Wtorek, 10 grudnia 2019r.

Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Wydarzenia

Turniej Tenisa Ziemnego z okazji Święta Niepodległości

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu zaprasza sympatyków tenisa ziemnego do udziału w Halowym Turnieju Tenisa Ziemnego z okazji Święta Niepodległości o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście. Zawody odbędą się w dniach od 08 do 11 listopada 2019 r.

czytaj więcej

Gospodarka

Współpraca z portem w Rotterdamie

Zarządy portów Szczecin i Świnoujście oraz holenderskiego portu Rotterdam podpisały w Rotterdamie porozumienie o wzajemnej współpracy. Dokument został podpisany w obecności Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 

czytaj więcej

Miasto

Uwaga. Zamknięcie części ulicy Karsiborskiej

Z uwagi na zbliżający się Dzień Wszystkich Świętych oraz długi weekend i wzmożony ruch pieszych w rejonie cmentarza, ulica Karsiborska na odcinku od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do głównej bramy cmentarza, będzie zamknięta dla ruchu pojazdów od godziny 8.00 w dniu 30 października do godziny 8.00 dnia 4 listopada 2019. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Drużynowy tenis stołowy w ramach Licealiady

W rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły”, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym w ramach Licealiady 2019/2020. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców do reprezentowania naszego miasta w rozgrywkach regionu B oraz zdobycie punktów zaliczanych do współzawodnictwa szkół. 

czytaj więcej

Wydarzenia

173. parkrun

W sobotni, jesienny poranek w naszym pięknym, pokrytym jesienną szatą Parku Zdrojowym odbył się kolejny 173-ty parkrun czyli cykliczny, bezpłatny bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowany w każdą sobotę o 9.00 rano. Frekwencja była troszkę niższa, ze względu na maraton i półmaraton „Nocna Ściema” w Koszalinie. 

czytaj więcej

MKP Szczecinek - Flota 4-2 (2-1)

Nikt nie wygrywa zawsze

Nawet mistrz świata nie wygrywa wszystkiego, więc co dopiero drużyna IV ligi? Kiedyś musiało się to stać, pytanie tylko czy musiało w sobotę? Każdy mecz można wygrać, więc i każdego da się nie przegrać. Czy zagraliśmy słabo, czy może przeciwnik wspiął się na wyżyny? Prawda na pewno jest złożona i niejednoznaczna. 

czytaj więcej

Miasto

Zbiórka dla warszowskich seniorów

Komitet Społeczny dla warszowskich seniorów ogłasza czwartą zbiórkę dla osób starszych z osiedla. Do akcji w ciągu kilku lat dołączyli lokalni przedsiębiorcy, klub sportowy UKS Prawobrzeże, Szkoła Podstawowa nr 2, Przedszkole Miejskie nr 9, a od początku udział bierze Miejski Dom Kultury filia nr 2,  koło nr 2 PZERiI, oraz Szpital Miejski im. Jana Garduły Sp. z o.o.

czytaj więcej

Wydarzenia

Mistrzostwa Miasta Świnoujście w piłce nożnej dziewcząt

W ramach współzawodnictwa sportowego szkół, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował w dniu 24 października 2019 r. na boisku piłkarskim przy ulicy Matejki 17A Mistrzostwa Miasta Świnoujście w piłce nożnej dziewcząt w ramach Licealiady 2019/2020.

czytaj więcej

Miasto

Prezydent pisze do prezesa. W obronie kotów

– Zima to trudny okres dla kotów wolno żyjących. Ich przetrwanie zależy przede wszystkim od dobrej woli i wrażliwości każdego z nas – czytamy w piśmie do Dyrektora Zakładu Świnoujście Morska Stocznia Remontowa Gryfa S.A., które w imieniu prezydenta miasta napisała jego zastępca Barbara Michalska. Chodzi o wprowadzony na terenie stoczni zakaz dokarmiana wolno żyjących tam kotów.

czytaj więcej

Miasto

Ulica Orkana. Zamknięta dla pojazdów

W związku z budową przyłącza ciepłowniczego do 31. października 2019 r. ulica Władysława Orkana będzie zamknięta dla ruchu pojazdów. Zalecany objazd do ul. Stefana Żeromskiego przez ul. Bolesława Prusa. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Mistrzostwa Miasta w ramach Licealiady

W ramach współzawodnictwa sportowego szkół, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował w dniu 21 października 2019 r. na boisku piłkarskim przy ulicy Matejki 17A Mistrzostwa Miasta – Świnoujście w piłce nożnej chłopców w ramach Licealiady 2019/2020.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 Następna Ostatnia