Wtorek, 25 czerwca 2019r.

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

Musicale Świata

Koncert Tomasza Steciuka i uczestników warsztatów muzycznych już w niedzielę

Scena muzyczna Domu Kultury zaprasza w najbliższe niedzielne popołudnie na koncert Tomasza Steciuka i uczestników warsztatów muzycznych, organizowanych przez Dom Kultury. Koncert na który państwa zapraszamy jest nie tylko występem znakomitego aktora i śpiewaka, ale również prezentacją wyników, ciężkiej pracy wyspiarskiej młodzieży. To trzeba usłyszeć. Niedzielne popołudnie, wstęp na koncert w Sali Teatralnej przy ulicy Matejki, wolny, początek koncertu o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej

Wydarzenia

Warsztaty dziennikarskie w MDK

Od pierwszego dnia ferii zimowych, rozpoczną się warsztaty dla młodzieży, która nie tylko chce poprawić swoją umiejętność posługiwania się językiem polskim, ale też - być może - związać swoją przyszłość z dziennikarstwem.

czytaj więcej

Wydarzenia

Sztukaferia w naszym Domu Kultury

Pracownie Miejskiego Domu Kultury mają się czym pochwalić. Niesamowite grafiki, fantastyczne obrazki i wielkoformatowe prace robią wrażenie. 26 stycznia w sobotę o godzinie 18:00 odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy: Sztukaferia

czytaj więcej

Wydarzenia

Marcin Pałasz w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie z ulubionym autorem lektur szkolnych dla dzieci młodszych – Panem Marcinem Pałaszem, którego gościć będziemy w dniu 24 stycznia b.r. (czwartek) o godz. 11:00.

czytaj więcej

WOŚP

Mieszko zaprasza na "Diabolinę"

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie w Świnoujściu przedstawienie charytatywne przygotowane przez młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I. Na spektakl zapraszamy już w środę (09.01.) o godz. 18:00 do sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury.

czytaj więcej

XXVI Finał WOŚP

Biblioteka Dzieciom

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci w piątek, 11 stycznia o godz. 11:00, na spotkanie artystyczne z niespodziankami: „Biblioteka Dzieciom” (w ramach XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).

czytaj więcej

Wydarzenia

Maja Koman i jej ukulele

Jeszcze na nie wybrzmiał do końca piątkowy rasowy blues Jana „Izby” Izbińskiego, a już zapowiadamy kolejny wyjątkowy koncert w El Papie.

czytaj więcej

Miasto

Biblioteka ponownie dla wszystkich

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że od poniedziałku, 3 grudnia b.r. wypożyczalnia dla dorosłych przy ul. Piłsudskiego 15, rozpoczyna ponowne udostępnianie Czytelnikom swoich zbiorów, po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej obowiązkową inwentaryzacją księgozbioru.

czytaj więcej

Miejska Biblioteka Publiczna

Wypożyczalnia dla Dorosłych nieczynna do 1 grudnia

Informujemy naszych Szanownych Czytelników, że Wypożyczalnia dla Dorosłych pozostanie nieczynna do dnia 1 grudnia b.r. Przepraszamy Państwa za powstałe utrudnienia, które są wynikiem obowiązkowej inwentaryzacji księgozbioru (co pięć lat).

czytaj więcej

Wydarzenia

Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00  na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia.

czytaj więcej

Kultura

Nasi górą. Laury dla chóru LOGOS

Miejski Chór Dziewczęcy LOGOS zdobył Złoty Kamerton w kategorii pozaszkolnych chórów młodzieżowych do lat 21 na XXXVIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHÓRÓW A’CAPPELLA DZIECI I MŁODZIEŻY w Bydgoszczy. To nie jedyna nagroda, jaką w Bydgoszczy otrzymał chór prowadzony przez dyrygentkę Elżbietę Naklicką.

czytaj więcej

Wydarzania

"Hrabia MDKula" już dzisiaj wieczorem

O!środek Działań Teatralnych zaprasza mieszkańców i gości na wyspie na kabaretowy horror "Hrabia MDKula". Spektakl będzie można obejrzeć w środę, 31 października o godzinie 19:00 w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury przy ul. Matejki.

czytaj więcej

Wydarzenia

W ten weekend. Otwarte mistrzostwa w scrabble

Polska Federacja Scrabble i Świnoujski Klub „Sonata Scrabble” zapraszają na VI Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście – ogólnopolską prestiżową imprezę z cyklu Mistrzostwa Regionów, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych naszego miasta.

czytaj więcej

Otwarcie nowej wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego

Polskie ordery i odznaczenia w latach 1918-2018

Muzeum Rybołówstwa Morskiego zaprasza 19 października (piątek), o godzinie 18.00 na otwarcie nowej wystawy ze zbiorów falerystycznych Mariana Sienkiewicza. Wystawa zorganizowana została w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wojciech Pszoniak w Bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 19 października (piątek) o godz.17:30  na spotkanie artystyczne z wybitnym aktorem Wojciechem Pszoniakiem, który zaprezentuje fragmenty niezwykłej literatury: „Do zobaczenia w zaświatach” (autor: Pierre Lemaitre).

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia