Poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

244 parkrun. Pobiegli po zdrowie

Biegam, bo gdybym tego nie robił stałbym się słabeuszem i ponurakiem, który całymi dniami nie rusza się z kanapy. Biegam, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza, biegam, by odkrywać i uciec od zwyczajności” – tak o ruchu na świeżym powietrzu mówi amerykański ultramaratończyk, Dean Karnazes. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka

W sobotę 4 czerwca w hali sportowej OSiR przy ul. Piłsudskiego rozegrany został turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców, a każde z nich rozegrało minimum 4 mecze.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wielki sukces uczniów SP1 i zawodników AP Baltica Świnoujście!

W dniach 30.05-31.05.2022r. uczniowie klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 1 reprezentowali nasze miasto w finałach wojewódzkich turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Uczniowie tych klas to na co dzień zawodnicy Akademii Piłkarskiej Baltica i pod jej patronatem działają te klasy.

czytaj więcej

Wydarzenia

6 medali Mistrzostw Województwa dla AL Międzyzdroje

W dniach 28-29 maja w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów w Lekkoatletyce oraz Mistrzostwa Województwa Młodzików w 5-boju lekkoatletycznym. Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie stając na najwyższych stopniach podium.

czytaj więcej

Wydarzenia

242. parkrun

Sobotni parkrun, który odbył się już po raz 242 - przebiegał jak zwykle w gorącej atmosferze, a to za sprawą uczestników spotkania jak również przyświecającemu słońcu.

czytaj więcej

Wydarzenia

Piłkarski Dzień Mamy

Piłkarski Dzień Mamy w KS Prawobrzeże Świnoujście 26.05 to bardzo ważny dzień dla naszych wszystkich maluszków. Z okazji dnia mamy, najmłodsi trenujący adepci piłki nożnej w klubie KS Prawobrzeże Świnoujście zaprosili swoje mamy do wspólnego treningu

czytaj więcej

Wydarzenia

Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne

Zakończyła się Wiosenna Edycja Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego.  Łącznie w trzech zawodach wystartowało prawie 70 dzieci i młodzieży, którzy rywalizowali w konkurencjach biegowych 60m, 100m, 300m oraz technicznych skok w dal oraz rzut piłką palantową.

czytaj więcej

Piłka nożna

Z MKP Szczecinek o 14:00

Informujemy, że na prośbę gości, a za zgodą Floty, najbliższe spotkanie naszej drużyny z Miejskim Klubem Piłkarskim Szczecinek rozpocznie się o 3 godziny wcześniej niż planowano.

czytaj więcej

Wydarzenia

IV Mityng Lekkoatletyczny Wyspiarza za nami

Dnia 21 maja 2022 r., na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Matejki 22 odbył się IV Otwarty Mityng Lekkoatletyczny ”Wyspiarza”, na którym można było uzyskać minima kwalifikacyjne na mistrzowskie imprezy. Organizatorem mityngu był Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”. 

czytaj więcej

Wydarzenia

parkrun dla Jurka Porębskiego

Zmienne warunki atmosferyczne, silny wiatr, chmury i co jakiś czas pojawiające się słońce przywitały sobotniego poranka, grupę miłośników aktywnego spędzania czasu. O godzinie 9.00 rano 45 osób ruszyło na trasę 5 km, która jak zwykle biegła ścieżkami Parku Zdrojowego otoczonego piękną wiosenną zielenią, która w jeszcze większym stopniu pojawiła się na drzewach i krzewach.

czytaj więcej

Wydarzenia

Żeglarski parkun dla JURKA

Niespełna rok temu, a dokładnie 19 sierpnia 2021 roku na wieczną wachtę odszedł Jerzy Porębski . Autor słynnych ballad morskich, najpiękniejszych polskich szant, pieśniarz, kompozytor, gitarzysta, trębacz i żeglarz. Któż nas nie nucił słynnej, ponad czterdziestoletniej szanty „…Gdzie ta keja…”

czytaj więcej

Wydarzenia

Królowa sportu wraca na świnoujski stadion

Polski Związek Lekkiej Atletyki opublikował kalendarz imprez na 2022 r. Wśród wielu zawodów rangi mistrzowskiej jest też  świnoujski lekkoatletyczny mityng. Zawody odbędą się 21 maja 2022 r. o godzinie 13:00, a areną zmagań będzie stadion lekkoatletyczny Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” przy ulicy Matejki 22. Organizatorem imprezy jest Świnoujski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu Wolgast oraz 6 Sztafety Świnoujście – Wolgast wraz z Usedom – Marathon e.V Wolgast, uprzejmie informuje, że tegoroczny Maraton odbędzie się w sobotę 3 września 2022 r.

czytaj więcej

Wydarzenia

Parkrun na zdrowie

Według badań przeprowadzonych przez Stanford University School of Medicine, poranny bieg jest skuteczny w zwiększaniu ludzkiej żywotności i zmniejszaniu efektu starzenia, z korzyścią dla układu sercowo-naczyniowego. Jest przydatny do zwalczania otyłości i zachowania zdrowia – jest częścią zdrowego stylu życia. W myśl tych badań i definicji po raz 240 w Parku Zdrojowym w Świnoujściu zebrali się pasjonaci biegania, truchtania i chodzenia, aby rozpocząć zdrowy dzień w ramach parkrun Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wiosenny Puchar z PORR

14 maja 2022 roku, w sobotę, odbędzie się „Wiosenny Puchar z PORR” pod patronatem Sponsora Generalnego PORR S.A.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia