do zarzutów w swoim publicznym oświadczeniu. 

czytaj więcej

Dla przedsiębiorców

CUD zaprasza na szkolenie „Nowoczesne narzędzia marketingowe”

Polska Fundacja Przedsiębiorczości i Centrum Usługowe–Doradcze w Euroregionie Pomerania zapraszają Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Nowoczesne narzędzia marketingowe”, które odbędzie się 12 grudnia br. o godz. 9.00 w Centrum Usługowo- Doradczym przy ul. Piastowskiej 62 w Świnoujściu.

czytaj więcej

Oświadczenie Zarządu Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości.

Radny Jurkiewicz reprezentuje radnego Jurkiewicza

Wczoraj Jacek Jurkiewicz z Klubu Prawa i Sprawiedliwości został drugim wiceprzewodniczącym Rady Miasta VIII kadencji. Z wyborem nie zgadza się jednak jego własny klub, ponieważ nie akceptuje koalicji klubu Platformy Obywatelskiej z klubem Wybierz Świnoujście Janusza Żmurkiewicza. Jeżeli wiceprzewodniczący Jurkiewicz nie zrezygnuje z nowej funkcji, będzie musiał liczyć się konsekwencjami - wynika z oświadczenia Zarząd Komitetu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia