Piątek, 22 września 2017r.

Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Gościnnie na 49. parkrunie

Długi weekend zachęcił do wyjazdów, a dowodem tego byli liczni gości na sobotnim 49. parkrunie z różnych zakątków - Werner SØNÆS-NIELSEN z Dani (uczestnik 94 biegów parkrun), Karol i Dorota z Gdyni, Sylwia, Mariusz i Piotr reprezentujących parkrun Żary, byli także zawodnicy z Wrocławia i jak zwykle nie zawiedli sąsiedzi z wyspy Uznam.

czytaj więcej

Wydarzenia

Sukces młodych piłkarzy z SP 1 i AP Baltica

W dniu 12.06.2017 roku przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie zostały rozegrane finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłkę nożną chłopców. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Młodzi zawodnicy podsumowali sezon

W dniu 4 czerwca bieżącego roku najmłodsi piłkarze Morskiego Klubu Sportowego Flota pod opieką trenera Krzysztofa Słowińskiego, w ramach podsumowania sezonu piłkarskiego w grupie żaków i orlików, obchodzili swoje święto razem z Fundacją Koni-Czyny Stajnia Podkowa w Świnoujściu przy ul. Krzywej.

czytaj więcej

Nasi na rowerach

Bikers Świnoujście nie zwalniają tempa

W tym roku startowali cztery razy w zawodach MTB, które odbyły się w Szczecinie i Barlinku. Zawody te nosiły nazwy Zachodniej Ligi MTB oraz dwie edycję tegorocznego Gryf Maraton. Sześć razy wystąpili podczas zawodów szosowych Pucharu Polski w Nowogardzie, Stargardzie. Choszcznie, Łaskach i Świnoujściu.

czytaj więcej

Wydarzenia

Ze ŚwIRami do trzech jezior

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe - Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska w dniu 18.06.2017 r. organizuje wycieczka rowerową by poznać urokliwe tereny wyspy Wolin i Wolińskiego Parku Narodowego.

czytaj więcej

Wydarzenia

Drugi weekend z Wyspami Sportu za nami

W sobotę 10 czerwca i w niedzielę 11 czerwca nadmorskie Świnoujście znów opanowały Wyspy Sportu. Niekwestionowaną królową tego weekendu okazała się być siatkówka plażowa.

czytaj więcej

Wydarzenia

EXTREME CUP Świnoujście vol. II

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na II edycję EXTREME CUP Świnoujście vol. II, które odbędą się w Skeateparku OSiR (ul. Matejki 17a) w sobotę 17 czerwca 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00.

czytaj więcej

Wydarzenia

48.parkrun za nami

W kolejnej, już czterdziestej ósmej edycji parkrun (10.06.2017) wzięło udział 75 uczestników. Część ze stałych bywalców parkrunu uczestniczyło tego dnia w XVII Maratonie Rowerowym im. Olka Czapnika. Po rozgrzewce poprowadzonej przez trenera Krzysztofa Walkowiaka zawodnicy pomknęli alejkami Parku Zdrojowego.

czytaj więcej

Błękitni Trzygłów - Flota 3-4 (2-2)

Były emocje i dobra gra

Jeśli ktoś narzekał w dotychczasowych meczach Floty na brak adrenaliny, a nie wybrał się do Trzygłowa, to niech żałuje. Dziś emocji nie brakowało. Wynik ani przez moment nie był bezpieczny, a bramki padały też w czasie doliczonym obydwóch połówek.

czytaj więcej

Wydarzenia

Więcej graczy, więcej obcokrajowców – rekordowa edycja Babolat ITF Seniors

243 zawodników. 72 obcokrajowców z 16 krajów świata, w tym gracze z krajów tak dalekich jak RPA, Kanada czy Australia. Rozgrywany w Świnoujściu i Ahlbecku turniej seniorów z roku na rok zdobywa coraz większą renomę w Polsce i za granicą. Gdy dodamy do tego 19 uczestników grających w kategorii OPEN PRO okazuje się, że nad Bałtykiem od 1 do 6 czerwca rywalizowało ponad 260 tenisistów.

czytaj więcej

Piłka nożna

Flota szuka młodych piłkarzy

Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście ogłasza nabór dzieci na piłkarzy w rocznikach 2007, 2008, 2009, 2010 oraz nabór na pozycję bramkarza z rocznika 2007, 2008, 2009. Treningi odbywać się będą w środy i w piątki.

czytaj więcej

IV Memoriał im. Tadeusza Kaczmarka

Sportowa niedziela na Warszowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”, Rada Osiedla Warszów oraz UKS Prawobrzeże zapraszają na IV Memoriał im. Tadeusza Kaczmarka, który odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017 r. w godz. 10.00 - 17.00 na boisku sportowym przy ul. Białoruskiej 2.

czytaj więcej

Wydarzenia

Kolejna odsłona Wysp Sportu

W miniony weekend do Świnoujścia powróciły Wyspy Sportu w zupełnie nowym wydaniu. Za nami emocje związane z bieganiem i rowerami, teraz nadchodzi czas na siatkówkę i sporty zaskakujące.

czytaj więcej

Znamy zwycięzców Netto Mini Mundialu!

Kameruńczycy ze Świnoujścia z brązowym medalem

Nasza piękna piłkarska przygoda w roku 2017 powoli dobiega końca. W gorących promieniach poniedziałkowego słońca, przez ponad sześć godzin rozgrywaliśmy mecze na stadionie Pogoni Szczecin. Udało się wyłonić zwycięzców i wiemy już, kto w nagrodę pojedzie na Stadion Narodowy!

czytaj więcej

Wydarzenia

Pierwszy weekend Wysp Sportu w Świnoujściu za nami!

W sobotę, organizatorzy Wysp Sportu, czyli projektu współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Świnoujście, mającego za zadanie przyciągnąć uwagę i zachęcić do uprawiania aktywności fizycznej mieszkańców – zaprosili najmłodszych wraz z rodzinami na piknik sportowy, który odbył się na boisku I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I przy ul Niedziałkowskiego 2.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzień dziecka na sportowo

W niedzielę 04 czerwca na Pływalni Krytej OSiR odbyły się Otwarte Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka, których organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” przy współpracy z TWR Collegium i Pływacką Sekcją Sportową OSiR.

czytaj więcej

Wydarzenia

„Jedynka” na Finałach Wojewódzkich w Czwórboju Lekkoatletycznym

31 maja br. w Złocieńcu odbył się  Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców. Konkurencje wchodzące w skład rywalizacji to: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczka palantową i bieg na 1000 m. W zawodach wzięło udział 15 najlepszych zespołów z woj. zachodniopomorskiego. Nasze miasto reprezentowali uczniowie SP 1, którzy wcześniej zwyciężyli w zmaganiach lekkoatletycznych na szczeblu miejskim.

czytaj więcej

Flota - Odrzanka Radziszewo 11-0 (6-0)

Jest i dwucyfrówka

W tej lidze zdobyliśmy praktycznie wszystko. Punkty, gwarancję awansu na cztery i pierwszego miejsca na dwie kolejki przed końcem, oklaski za grę, wysokie zwycięstwa, piękne bramki, ciekawe akcje, skuteczne rewanże. Do kompletu brakowało jednego ogniwa: dwucyfrowego zwycięstwa. I to właśnie spełniło się w meczu z Odrzanką Radziszewo.

czytaj więcej

Wydarzenia

Gwarnie i wesoło na parkrunie

W sobotę (03.06.2017) na parkrunie zrobiło się bardzo gwarnie i wesoło, a to za sprawą dzieci, które wspierały bieg jako wolontariusze lub brały udział w biegach. Tym razem były to trzy biegi, w których łącznie wzięło udział blisko 200 zawodników.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dzień Sportu w „Jedynce”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 świętowali Dzień Dziecka na sportowo. Z okazji 1 czerwca Akademia Piłkarska Baltica zorganizowała Dzień Sportu. Od 9 rano na boisku treningowym Floty Świnoujście dzieci rywalizowały w różnych konkurencjach.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia