Środa, 17 października 2018r.

Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Piłka nożna

Kolejna wygrana trampkarzy AP Baltica

We wtorek (05.06) Trampkarze AP Baltica rozegrali zaległe spotkanie w ramach rozgrywek ligowych ZZPN ze Stalą Szczecin. Mecz rozgrywany na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR od początku toczył się pod dyktando AP Baltica.

czytaj więcej

Wydarzenia

Ze ŚwIRami po Uznamie

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska oraz Sklep Rowerowy - Edyta i Piotr Wiśniewscy, ul. Karsiborska 5 zapraszają w dniu 10.06.2018 r. na wycieczkę o długości 41 km, podczas której rowerami przejedziemy odcinek BANSIN - SCHMOLLENSEE - PUDAGLA (GULIWER) - NEPPERMIN - BENZ (WIATRAK) - ULRICHSHORST - KORSWANDT - ŚWINOUJŚCIE.

czytaj więcej

Wydarzenia

Flota Świnoujście gra z nami!

30 maja br. została podpisana umowa współpracy pomiędzy Morskim Klubem Sportowym Flota Świnoujście, a Pogoń Szczecin Football Schools. W spotkaniu, które odbyło się na Stadionie Miejskim w Świnoujściu wzięli udział z ramienia Urzędu Miasta Wiceprezydent Paweł Sujka, Wiceprezes Zarządu FLOTY Świnoujście Dawid Szymański, Skarbniki Patrycja Słowińska oraz trener grup młodzieżowych Krzysztof Słowiński. Pogoń Szczecin Football Schools reprezentował Dyrektor Projektu Marcin Kmieć.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wygrana trampkarzy AP Baltica

W sobotę (02.06), na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR, przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu, drużyna Trampkarzy AP Baltica rozegrała mecz ligowy w ramach rozgrywek ZZPN z Kotwicą Kołobrzeg.

czytaj więcej

Flota - Zorza Dobrzany 3-2 (0-1)

Karta nie świnia?

Gdy byłem w wieku szkolnym, podczas gry w karty ze starszym pokoleniem, popularne było powiedzenie "karta nie świnia, po północy się obróci". Lepszego podsumowania dzisiejszego meczu nie potrafiłem znaleźć.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzień Dziecka na 99.parkrunie

W sobotni poranek 2 czerwca w  Parku Zdrojowym doszło do niecodziennych zjawisk – widziano ponoć krokodyla i tygrysa luzem biegających w towarzystwie tajemniczego szkota. Była też wielka białoniebieska dziwnie znajoma mewa płci męskiej, czyli tzw. Flotuś. Jak się później okazało były to zaprzyjaźnione zwierzaki z parkrunowej ferajny oraz zaprzyjaźniona maskotka z klubu piłkarskiego Flota, które przyszły pomóc wszystkim chętnym dzieciom w swojej biegowej przygodzie z okazji Dnia Dziecka w ramach parkrun 99.

czytaj więcej

Wydarzenia

4 medale dla zawodników ULKSW Pomorze Świnoujście

W dniach 25-27 maja w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Polski w taekwondo olimpijskim dla dwóch grup wiekowych. W sobotę startowali juniorzy (15-17 lat), a w niedzielę młodzieżowcy (18-21 lat). ULKSW Pomorze Świnoujście reprezentowało 18 zawodników i zawodniczek pod opieką trenera Sławomira Błażejczyka, którzy zdobyli 4 medale.

czytaj więcej

Wydarzenia

Powrót AP Baltica z mistrzostw

Po spektakularnym zwycięstwie w Rozgrywkach grupowych Terenowej Ligi Orlika ZZPN, nasza drużyna Orlika (2007/08) w Dniu Dziecka 01.06, wzięła udział w finale wojewódzkim tej kategorii wiekowej, który odbył się w Szczecinku.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wyjątkowi goście na treningach AP Baltica

W czwartek (31.05) młodych Piłkarzy AP Baltica spotkała nie lada atrakcja. Na zaproszenie Trenera Michała Protasewicza, Akademię Baltica odwiedził były Reprezentant Polski U-21, a zarazem piłkarz znanego klubu 2. Bundesligi FC Kaiserslautern - Kacper Przybyłko.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wypoczynek i rywalizacja na świnoujskich kortach

Od piątku startuje turniej tenisowy Pomerania Cup. To ogólnopolskie rozgrywki bez ograniczeń wiekowych rozgrywane w ramach cyklu Seniorzy i Amatorzy Polskiego Związku Tenisa. Gracze ze Świnoujścia i z całego województwa zachodniopomorskiego zwolnieni są z wpisowego.

czytaj więcej

Wydarzenia

Weź udział w Bałtyckiej Sztafecie 2018

Bieganie to najprostsza forma aktywności fizycznej. W ostatnim okresie stało się oznaką prowadzenia zdrowego stylu życia. Do biegania nie trzeba nikogo namawiać. Biegają nie tylko znani sportowcy, celebryci i ludzie show biznesu. Biega prawie każdy, niezależnie od grupy społecznej, płci i umiejętności.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzień Dziecka na parkrunie

W najbliższą sobotę (2 czerwca 2018) o godz. 9.00 zapraszamy do Parku Zdrojowego przy boisku na bezpłatne biegi - szczególnie Dzieci z okazji ich święta. Dorośli pobiegną już po raz 99. a dla dzieci przygotowaliśmy bieg specjalny na dystansie 100 metrów oraz drobne niespodzianki. Przed biegiem o godz. 8.45, jak zawsze, wspólna rozgrzewka, a o 9.00 start dorosłych.

czytaj więcej

Dąb Dębno - Flota 3-2 (0-0)

Czy ktoś wie o co tu chodzi?

Jeśli chodzi o wynik - można uznać za zasłużony. Rozpaczać nie ma co, bo Dąb już nie ten sam co jesienią i było to widać podczas meczu. Tym bardziej, że ma o co walczyć. Gospodarze grali bardzo silnie zmotywowani, z ogromną wolą zwycięstwa, walczyli, stwarzali sytuacje, z których wykorzystali tyle, ile było potrzeba do zgarnięcia kompletu punktów.

czytaj więcej

Wydarzenia

Zwycięski weekend AP Baltica

W niedzielę (27.05), Młodzicy AP Baltica w Wolinie rozegrali mecz, w ramach Terenowej Ligi Młodzika (2005/06) ZZPN, w którym zmierzyli się z tamtejszą Vinetą. Piłkarze Baltici, wyszli na spotkanie bardzo skoncentrowani i zmotywowani, co już po kilku minutach przyniosło oczekiwane efekty w postaci pięknych akcji uwieńczonych golami.

czytaj więcej

Wydarzenia

98. parkrun - Mamy na Start

Mimo sporych opadów deszczu jaki spadł dzisiejszego poranka na Świnoujście około godziny 8 na horyzoncie pojawiła się tęczą co przyjęto jako dobry omen na resztę dnia. W ostatnią sobotę maja świnoujski Park Zdrojowy gościł uczestników parkrun. 98 edycja tego biegu była wyjątkowa, bowiem odbyła się ona w „Dniu Matki”.

czytaj więcej

Wydarzenia

AP Baltica na Mistrzostwach Świata

Poznaliśmy finalistów turnieju finałowego Mini Mistrzostw Świata ZZPN 2018, który odbędzie się 1 czerwca w Szczecinku. Turniej będzie zwieńczeniem rocznych eliminacji zespołów rocznika 2007/08 z całego województwa ,w którym swoją obecność wywalczyła AP Baltica Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

Weekend z piłkarzami AP Baltica

W najbliższy weekend piłkarze AP Baltica rozegrają kolejne mecze i turnieje ligowe w rozgrywkach ZZPN. W sobotę (26.05), na boisku (syntetycznym) OSiR przy ul. Matejki 17a w Świnoujściu, o godzinie 11:00 drużyna Trampkarzy (2004/05) AP Baltica, rozegra mecz w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN z Chemikiem Police.

czytaj więcej

Piłka nożna

Mistrzostwo Ligi Orlików AP Baltica

W sobotnie popołudnie (19.05), w Dziwnowie rozegrano ostatnią kolejkę Terenowej Ligi Orlika. Zawodnicy AP Baltica po trzech kolejnych zwycięstwach i jednej porażce, zapewnili sobie tego dnia Mistrzostwo Terenowej Ligi Orlika ZZPN. Przez cały rok prezentowali najlepszy futbol i wypracowali gigantyczną przewagę nad pozostałymi zespołami w grupie

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Następna Ostatnia