Sobota, 21 kwietnia 2018r.

Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Sportowy weekend z AP Baltica

W najbliższą sobotę 10.02. w hali sportowej na Warszowie, odbędą się 2 turnieje, których organizatorem jest Akademia Piłkarska Baltica. Młodziki (2005/06) rywalizować będą w godz. 10.00-14.00, natomiast turniej Trampkarzy(2003/04) odbędzie się w godz. 15.00-18.30.

czytaj więcej

Wydarzenia

Bieg Walentynkowy z OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza na imprezę biegową Bieg Walentynkowy”, która odbędzie się w dniu 14 lutego 2018 r. (środa) na Stadionie Miejskim OSiR, ul. Matejki 22, w godz. 18:00 - 20:00. Impreza objęta jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Świnoujście

czytaj więcej

Wydarzenia

OSiR „Wyspiarz” zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora OSiR "Wyspiarz" - dla młodzieży i dorosłych (amatorów), który odbędzie się w dniu 17 lutego 2018 r. (sobota) na Hali Sportowej OSiR, ul. Piłsudskiego 9 (wejście od ul. Hołdu Pruskiego).

czytaj więcej

Wydarzenia

Sportowy weekend z AP Baltica

W czwartek 01.02, nasza drużyna Trampkarzy 2004 rozegrała w Międzyzdrojach mecz sparingowy z czołowym zespołem w tej kategorii wiekowej w woj. zachodniopomorskim - FASE Szczecin. Spotkanie stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym, zakończyło się zwycięstwem drużyny ze Szczecina 2:0. Trzeba jednak podkreślić bardzo dobrą postawę naszego zespołu, w którym wystąpiło pięcioro chłopców urodzonych w 2005 roku.

czytaj więcej

Wydarzenia

My się zimy nie boimy i na 82. parkrun przychodzimy

I słusznie, bo choć pogoda z rana nie była dla biegaczy łaskawa – deszcz, śniegi i wiatr to o godz. 08.40 jak na zamówienie iście wiosenna. Intensywna rozgrzewka poprowadzona przez parkrunową trenerkę lekkiej atletyki Annę Górską rozgrzała zawodników, którzy w gotowości biegowej stanęli na linii startu. I tak o godz. 9:00 - 53 uczestników ruszyło na parkowe ścieżki.

czytaj więcej

Wydarzenia

AP Baltica zwycięża w Niemczech

W miniony weekend drużyny Młodzików AP Baltica uczestniczyły w turniejach halowych. W sobotę 27.01 zespół Akademii złożony w większości z chłopców urodzonych w 2006 roku zajął 4 miejsce na turnieju w Płotach. Do zajęcia wyższego miejsca zabrakło trochę szczęścia, jednak styl gry naszej drużyny rywalizującej w kategorii wiekowej 2005 mógł się podobać.

czytaj więcej

Flota - Insel Usedom 1-0 (1-0)

Skromne zwycięstwo

Wynikiem 1-0 zakończyło się sobotnie spotkanie piłkarzy Floty z zawodnikami Insel Usedom. W pierwszej połowie nasza drużyna Floty dominowała czego dowodem była bramka Staniszewskiego z podania Ziętego. Wcześniej jednak nasi zawodnicy nie wykorzystali trzech bardzo dobrych sytuacji.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wiosenny 81. parkrun zimową porą

Choć w kalendarzu zima w pełni to przy zupełnie wiosennych warunkach stanęły w tym tygodniu na starcie 64 osoby ze Świnoujścia, Zduńskiej Woli, Kalisza i Świdnicy oraz spora grupa naszych biegających Wyspiarzy z drugiej strony granicy. Siedem osób uczestniczyło w imprezie po raz pierwszy a wspomniana już wcześniej aura spowodowała poprawę tempa i ustanowienie swoich osobistych rekordów u czternastu osób.

czytaj więcej

Flota - Ina Ińsko 8-1 (5-1)

Pierwszy sparing i pierwsze wysokie zwycięstwo

Wysokim zwycięstwem nad przebywającym na obozie spadkowiczem z V ligi rozpoczęli piłkarze Floty rok 2018, po raz pierwszy pod okiem trenera Jerzego Rota. Oczywiście tych bramek mogło być znacznie więcej, goście też je mieli, ale wynik w pełni oddaje sytuację z boiska.

czytaj więcej

Akademia Piłkarska Baltica

Piłkarskie ferie z Balticą

Mijające ferie obfitowały w liczne wydarzenia sportowe z udziałem AP Baltica. Sparingowy mecz naszych piłkarzy, roczników 2005/06 z Gavią Choszczno (15.01), był początkiem sportowych zmagań.

czytaj więcej

Wydarzenia

Po raz osiemdziesiąty na starcie…

Kolejny sobotni ranek w Parku Zdrojowym spędziło 59 biegaczy i chodziarzy (24 panie i 35 panów) oraz dwa zaprzyjaźnione psy. Trzeba było bardziej niż zwykle uważać na trasę, po ostatnich opadach śniegu zrobiło się miejscami ślisko. Na szczęście wszyscy dotarli po 5 kilometrach do mety cało, zdrowo i ze świetnymi humorami. 

czytaj więcej

Wydarzenia

6 medali dla zawodników ULKSW Pomorze Świnoujście

W dniach 12-14 stycznia w Swarzędzu odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski w taekwondo olimpijskim. Prawo startu mieli w niej młodzicy (10-11 lat), kadeci (12-14 lat), juniorzy (15-17 lat) oraz seniorzy +17 lat. ULKSW Pomorze Świnoujście reprezentowało 16 zawodników i zawodniczek pod opieką trenera Sławomira Błażejczyka, którzy zdobyli 6 medali.

czytaj więcej

Wydarzenia

Turniej Baltica Cup za nami

W sobotę (13.01), Akademia Piłkarska Baltica była gospodarzem pierwszego w tym roku halowego turnieju „Baltica Cup”, w kategorii wiekowej Orlik (2007/08). W turnieju oprócz gospodarza, czyli AP Baltica uczestniczyły drużyny: Gavia Choszczno, Football Academy Gryfice, Gryf Kamień Pomorski, Fala Międzyzdroje oraz Eintracht Ahlbeck.

czytaj więcej

Wydarzenia

Przedorkiestrowy 79. parkrun

Już po raz 79. aktywni sportowo mieszkańcy wyspy spotkali się na pięciokilometrowej trasie biegowo – marszowej w naszym parku. Tym razem mimo mrozu i zimnego wiatru stanęło na linii startu i mety 56 osób. Trzy osoby wyruszyły po raz pierwszy (nasza Agatka Drabarek wyjechała, lecz namówiła na spotkanie swoich rodziców), ośmiu biegaczy pobiło swoje rekordy życiowe.

czytaj więcej

Wydarzenia

VI edycja Biegu Trzech Króli za nami

Pierwszy bieg z tegorocznego kalendarza Klubu Biegacza Jogging odbył się w sobotę 06. stycznia. Była to VI edycja Biegu Trzech Króli, którego trasa (trzy okrążenia - łącznie 9,5 km) wiodła promenadą i plażą.

czytaj więcej

Wydarzenia

76 królów i królewien na 78. parkrunie

Po raz 78. w Parku Zdrojowym stanęli biegacze naszego miasta i goście ze Szczecina, Miastka, Międzyzdrojów oraz pobliskich niemieckich miejscowości. W atmosferze Święta Trzech Króli każdy został udekorowany koroną, w której mógł pokonać dystans 5 kilometrów. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Już w najbliższą sobotę Bieg Trzech Króli

W sobotę, 6 stycznia przeprowadzona zostanie VI edycja Biegu Trzech Króli. Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod pływalni na promenadzie. Trasa wiedzie promenadą i plażą i wynosi 9,5 km. Mile widziane stroje orszakowe.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia