Czwartek, 7 grudnia 2023r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

W kinie

Filmowe hity od czerwca w Multikinie!

„Spider-Man: Poprzez multiwersum”, „Transformers. Przebudzenie bestii”, „The Flash” oraz „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” to filmowe hity czerwca z doborową obsadą. Na te produkcje widzowie czekali od lat. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

czytaj więcej

W kinie

Czerwiec z „OFFowymi czwartkami ze Storytel” w Multikinie!

W czerwcowym repertuarze kin sieci Multikino nie zabraknie seansów w ramach cyklu „OFFowe czwartki ze Storytel”. Co czwartek, zaczynając od 1 czerwca, na widzów będę czekały kolejno: dramat „Houria”, „24 godziny” z Penélope Cruz, thriller „Chłopiec z niebios”, „Pamfir” oraz „Mój sąsiad Adolf”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl 

czytaj więcej

W kinie

26 maja zabierz mamę do Multikina!

Już 26 maja wspaniałe święto – Dzień Mamy! Z tej okazji warto zabrać mamę do kina, zwłaszcza, że właśnie tego dnia premierę mają świetne filmy: romans „Miłość na nowo”, komedia kryminalna „Mafia Mamma” oraz aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya „Mała Syrenka”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Jeśli nie możesz iść do kina w piątek to wręcz mamie kartę podarunkową do wykorzystania w Multikinie w dogodnym terminie.

czytaj więcej

W kinie

Trzy filmy premierowo w Multikinie!

12 maja w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Book Club. Następny rozdział”, „Trzej muszkieterowie: D'artagnan” oraz animację „Ernest i Celestyna: misja muzyka”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

czytaj więcej

Wydarzenia

Spotkanie z Joanną Szczepkowską

Z okazji obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma ogromną przyjemność zaprosić na spotkanie z wybitną aktorką,
pisarką i felietonistką - Panią Joanną Szczepkowską.

czytaj więcej

W kinie

„OFFowe czwartki ze Storytel” w maju w Multikinie!

W maju Multikino kontynuuje cykl filmowy „OFFowe czwartki ze Storytel”. Seanse odbywają się w każdy czwartek o godz.: 19.00. W majowym repertuarze widzowie znajdą: „I love my dad", „Osiem gór", „Daliland” oraz „Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey,A Song ".

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia