Niedziela, 19 listopada 2017r.

Imieniny: Seweryny, Maksyma, Salomei

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Kolejna weekendowa wyprawa ze ŚwIRami

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe - Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska w dniu 18.06.2017 r. organizuje wycieczka rowerową by poznać urokliwe tereny wyspy Uznam.

czytaj więcej

Wydarzenia

Historyczny sukces SP1 i AP Baltica

Wielkim sukcesem młodych piłkarzy ze Świnoujścia zakończył się finałowy Turniej Ogólnopolskich Mistrzostw Polski Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej. Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1, w większości szkoleni w Akademii Pilkarskiej Baltica przez Trenera Marcina Adamskiego, a w szkole podopieczni Pani Trener AP Baltica Katarzyny Charusta, zostali Wicemistrzami Polski w piłce nożnej!

czytaj więcej

Flota - Wicher Brojce 0-3 (0-1)

Wicher zaszalał nad Świnoujściem

Zakończenie sezonu 2016/17 wypadło w Świnoujściu dosyć smutno. Nasza drużyna przegrała pierwszy w historii Morskiego Klubu Sportowego ligowy mecz u siebie i po raz pierwszy w meczu o stawkę nie strzeliła bramki. Mogła sobie na to pozwolić, bo co do niej należało zrobiła już wcześniej, ale statystyka została wyraźnie zepsuta.

czytaj więcej

Wydarzenia

Gościnnie na 49. parkrunie

Długi weekend zachęcił do wyjazdów, a dowodem tego byli liczni gości na sobotnim 49. parkrunie z różnych zakątków - Werner SØNÆS-NIELSEN z Dani (uczestnik 94 biegów parkrun), Karol i Dorota z Gdyni, Sylwia, Mariusz i Piotr reprezentujących parkrun Żary, byli także zawodnicy z Wrocławia i jak zwykle nie zawiedli sąsiedzi z wyspy Uznam.

czytaj więcej

Wydarzenia

Sukces młodych piłkarzy z SP 1 i AP Baltica

W dniu 12.06.2017 roku przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie zostały rozegrane finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę nożną chłopców. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Młodzi zawodnicy podsumowali sezon

W dniu 4 czerwca bieżącego roku najmłodsi piłkarze Morskiego Klubu Sportowego Flota pod opieką trenera Krzysztofa Słowińskiego, w ramach podsumowania sezonu piłkarskiego w grupie żaków i orlików, obchodzili swoje święto razem z Fundacją Koni-Czyny Stajnia Podkowa w Świnoujściu przy ul. Krzywej.

czytaj więcej

Nasi na rowerach

Bikers Świnoujście nie zwalniają tempa

W tym roku startowali cztery razy w zawodach MTB, które odbyły się w Szczecinie i Barlinku. Zawody te nosiły nazwy Zachodniej Ligi MTB oraz dwie edycję tegorocznego Gryf Maraton. Sześć razy wystąpili podczas zawodów szosowych Pucharu Polski w Nowogardzie, Stargardzie. Choszcznie, Łaskach i Świnoujściu.

czytaj więcej

Wydarzenia

Ze ŚwIRami do trzech jezior

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe - Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska w dniu 18.06.2017 r. organizuje wycieczka rowerową by poznać urokliwe tereny wyspy Wolin i Wolińskiego Parku Narodowego.

czytaj więcej

Wydarzenia

Drugi weekend z Wyspami Sportu za nami

W sobotę 10 czerwca i w niedzielę 11 czerwca nadmorskie Świnoujście znów opanowały Wyspy Sportu. Niekwestionowaną królową tego weekendu okazała się być siatkówka plażowa.

czytaj więcej

Wydarzenia

EXTREME CUP Świnoujście vol. II

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na II edycję EXTREME CUP Świnoujście vol. II, które odbędą się w Skeateparku OSiR (ul. Matejki 17a) w sobotę 17 czerwca 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00.

czytaj więcej

Wydarzenia

48.parkrun za nami

W kolejnej, już czterdziestej ósmej edycji parkrun (10.06.2017) wzięło udział 75 uczestników. Część ze stałych bywalców parkrunu uczestniczyło tego dnia w XVII Maratonie Rowerowym im. Olka Czapnika. Po rozgrzewce poprowadzonej przez trenera Krzysztofa Walkowiaka zawodnicy pomknęli alejkami Parku Zdrojowego.

czytaj więcej

Błękitni Trzygłów - Flota 3-4 (2-2)

Były emocje i dobra gra

Jeśli ktoś narzekał w dotychczasowych meczach Floty na brak adrenaliny, a nie wybrał się do Trzygłowa, to niech żałuje. Dziś emocji nie brakowało. Wynik ani przez moment nie był bezpieczny, a bramki padały też w czasie doliczonym obydwóch połówek.

czytaj więcej

Wydarzenia

Więcej graczy, więcej obcokrajowców – rekordowa edycja Babolat ITF Seniors

243 zawodników. 72 obcokrajowców z 16 krajów świata, w tym gracze z krajów tak dalekich jak RPA, Kanada czy Australia. Rozgrywany w Świnoujściu i Ahlbecku turniej seniorów z roku na rok zdobywa coraz większą renomę w Polsce i za granicą. Gdy dodamy do tego 19 uczestników grających w kategorii OPEN PRO okazuje się, że nad Bałtykiem od 1 do 6 czerwca rywalizowało ponad 260 tenisistów.

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota szuka młodych piłkarzy

Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście ogłasza nabór dzieci na piłkarzy w rocznikach 2007, 2008, 2009, 2010 oraz nabór na pozycję bramkarza z rocznika 2007, 2008, 2009. Treningi odbywać się będą w środy i w piątki.

czytaj więcej

IV Memoriał im. Tadeusza Kaczmarka

Sportowa niedziela na Warszowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”, Rada Osiedla Warszów oraz UKS Prawobrzeże zapraszają na IV Memoriał im. Tadeusza Kaczmarka, który odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017 r. w godz. 10.00 - 17.00 na boisku sportowym przy ul. Białoruskiej 2.

czytaj więcej

Wydarzenia

Kolejna odsłona Wysp Sportu

W miniony weekend do Świnoujścia powróciły Wyspy Sportu w zupełnie nowym wydaniu. Za nami emocje związane z bieganiem i rowerami, teraz nadchodzi czas na siatkówkę i sporty zaskakujące.

czytaj więcej

Znamy zwycięzców Netto Mini Mundialu!

Kameruńczycy ze Świnoujścia z brązowym medalem

Nasza piękna piłkarska przygoda w roku 2017 powoli dobiega końca. W gorących promieniach poniedziałkowego słońca, przez ponad sześć godzin rozgrywaliśmy mecze na stadionie Pogoni Szczecin. Udało się wyłonić zwycięzców i wiemy już, kto w nagrodę pojedzie na Stadion Narodowy!

czytaj więcej

Wydarzenia

Pierwszy weekend Wysp Sportu w Świnoujściu za nami!

W sobotę, organizatorzy Wysp Sportu, czyli projektu współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Świnoujście, mającego za zadanie przyciągnąć uwagę i zachęcić do uprawiania aktywności fizycznej mieszkańców – zaprosili najmłodszych wraz z rodzinami na piknik sportowy, który odbył się na boisku I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I przy ul Niedziałkowskiego 2.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzień dziecka na sportowo

W niedzielę 04 czerwca na Pływalni Krytej OSiR odbyły się Otwarte Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka, których organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” przy współpracy z TWR Collegium i Pływacką Sekcją Sportową OSiR.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 Następna Ostatnia