Środa, 23 sierpnia 2017r.

Imieniny: Apolinarego, Filipa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

Wydarzenia

Nowa wystawa w Willi „Irmgard“

Berliński malarz, grafik, ilustrator i karykaturzysta Roland Beier, który urodził się w 1955 roku w Meißen, zaprezentuje swoje pomysły w malarstwie, w porcelanie artystycznej i w grafice na wystawie pod nazwą „Morze Farb 2“.

czytaj więcej

Wydarzenia

Weekend w Scenie

Mimo, że koniec działalności Jazz Clubu Central'a - SCENA coraz bliżej, klub nie zwalnia tempa. Przed nami kolejne wydarzenia. Jeszcze dzisiaj w ramach Scena Stand-Up wystąpi Tomek Kołecki. A jutgro Andrzejki w Scenie i niezwodny DJ Mistrz.

czytaj więcej

Wydarzenia

Vinylovo w Scenie

Wyjątkowy wieczór w Jazz Clubie Central'a - SCENA. W ramach projektu "Przypływ Kultury" za konsoletą staną CLS i DJ Mistrz. Start o godzinie 22:30. Wstęp wolny.

czytaj więcej

Wydarzenia

Laureatka NIKE odwiedzi Świnoujście

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu zaprasza na spotkanie z Bronką Nowicką - laureatką tegorocznej nagrody literackiej NIKE. Autorka odwiedzi świnoujską Bibliotekę w ramach krajowej trasy spotkań autorskich pod hasłem: „Bronka Nowicka w Podróży”, której organizatorem jest Biuro Literackie z Wrocławia.

czytaj więcej

Wydarzenia

Koncert Duchy Wojny

Miejski Dom kultury w Świnoujściu zaprasza na wyjątkowy koncert w wykonaniu uczniów Pracowni wokalno-artystycznej Mariny Nikoriuk oraz zespołu Chwaty. W Dzień Niepodległości na scenie Sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury zabrzmią tradycyjne oraz współczesne piosenki opisujące wojenne zmagania zwykłych ludzi, ludzi takich jak my.

czytaj więcej

Jazz Club Central'a - Scena zaprasza

Halloween w Scenie!

Lubimy przebieranki, i to bardzo! Nie przepuścimy więc takiej okazji ku temu, jaką jest Halloween. Zapraszamy Was drodzy scenowicze do wspólnej zabawy przy mało ambitnej, aczkolwiek rwącej nogi do tańca muzyce i wysoko procentowych trunkach!

czytaj więcej

Wydarzenia

Święto kina w Scenie!

Zapraszamy na pierwszy z przystanków trasy prezentującej najciekawsze produkcje z tegorocznej edycji Szczecin European Film Festival. Już w najbliższy piątek (28.10.2016) w Jazz Club Central'a SCENA, ul. Armii Krajowej 3 o godzinie 21.00 najświeższe europejskie kino dokumentalne dla Was.

czytaj więcej

Wydarzenia

Taneczny weekend w Scenie!

Jazz Club Central'a - SCENA zaprasza na wyjątkowy taneczny weekend. Już dzisiaj (21.10) na swoją wielokulturowo-globalno-basową potańcówkę pod nazwą MOLOTOV COCKTAIL PARTY zaprasza Duże Pe (Masala Soundsystem / GLOBAL DIGGERS / Czwórka). A już jutro (22.10) za konsoletą stanie dobrze wszystkim znany DJ Riot, który zaprosi na kolejną edycję DISCO TERROR.

czytaj więcej

Jazz Club Central'a - Scena zaprasza

Duże Pe zaprasza na wybuchowy koktail muzyczny!

Molotov Cocktail Party to imprezowa forma polskiego kolektywu Masala Soundsystem, dowodzona przez frontmana zespołu - Dużego Pe. Usłyszycie imprezowe kawałki z różnych stron świata inspirowane muzyką ludową, wzbogacone przez soundsystemowy MC'ing.

czytaj więcej

Wydarzenia

Podróżnik i kolekcjoner dzwonków w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci i dorosłych w środę, 19 października 2016 roku o godz. 11:00, na spotkanie autorskie z Panem Marianem Łysakowskim – podróżnikiem, pedagogiem oraz kolekcjonerem dzwonków z całego świata.

czytaj więcej

Przypływ Kultury 2016

Welcome To My House

W najbliższą sobotę (15.10) w Jazz Clubie Central'a - SCENA odbędzie się kolejna impreza w ramach projektu „Przypływ Kultury”. Do wspólnej zabawy w rytmach muzyki house zapraszają Bart i Adrik. Wstęp wolny.

czytaj więcej

Wydarzenia

„Istota zmyślona” w ms44

Galeria Sztuki Współczesnej ms44w Świnoujściu zaprasza na wernisaż wystawy tkaniny unikatowej Patrycji Piwosz. Wystawa nosi tytuł: „Istota zmyślona” i jest próbą opowiedzenia w języku sztuk wizualnych, literackiej wizji stworzonej przez Jose Louisa Borgesa w książce „Zoologia fantastyczna”. Zapraszamy 15 października o godzinie 19.00 w galerii przy ulicy Armii Krajowej 13. Wstęp wolny.

czytaj więcej

Festiwal Kultury Chrześcijańskiej „A co jutro?”

Arci zagra na Warszowie

W najbliższą sobotę 15.10.2016 o godzinie 20:00 w Miejskim Domu Kultury na Warszowie odbędzie się koncert Hip-Hopowy ARCI-ego. Jego muzyka to połączenie dobrego, rdzennego hip-hopu z melodyjnym reggae. Choć raper od dzieciństwa mieszka w Polsce to urodził się w Armenii, co sprawia, że jego muzyka wyróżnia się na tle rodzimych produkcji. ARCI tworzy głównie w języku polskim, jednak w swoim dorobku ma także utwory śpiewane po armeńsku.

czytaj więcej

Weekend

Disco z czarnej płyty w Jazz Clubie Scena

Local Disco Allnighter to już klasyk na szczecińskiej scenie imprezowej. Każda kolejna edycja przyciąga nowych fanów. Pod wodzą Calvina selektorzy dbają o odpowiedni nastrój serwując najlepsze numery tanecznego undergroundu. Oczywiście tylko z czarnej płyty!

czytaj więcej

Wydarzenia

Kolejny koncert w karsiborskim kościele

W najbliższą niedzielę (9 października) o godz. 16-tej w zabytkowym kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny kolejny, czwarty już koncert, którego celem jest zebranie funduszy na bardzo kosztowny remont zabytkowych XIX-wiecznych organów w tym kościele.

czytaj więcej

Wydarzenia

Na weekend do Sceny!

Przed nami kolejny pełen emocji weekend w Jazz Clubie Central'a - SCENA. Już dzisiaj w ramach cyklu spotklań ze sceną stand-up'ową wystąpi Patryk Czebańczuk. A jutro od godziny 22:00 na spotkanie z muzyką Liquid / Jungle / Reggae / Bass zapraszają OlaH, Nullptr oraz TEOEM.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Następna Ostatnia