Czwartek, 21 czerwca 2018r.

Imieniny: Alicji, Alojzego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Turniejowy weekend AP Baltica

W sobotę (24.02) na syntetycznym boisku OSIR drużyna Trampkarzy (2004/05) AP Baltica rozegrała sparingowy mecz z Salosem Szczecin 2004. To zacięte spotkanie zakończyło się zwycięstwem młodych szczecinian 4:1. W pierwszej połowie gra naszej drużyny mogła się podobać, a jej zwieńczeniem była bardzo ładna bramka, którą zdobył Oskar Rożko po prostopadłym podaniu Miłosza Brzozowskiego. Piłkarze Salosu grali jednak bardzo ostro, aż 3 naszych piłkarzy opuściło boisko z powodu kontuzji. Rywale wykorzystali osłabienie naszej drużyny strzelając 4 gole.

czytaj więcej

Wydarzenia

Mroźny i wietrzny 85. parkrun

Dzisiejszą sobotę przywitaliśmy z przytupem i przyklaskiem z co najmniej kilku powodów: 
po pierwsze – jest sobota jest parkrun i to #85; po drugie – nasz „etatowy zwycięzca” Robert Derda dołączył do grona osób, które przebiegły 50 parkrunów; po trzecie – niemiecki biegacz Horst Trettin, zaprzyjaźniony od lat ze świnoujskim środowiskiem biegowym, obchodził swoje 84 urodziny; po czwarte – nadmorska zima rządzi się swoimi prawami i daje się nam we znaki.

czytaj więcej

Wydarzenia

Juniorzy wygrali turniej w Lipianach!

Jak co roku w Lipianach odbył się dziś 49. halowy turniej juniorów o puchar Głosu Szczecińskiego. Po raz drugi z rzędu zwyciężyła w nim Flota Świnoujście! Gratulujemy.

czytaj więcej

Wydarzenia

Turniejowa niedziela AP Baltica

W niedziele 18.02. drużyna Trampkarzy (rocznik 2004/05) AP Baltica uczestniczyła w Turnieju Football Park w Szczecinie. Turniej zorganizowany przez Football Academy Szczecin rozgrywany był pod balonem na 2 boiskach z syntetycznej nawierzchni.

czytaj więcej

Wydarzenia

Flota - Grün Weiß Nadrensee 7-0 (4-0)

W niedzielę przeciwnikiem niebiesko-białych byli zielono-biali, czyli wicelider Kreisligi Meklemburgii Pomorza Przedniego - Grün Weiß Nadrensee. Nadrensee (polska historyczna nazwa Nadręże) to niewielka miejscowość przy granicy z Polską, w powiecie Vorpommern-Greifswald, w pobliżu przejścia granicznego w Kołbaskowie. Specyfiką klubu Grün Weiß jest to, że grają w nim... wyłącznie Polacy.

czytaj więcej

Wydarzenia

Biegamy, biegamy, biegamy!

O tym, że bieganie zbliża ludzi przekonujemy się co tydzień. W sobotę 81 uczestników i uczestniczek, nie licząc psów (a może jednak licząc – 5) wyruszyło w parkowe ostępy, przynajmniej w tej leśnej części parku, ach jakże miły to dla oka widok… i pokonało 5 km.

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota szuka młodych talentów

Morski Klub Sportowy Flota ogłasza nabór dzieci urodzonych w latach 2008, 2009 i młodszych. Składka członkowska wynosi 50 zł miesięcznie, bez wpisowego. Jeżeli są państwo w ciężkiej sytuacji finansowej – dla nas to nie jest problem, ponieważ w takiej sytuacji składka miesięczna zostaje zawieszona. Koszt ubezpieczenia, transportu na turnieje, mecze, czy obozy pokrywa klub. Dla nas ważniejszy od pieniędzy jest uśmiech dziecka mogącego spełniać swoje sportowe marzenia.

czytaj więcej

Wydarzenia

Za nami Bieg Walentynkowy z OSiR „Wyspiarz”. Znamy wyniki

W środę 14 lutego na Stadionie Miejskim OSiR odbyła się impreza dla biegaczy: BIEG WALENTYNKOWY z OSiR „Wyspiarz”, udział w niej wzięły 54 osoby. Poniżej wyniki przygotowane przez Zespół Sędziowski Adama Wielechowskiego w poszczególnych kategoriach Biegu Walentynkowego z OSiR "Wyspiarz".

czytaj więcej

Wydarzenia

Udany weekend AP Baltica

W sobotę 10.02., w hali na Warszowie, odbyły się 2 turnieje zorganizowane przez Akademię Piłkarską Baltica - BALTICA CUP 2018. Jako pierwsi, w godz. 10.00-14.00 rywalizowały Młodziki (rocznik 2005/06). Po bardzo emocjonującym turnieju, w którym udział wzięło 7 zespołów, zwycięzcą została niemiecka drużyna Greifswalder FC., 2 miejsce zajął Chemik Police, a 3 AP Baltica I Świnoujście. Na 5 miejscu uplasował się nasz drugi zespół AP Baltica II, który wygrał w bezpośrednim meczu naszych drużyn 2:0. Wynik ten odzwierciedla wyrównany poziom całego turnieju.

czytaj więcej

Fala Międzyzdroje - Flota 2-5 (1-2)

Flota wygrywa w Międzyzdrojach

Sobotni mecz kontrolny zakończył się wygraną Floty, która zasłużenie pokonała w Międzyzdrojach tamtejszą Falę, szybko obejmując prowadzenie i mając przez cały mecz przewagę. Zwycięstwo mogło być znacznie wyższe. Fala nastawiona defensywnie, na obronę strefową w środku pola, przeszkadzanie rywalowi i szybki atak.

czytaj więcej

Wydarzenia

Walentynkowy parkrun

Mamy kolejną sobotę i oczywiście kolejną, bo już 83. edycję parkrun Świnoujście. Tym razem, oczywiście po dynamicznej rozgrzewce pod kierunkiem Ani Górskiej, wśród dużej grupy startujących, po raz pierwszy na parkrunie do zmagań z kilometrami przystąpiły 2 osoby. Mimo niezbyt wysokiej temperatury i chwilami dość ostrych podmuchów wiatru, spośród 82 zawodników, którzy dotarli do mety biegu, aż 10 osobom udało się poprawić swoje rekordy życiowe.

czytaj więcej

Wydarzenia

Sportowy weekend z AP Baltica

W najbliższą sobotę 10.02. w hali sportowej na Warszowie, odbędą się 2 turnieje, których organizatorem jest Akademia Piłkarska Baltica. Młodziki (2005/06) rywalizować będą w godz. 10.00-14.00, natomiast turniej Trampkarzy(2003/04) odbędzie się w godz. 15.00-18.30.

czytaj więcej

Wydarzenia

Bieg Walentynkowy z OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza na imprezę biegową Bieg Walentynkowy”, która odbędzie się w dniu 14 lutego 2018 r. (środa) na Stadionie Miejskim OSiR, ul. Matejki 22, w godz. 18:00 - 20:00. Impreza objęta jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Świnoujście

czytaj więcej

Wydarzenia

OSiR „Wyspiarz” zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora OSiR "Wyspiarz" - dla młodzieży i dorosłych (amatorów), który odbędzie się w dniu 17 lutego 2018 r. (sobota) na Hali Sportowej OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego).

czytaj więcej

Wydarzenia

Sportowy weekend z AP Baltica

W czwartek 01.02, nasza drużyna Trampkarzy 2004 rozegrała w Międzyzdrojach mecz sparingowy z czołowym zespołem w tej kategorii wiekowej w woj. zachodniopomorskim - FASE Szczecin. Spotkanie stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym, zakończyło się zwycięstwem drużyny ze Szczecina 2:0. Trzeba jednak podkreślić bardzo dobrą postawę naszego zespołu, w którym wystąpiło pięcioro chłopców urodzonych w 2005 roku.

czytaj więcej

Wydarzenia

My się zimy nie boimy i na 82. parkrun przychodzimy

I słusznie, bo choć pogoda z rana nie była dla biegaczy łaskawa – deszcz, śniegi i wiatr to o godz. 08.40 jak na zamówienie iście wiosenna. Intensywna rozgrzewka poprowadzona przez parkrunową trenerkę lekkiej atletyki Annę Górską rozgrzała zawodników, którzy w gotowości biegowej stanęli na linii startu. I tak o godz. 9:00 - 53 uczestników ruszyło na parkowe ścieżki.

czytaj więcej

Wydarzenia

AP Baltica zwycięża w Niemczech

W miniony weekend drużyny Młodzików AP Baltica uczestniczyły w turniejach halowych. W sobotę 27.01 zespół Akademii złożony w większości z chłopców urodzonych w 2006 roku zajął 4 miejsce na turnieju w Płotach. Do zajęcia wyższego miejsca zabrakło trochę szczęścia, jednak styl gry naszej drużyny rywalizującej w kategorii wiekowej 2005 mógł się podobać.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Następna Ostatnia