Czwartek, 22 lutego 2024r.

Imieniny: Marty, Małgorzaty, Piotra

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

Wydarzenia

Spotkanie z Joanną Szczepkowską

Z okazji obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma ogromną przyjemność zaprosić na spotkanie z wybitną aktorką,
pisarką i felietonistką - Panią Joanną Szczepkowską.

czytaj więcej

W kinie

„OFFowe czwartki ze Storytel” w maju w Multikinie!

W maju Multikino kontynuuje cykl filmowy „OFFowe czwartki ze Storytel”. Seanse odbywają się w każdy czwartek o godz.: 19.00. W majowym repertuarze widzowie znajdą: „I love my dad", „Osiem gór", „Daliland” oraz „Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey,A Song ".

czytaj więcej

W kinie

Filmowy kwiecień w Multikinie!

Kwiecień to wspaniały czas na wyjście do kina i zanurzenie się w filmowym świecie. Na widzów będą czekały między innymi: „Air”, „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, „Skołowani”, „Czarodziejski flet” oraz „Piękna katastrofa”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

czytaj więcej

Wydarzenia

Biblioteka zaprasza na teatrzyk dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza dzieci na spotkanie teatralno - autorskie pt.: "Wiersze w kadrze", przygotowane przez aktorów Teatru Pleciuga w Szczecinie - Panią Mariolę Fajak Słomińską i Pana Janusza Słomińskiego. 

czytaj więcej

W kinie

OFFowe czwartki ze Storytel w Multikinie

2 marca Multikino rozpoczyna nowy cykl filmowy „OFFowe czwartki ze Storytel”. Seanse będą odbywać się we wszystkich kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godz.: 19.00. Projekt  otworzy film „W gorsecie”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Biblioteka zaprasza na spektakl

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci do Biblioteki Głównej (ul. Piłsudskiego 15) na spektakl  edukacyjny o tematyce ekologicznej. Spektakl został przygotowany przez aktorów Teatru Polskiego w Szczecinie. 

czytaj więcej

W kinie

Co warto zobaczyć w lutym w Multikinie?

Luty 2023 roku to wiele okazji, żeby odwiedzić Multikino! Zaczynając od walentynek, przez premiery horrorów oraz pierwszej produkcji Marvela, a kończąc na trwających feriach zimowych! Na widzów będą czekały między innymi: „Heaven in Hell” z Magdaleną Boczarską, „Magic Mike's Last Dance”, komedia „Masz Ci los!”, „Ant-Man i Osa: kwantomania” oraz „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica skorpiona”, „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia