Niedziela, 26 maja 2019r.

Imieniny: Filipa, Pauliny

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

I runda Sobót Pływackich za nami

W minione weekendy, w Szczecinie na obiekcie Floating Arena, odbyła się I runda zawodów pod nazwą Soboty Pływackie. 16 marca rywalizowały dzieci z roczników 2010-2008, natomiast 23 marca dzieci i młodzież z roczników 2007-2004. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Nietypowy trening drużyny Orlików Floty Świnoujście

W dniu 27.03.2019 drużyna Orlików z trenerami Krzysztofem i Pawłem odbyła trening w nietypowym miejscu. Na specjalne zaproszenie Pana Krzysztofa, właściciela MAGIC WORD MINIGOLF 3D znajdującego się w pasażu na osiedlu Platan (obok Biedronki) zawodnicy podczas gry w minigolfa mieli okazję jako pierwsi w mieście odbyć magiczną podróż do trzech światów: MORSKIEGO, DINOZAURÓW i AVATARA.

czytaj więcej

Wydarzenia

Piłkarski wtorek

We wtorek, 26 marca 2019 r., w ramach Licealiady na boisku piłkarskim Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” przy ulicy Matejki 17 A odbyły się Mistrzostwa Świnoujścia w piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół średnich - rocznik 1999 i młodsi oraz dziewcząt szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - rocznik 2005-2003 .

czytaj więcej

Ogniwo Babinek - Flota 2-3 (0-2)

Adrenalina na własne życzenie

Jechaliśmy po 3 punkty i je przywieźliśmy. Do przerwy prowadziliśmy 2-0 i zanosiło na mecz bez stresów w drugiej połowie. Niestety, beztroska w ataku plus błędy w defensywie dorowadziły do wyrównania i choć 2 minuty później Dominik Kierkiewicz odzyskał prowadzenie naszej drużyny, wynik był już niepewny do końca. Poza tym spotkaliśmy Łukasza Kondraciuka, który jesienią reprezentował Flotę (strzelił nawet bramkę drużynie Ogniwa) a dziś grał w zespole z Babinka z numerem 18. 

czytaj więcej

Sport

Prawobrzeże z 6-punktową przewagą nad Koroną Stuchowo

24.03, tydzień po nieodbytym meczu nasi zawodnicy wychodzą na boisko w Cerkwicy. Druga kolejka rudny wiosennej w meczu Bizon Cerkwica - UKS Prawobrzeże Świnoujście kończy się wynikiem 0:7 (0:0). Do przerwy wynik wynosił 0:0. W drugiej połowie nie musieliśmy długo czekać aż nasi zawodnicy poczują ducha walki i już w 50 minucie pierwszą bramkę dla UKS strzela Damian Siwiec. 

czytaj więcej

Wydarzenia

ŚwIRy zapraszają na trasę

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska oraz Sklep Rowerowy - Edyta i Piotr Wiśniewscy, ul. Karsiborska 5 zapraszają w dniu 31.03.2019 r. na wycieczkę rowerową na trasie o długości 26,0 km, podczas której rowerami przejedziemy odcinek ŚWINOUJŚCIE - GARZ - DOOKOŁA LOTNISKA HERINGSDORF - ŚWINOUJŚCIE.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wiosenny parkrun z biegowymi zającami

Kalendarzową i pogodową wiosnę w sobotni poranek powitało 92 biegaczy, 40 pań, 52 panów w tym 5 juniorów. Dzisiejszy bieg odbył się z pewną innowacją na parkrunie – peacemakerzy, czyli po biegowemu „zające” biegli z kamizelkami, na których były wypisane czasy przebiegnięcia 5 km.

czytaj więcej

Piłka nożna

Cenny remis trampkarzy AP Baltica Świnoujście

W sobotnie przedpołudnie (23.03) na świnoujskim boisku OSIR odbył się mecz w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, w którym to Akademia Piłkarska BALTICA Świnoujście podejmowała Gwardie Koszalin. Od samego początku mecz był bardzo zacięty i obfitował w sytuacje bramkowe. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Sukces młodych piłkarzy SP1

We wtorek, 19 marca 2019 r. na boisku piłkarskim Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” przy ulicy Matejki 17 A odbyły się Mistrzostwa Świnoujścia w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rocznik 2005-2003.

czytaj więcej

Sport

Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

W Kartuzach 15-17 marca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick Light. Udział w tych zawodach wzięło ponad 250 zawodników z całej Polski. Wśród nich wystartowała ekipa ULKSW Pomorze Świnoujście w siedmioosobowym składzie.

czytaj więcej

Wydarzenia

Biegi Wiosenne z Marzanną

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu serdecznie zaprasza na kolejny bieg I edycji Świnoujskiej Ligi Biegowej z „Wyspiarzem”. Czwarte zawody w ramach Ligi odbędą się 24 marca 2019 r., o godzinie 11:00 pod nazwą „Biegi Wiosenne z Marzanną”. Start i meta do biegów znajduje się na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22.

czytaj więcej

Wydarzenia

Fantastic Four Mistrzem 9 edycji ŚBL.

W niedzielę 17 marca 2019r.,  w Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 9, rozegrano mecze finałowe 9 edycji Świnoujskiej Basket Ligi. W finale, FANTASTIC FOUR wysoko pokonał zespół POMYŁKĘ 102 : 66.

czytaj więcej

Wydarzenia

II Otwarte Halowe Mistrzostwa Wyspy Uznam w Tenisie Ziemnym przeszły do historii.

Za nami trzy dni II Otwartych Halowych Mistrzostw Wyspy Uznam w Tenisie Ziemnym, których organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”  i Tennisclub Blau-Weiss Ahlbeck – Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia – Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania. Podczas turnieju rozegrano ponad 50 gier w 5 kategoriach, mecze były rozgrywane równolegle na dwóch halach; OSiR w Świnoujściu i TennisClub Blau-Weiss w Ahlbeck.

czytaj więcej

Flota - Mierzynianka Mierzyn 6-0 (3-0)

Jaki mecz taki wynik

Rozpoczęcie spotkania poprzedziła minuta ciszy dla zmarłego przed tygodniem trenera Zbigniewa Kupczyka. Historia tego meczu nie jest porywająca. Wygrać niżej po prostu się nie dało. Goście grali bez wiary, wyraźnie nastawieni na możliwie najniższą porażkę, a taką okazała się 0-6.

czytaj więcej

Wydarzenia

Parkrunowi wolontariusze - optymizmem rozwiewają wszelkie chmury

Piątkowa zawierucha niezbyt optymistycznie podziałała na organizatorów sobotniego parkrunu. Ale fajne imprezy mają to do siebie, że wyśmienicie radzą sobie z takimi sytuacjami, a przyjaźnie i pozytywnie nakręceni wolontariusze swoim optymizmem rozwiewają – i to dosłownie – wszelkie chmury. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Panie pobiegły w niedzielę

W niedzielę 10 mara 2019 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” już po raz VII zorganizował bieg specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet. Celem biegu była promocja sportu, upowszechnianie aktywności fizycznej – biegania wśród kobiet oraz uczczenie Dnia Kobiet na sportowo.

czytaj więcej

Wydarzenia

Brąz dla AP Baltica Świnoujście w Lidze Europy

W sobotę (09.03), odbyła się ostatnia kolejka tegorocznej edycji „Szczecińskiej Ligi Mistrzów” z udziałem AP Baltica Świnoujście, rozgrywana w Football Arenie. Młodzi piłkarze z rocznika 2012 reprezentujący barwy Juventusu, wielkim sukcesem zakończyli serię zimowych turniejów. 

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia