Czwartek, 22 lutego 2024r.

Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

Wydarzenia

Biblioteka Dzieciom

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane - w piątek, 27 stycznia o godz. 11:00 - na spotkanie artystyczne pt.: „Biblioteka Dzieciom” w ramach XXXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

czytaj więcej

W kinie

Cztery filmy premierowo w Multikinie!

Od 13 stycznia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: thriller „M3GAN”, komedię romantyczną „Ślub doskonały”,  „Grę fortuny” w reżyserii Guy’a Ritchiego oraz animację „Yuku i magiczny kwiat”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

czytaj więcej

W kinie

Mikołajki 2022 w Multikinie!

W weekend 3 i 4 grudnia oraz we wtorek 6 grudnia Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów do świętowania Mikołajek. W repertuarze znajdą się animacje i filmy familijne: „Dziwny świat”, „Kierunek księżyc!”, „Wielki Zielony Krokodyl Domowy” oraz „Uwolnić Poly”.  

czytaj więcej

Wydarzenia

Zinnowitz. Wyjątkowy koncert u naszych sąsiadów

Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek, 25 listopada o godzinie 19:30 do teatru Das gelbe Theater „Die Blechbüchse” na koncert „Arno Zillmers Open Mic”. Niewątpliwą atrakcją będzie występ grup grających na instrumentach perkusyjnych, prowadzonych przez Jens-a Schnibben-a.

czytaj więcej

Kultura

Rysunek Iryny Yermak w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego ul. Piłsudskiego 15 od dnia 2 listopada zaprasza do odwiedzania wystawy rysunku autorstwa 13. letniej Iryny Yermak.

czytaj więcej

W kinie

Co warto zobaczyć w listopadzie w Multikinie?

Szukasz sposobów na rozrywkę z dala od deszczu i szarości? W tym roku planując wolny czas nie możesz pominąć Multikina, zwłaszcza, że czekają świetne premiery, między innymi: „Listy do M. 5”, najnowszy film Marvela „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, komedia obyczajowa „Chrzciny” i film animowany Disney’a „Dziwny świat”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wieczór z „Teatrem przy Stoliku”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 15) na wieczór z „Teatrem przy Stoliku”. Dwie znakomite aktorki szczecińskiego Teatru Współczesnego - Ewa Sobiech oraz Magdalena Wrani-Stachowska czytać będą sztukę „PO CO SĄ MATKI” Hindi Brooks. Pogodna sztuka traktuje o relacjach matki i córki.

czytaj więcej

Wydarzenia

„Edukacja teatralna” w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 15)  na spektakl  edukacyjny dla dzieci szkolnych pt.: „Edukacja teatralna”, przygotowany przez aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie.

czytaj więcej

Wydarzenia

Niemiecko-polski koncert z muzyka Pomorza i zespół Floridante z Estonii w MDK

Relacje pomiędzy Europą Środkową – Polską i Niemcami – a państwami bałtyckimi były silne już w epoce baroku. O tym muzycznym moście opowie cieszący się popularnością zespół Floridante – we wtorek 4 października, o godzinie 19.30 ,w Domu Kultury w Świnoujściu. Będzie tam można po raz pierwszy usłyszeć dzieła kompozytorów, których utwory nie były nigdy wcześniej grane ani w Niemczech, ani w Polsce.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia