Środa, 20 lutego 2019r.

Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Piłka nożna

Trampkarze AP Baltica w Stargardzie

W sobotę (17.11), drużyna Trampkarzy AP Baltica rozgrywała wyjazdowy mecz ligowy w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN. Tym razem przeciwnikiem był zespół Błękitnych Stargard.

czytaj więcej

Odra Chojna - Flota 0-3 (0-3)

Tym razem do przerwy

Za nami przedostatnia kolejka rundy jesiennej w klasie okręgowej. Nasz zespół czekał daleki jak na ten szczebel wyjazd do Chojny. Nie odległość jednak wzbudzała największy niepokój, do godzin spędzonych w busie jesteśmy przecież przyzwyczajeni. Rywal okazał się w poprzednim sezonie bardzo wymagający, a i teraz choć punktuje o wiele słabiej, wciąż dowodził, że potrafi zmobilizować się, czego najlepszym dowodem był remis w Golczewie.

czytaj więcej

Wydarzenia

Blisko 90 uczestników na 123 parkrunie

Mroźny jesienny poranek przywitał dzisiaj w świnoujskim Parku Zdrojowym blisko dziewięćdziesięciu amatorów biegów przełajowych na 123. edycji parkrun. W jakże urokliwych zakątkach Parku na pięciokilometrowym dystansie, z czasem jak i swoimi słabościami zmierzyło się 32 pań oraz 46 panów.

czytaj więcej

Flota - Dąb Dębno 6-2 (1-1)

Trzy razy pięć po przerwie

Rozgrywki rundy jesiennej, a co za tym idzie piłkarski rok 2018, już wcale nie pomału zbliżają się do końca. W sobotę do Świnoujścia przyjechał Dąb Dębno. Mecz rozegrany został na głównej płycie świnoujskiego stadionu, a rozpoczał się o godzinie 14:00.

czytaj więcej

Piłka nożna

Efektowna wygrana trampkarzy AP Baltica

W sobotę (10.11), na boisku syntetycznym OSiR w Świnoujściu, rozegrany został mecz 12 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN, w którym AP Baltica Świnoujście podejmowała Chemika Police.

czytaj więcej

Wydarzenia

122. parkrun - Bieg na 100-lecie Niepodległości

100 lat to dużo i mało, a właśnie tyle minęło od odzyskania niepodległości przez nasz kraj. I pomimo wielu zawirowań, burz i wojen teraz właśnie jesteśmy we własnym domu. Cieszmy się tym, szanujmy każdy dzień i dbajmy o to „…żeby Polska była Polską…” A my dzisiaj cieszyliśmy się wyjątkowo hucznie i licznie.

czytaj więcej

Piłka nożna

W całej Polsce trwa rywalizacja młodych piłkarzy o finał na Narodowym

We wszystkich zakątkach kraju trwają rozgrywki XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, czyli największych zawodów piłkarskich dla dzieci w Europie. Dziewczęta i chłopcy w wieku 6-12 lat rozpoczęli rywalizację, której finał odbędzie się 2 maja 2019 roku na stadionie PGE Narodowym.

czytaj więcej

Wydarzenia

122. medalowy parkrun - Bieg Niepodległości

Bądźcie z nami 10 listopada 2018 (sobota) o godz. 9.00 w Parku Zdrojowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Świnoujścia i przybyłych do naszego miasta gości na absolutnie wyjątkowe spotkanie! Pobiegniemy i pomaszerujemy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

czytaj więcej

Wydarzenia

Była sobota był parkrun

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” powiedział Lewis Carroll i miał rację. Pomaganie innym bez oczekiwania na wymierne korzyści sprawia, że każdy czuje się lepszy, a świat w którym żyjemy jest bardziej ludzki i przyjazny.

czytaj więcej

Gavia Choszczno - Flota 2-5 (2-0)

Walec zawrócił

W ostatnią sobotę, o godzinie 14:00 w Choszcznie Flota Świnoujście rozegrala zwycięzki mecz z Gavią Choszczno. Jak powiedział Jerzy Rot, trener Wyspiarzy był to "Emocjonujący mecz, z niespodziewanym prowadzeniem przeciwnik 2-0 do przerwy. Zawodnicy Gavii grali bardzo agresywnie, dużo biegali, a my popełniliśmy w tym czasie 2 błędy, które kosztowały nas stratę 2 bramek do przerwy."

czytaj więcej

Wydarzenia

8 medali dla Młodzików ze Świnoujścia

W dniach 26-27 w Jarocinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - najważniejsza impreza w tej grupie wiekowej w roku. ULKSW Pomorze reprezentowało 11 zawodników, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: sprawnościówka, układy formalne i oczywiście walka sportowa. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 8 medali.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dobry występ świnoujskich kickboxerów

W Szczecinie 20 października odbył się VII Polish Fighter Cup - turniej w kickboxingu pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. ULKSW Pomorze Świnoujście reprezentowało 5 zawodników.

czytaj więcej

Flota - Jeziorak Szczecin 5-0 (0-0)

Ten worek musiał pęknąć

Za nami dwie trzecie rundy jesiennej. W ostatnią sobotę do Świnoujścia przyjechał spadkowicz z IV ligi - Jeziorak Szczecin. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00 na głównej płycie naszego stadionu.

czytaj więcej

Wydarzenia

120. parkrun zintegrował 84 uczestników

Powszechnie uważa się, że bieganie nie jest kolektywną formą spędzania wolnego czasu, że biegając, musimy indywidualnie pracować na swój własny sukces, że jesteśmy w swoim własnym świecie nierzadko wsłuchani, nie tyle w swój organizm, co w muzykę z MP3.

czytaj więcej

Wydarzenia

Niedzielne turnieje AP Baltica Świnoujście

W niedzielne przedpołudnie (21.10,) byliśmy organizatorem ligowych turniejów Żaka (rocznik 2010/11) oraz Skrzata (rocznik 2012/13), które równocześnie odbywały się na 2 połowach boiska sztucznego OSIR w Świnoujściu.

czytaj więcej

Wydarzenia

119. parkrun w gorącej atmosferze

Jesienny 119. parkrun przywitał uczestników nie tylko kolorowym krajobrazem opadających liści w Parku Zdrojowym, ale także już niższą temperaturą, której towarzyszyła jak zwykle gorąca atmosfera.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia