Poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Drużynowa Szkolna Liga Lekkoatletyczna

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w dniu 11 maja 2022 r., zorganizował na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Matejki 22 Mistrzostwa Miasta Świnoujście Drużynową Szkolną Ligę Lekkoatletyczną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rocznik 2007/2008.

czytaj więcej

Wydarzenia

Tenisowy Turniej „Otwarcia Sezonu”

W dniach 07-08.05.2022 r., na kortach tenisowych  rozegrana została  II część turnieju „Otwarcia sezonu”.   Z zaplanowanego programu, do rywalizacji przystąpili tylko panowie w grach deblowych w dwóch kategoriach. Niestety nie udało się rozegrać turnieju kobiet z powodu braku chętnych pań.

czytaj więcej

Wydarzenia

Zwycięstwo w Ogólnopolskim Mitingu w Białogardzie

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy i zawodniczki Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje, którzy wystartowali w dniu 7 maja w Ogólnopolskim Mitingu Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego w Białogardzie. Nie zawiedli nasi sprinterzy, którzy zajęli czołowe lokaty. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Najlepszy czas na parkrun

Wiosna w pełnym rozkwicie, o czym przypomina bujnie kwitnąca roślinność i śpiew ptaków. Tak, to zdecydowanie najlepszy czas na wszelką aktywność fizyczną. Temperatura nie męczy, a piękno natury wyzwala dodatkowe endorfiny.

czytaj więcej

Wydarzenia

Już jutro Biegi Majowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza na Biegi Majowe, które odbędą się 3 maja na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22.  Podczas imprezy zaplanowani biegi dla dzieci i młodzieży oraz bieg w kategorii OPEN.

czytaj więcej

Wydarzenia

Tak na parkrunie przywitali majówkę

W ostatnią sobotę kwietnia odbył się #238 parkrun na który przybyło 34 uczestników oraz 16 wolontariuszy. Każdy z nas skutecznie zadbał o panującą ciepłą atmosferę, a o ciepło uczestników i wolontariuszy zadbały Asia z Jaśminą, które przyniosły pyszne, gorące herbaty.

czytaj więcej

Wydarzenia

V edycja „Świnoujskich Czwartków Lekkoatletycznych”

Dnia 28 kwietnia 2022 r.,  na stadionie przy ul. Matejki 22, przeprowadziliśmy kolejne zawody V edycji „ Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”. Głównym celem „Czwartków Lekkoatletycznych” organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jest nie tylko rywalizacja i szukanie młodych talentów lekkoatletycznych, ale również integracja z rówieśnikami, dobra zabawa a przede wszystkim sportowa przygoda.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dziewięć medali dla AL Międzyzdroje

Zawodniczki i zawodnicy Akademii Lekkoatletycznej zainaugurowali sezon lekkoatletyczny na stadionie podczas Mistrzostw Województwa „Lekkoatletyka dla Każdego” w Szczecinie w dniu 24.04.2022 r. W zawodach wystartowało ponad 500 uczestników w kategoriach wiekowych U12, U14 i U16. Nasz klub reprezentowało 18 zawodników, którzy łącznie zdobyli dziewięć medali Mistrzostw Województwa (trzy złote, trzy srebrne i trzy brązowe medale). 

czytaj więcej

Wydarzenia

Biegi Majowe

Serdecznie zapraszamy na imprezę biegową,  która odbędzie się 3 maja na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu. Podczas imprezy zaplanowani biegi dla dzieci oraz bieg w kategorii OPEN.

czytaj więcej

Wydarzenia

Extreme Cup Świnoujście Speed Edition 3 edycja za nami

W minioną sobotę na pumptruck Świnoujście znajdującym się przy ulicy Grunwaldzkiej odbyła się trzecia edycji zawodów "Extreme Cup Świnoujście Speed Edition!". Zawody polegały na przejechaniu wyznaczonej trasy w jak najszybszym czasie. Zawodnicy wykazali się świetną techniką, stylem i chęcią współzawodnictwa która rozgrzewała atmosferę całych zawodów.

czytaj więcej

Wydarzenia

Kolejne rekordy na 237. parkrunie

Sobotni poranek w świnoujskim Parku Zdrojowym, mimo umiarkowanej temperatury i lekkich podmuchów wiatru rozpoczął się od gorących przygotowań do przeprowadzenia 237. edycji naszego parkrunu.

czytaj więcej

Wydarzenia

III zawody V edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”

Dnia 21 kwietnia 2022 r., na stadionie miejskim zainaugurowano wiosenną sesję V edycji „Świnoujskich Czwartków Lekkoatletycznych”. „Czwartki Lekkoatletyczne” to zawody sportowe dla dzieci do lat 12, których organizację zapoczątkował były rekordzista Polski w biegu na 100 metrów - Marian Woronin.

czytaj więcej

Wydarzenia

Karolina Romańska wystąpi na Mistrzostwach Polski

Świnoujścianka - Karolina Romańska będzie reprezentować nasze miasto na PZLA Mistrzostwach Polski. Karolina jest członkiem zarządu Stowarzyszenia „Biegacze Świnoujście”, reprezentuje również klub RK Athletics Warszawa. Od 2020 roku trenuje pod czujnym okiem Dominiki Stelmach, która jest rekordzistką Polski w tym biegu (85,307 km). 

czytaj więcej

Wydarzenia

Drużynowe Biegi Przełajowe za nami

 W dniu 13 kwietnia 2022 r. na Stadionie Miejskim w Świnoujściu odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2011 i młodsi oraz 2010-2009; Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznik 2008-2007 i Lecaliada rocznik 2002 i młodsi. Trasa biegu przebiegała po części korony stadionu ze startem i metą na stadionie.

czytaj więcej

Wydarzenia

235. parkrun w pogoni za Markiem

Już po raz 235 zwolennicy porannej aktywności spotkali się w Parku Zdrojowym, aby wspólnie w ramach parkrun Świnoujście pobiegać i pomaszerować parkowymi alejkami. Choć wiosenny poranek nie należał do najcieplejszych to na starcie ustawiło się 10 kobiet i 23 mężczyzn.

czytaj więcej

Wydarzenia

Zespół MAR WOJ mistrzem 28 edycji Rekreacyjnej Ligi Siatkówki

W niedzielę 3 kwietnia zakończyły się rozgrywki najdłuższej w naszym mieście rywalizacji sportowców amatorów. 28 edycja RLS przeszła do historii. Mecz finałowy stał na dobrym poziomie. Dużo mocnych ataków i wiele ciekawych wymian, niezła zagrywka kilku zawodników (Bartek i Andrzej z MW / „Cinek” i Michał z BH).

czytaj więcej

Wydarzenia

Na niebiesko dla autyzmu na parkrunie

Aura w jakiej przyszło rozegrać pierwszy w kwietniu #234 parkrun Świnoujście zaskoczyła wszystkich uczestników. I bynajmniej nie w pozytywny sposób – nie dość że chłodno to i wietrznie a i opadów gradu przechodzącego w śnieg nie brakowało by na koniec witać zawodników na mecie przeuroczym słonkiem.

czytaj więcej

Wydarzenia

233. parkrun

Radość, uśmiech na twarzach, ludzie tryskający energią i niezapomniane emocje, a to wszystko za darmo. Właśnie taki jest parkrun! Po raz 233. w Świnoujściu 46. uczestnikom cosobotniej imprezy towarzyszyły wspomniane doznania.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 Następna Ostatnia