Piątek, 22 września 2017r.

Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Parkrun zaprasza dzieci

W sobotę (3 czerwca 2017) specjalna edycja biegu parkrun z okazji Dnia Dziecka. Do udziału szczególnie zapraszamy wszystkie dzieci. Spotykamy się w do Parku Zdrojowym przy boisku sportowym o godz. 8.40.

czytaj więcej

Wydarzenia

Nowe Wyspy Sportu ruszają w najbliższy weekend

Z początkiem czerwca rusza nowa odsłona Wysp Sportu. Wszystkich tych, którzy kochają zabawę i odrobinę wysiłku fizycznego zapraszamy na sportowe sobotnio-niedzielne wydarzenia. Organizatorzy zaprezentują sporty, których nigdy jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć, nauczą jak się w nie gra i pozwolą przy okazji zabawy zdobyć nagrody.

czytaj więcej

Wydarzenia

Otwarte Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w Otwartych Zawodach Pływackich z okazji Dnia Dziecka. Odbędą się one w dniu 4 czerwca 2017 r. (niedziela) w godz. 11.00 - 14.00 na Pływalni Krytej. Zapisy pod numerem telefonu: 91 321 54 10 wew. 22.

czytaj więcej

Wydarzenia

Światowy tenis w Świnoujściu i Ahlbecku

250 tenisistów z całego świata 1 czerwca zaczyna rywalizację w Babolat ITF Seniors Świnoujście-Ahlbeck. Rozgrywany nad Bałtykiem turniej to chociażby pod względem puli nagród, największa w tym czasie impreza tenisowa w Polsce.

czytaj więcej

Wydarzenia

Ze ŚwIRami dookoła wyspy Karsibór

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” czyli Oddział Morski PTTK w Świnoujściu oraz Dobre Sklepy Rowerowe - Mirella Winiarska, Wypożyczalnia Rowerów „Gino” - Barbara Łopuska w dniu 04.06.2017 r. organizuje wycieczka rowerową dla wszystkich chętnych by mogli przekonać się czy taka forma rekreacji jest dla nich odpowiednia oraz by poznać urokliwe tereny wyspy Karsibór.

czytaj więcej

Sport

12 medali zawodników Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin

To był bardzo udany weekend najmłodszych zawodników ze Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin. Niemal wszyscy, którzy startowali w Międzynarodowych Mistrzostwach Pomorza w Resku wrócili z medalami. Warto też nadmienić, że dla niektórych były to pierwsze zawody w życiu.

czytaj więcej

Wydarzenia

46 parkrun - Bieg Trzeźwościowy

Zjednoczone siły parkrun Świnoujście i Stowarzyszenia Trzeźwościowego „HOL” pozwoliły w sobotę (27.05.2017) przeprowadzić parkrunowy Bieg Trzeźwościowy. Chętny nie brakowało, a i medale, statuetki i buttony piękne…

czytaj więcej

Wydarzenia

W najbliższą niedzielę. Wszyscy biegamy

Klub Orientacji Sportowej BNO Szczecina zaprasza wszystkich mieszkańców Świnoujścia i gości, bez względu na wiek, na wspólne biegi w Parku Zdrojowym. Biegamy w niedzielę od godziny 9.30 do 12.00. Biuro organizacyjne i start na parkingu przy komendzie policji przy ulicy Krzywoustego. Trasy przygotowane w zależności od wieku uczestników: od 1,5 do 4 kilometrów długości.

czytaj więcej

Wydarzenia

Młodzi świnoujscy pływacy najlepsi w Świdwinie

20 maja 2017 r. na pływalni Parku Wodnego Relax w Świdwinie odbył się dziecięcy turniej pływacki: IX Zawody Pływackie im. Zbigniewa Książka. W zawodach uczestniczyło 5 zespołów reprezentujących: Wałcz, Darłowo, Świnoujście, Choszczno i Świdwin. W wyniku zaciętej, sportowej rywalizacji zwyciężył zespół ze Świnoujścia.

czytaj więcej

Wydarzenia

Juniorzy na parkrunie

Co raz więcej juniorów pojawia się na sobotnich biegach i tak stało się w sobotę (20.05.2017). Dzięki pani Katarzynie Nowy – Karasek do społeczności parkrunowej dołączyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6. Ogromne brawa dla pani Katarzyny, że zaszczepia sportowego bakcyla wśród najmłodszych. Najszybsza wśród juniorów była Klaudyna Małocha, Jakub Kosel oraz Amelia Krawczuk.

 

czytaj więcej

Flota - Masovia Maszewo 9-1 (4-0)

Bramki co 9 minut i awans!

Z różnych powodów miał to być trudny mecz. Tymczasem Flota rozjechała Masovię jak żadnego z rywali w tej lidze, w każdym razie żadnemu dotąd nie strzeliła dziewięciu bramek. A grała przecież bez Skwary, Helta, Trafalskiego, czy Bątkowskiego. Co więc się stało? Na pewno nie był to cud. Drużyna zagrała skoncentrowana, z werwą, silną wolą zwycięstwa. Ręce składały się do oklasków za wypracowane sytuacje i piękno bramek. No a po meczu oczywiście szampan i świętowanie awansu.

czytaj więcej

Wydarzenia

Szkoła SP nr 1 w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży

W miniony poniedziałek (15.05) w Świnoujściu na sztucznym boisku OSiR odbyły się kwalifikacje do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Zachodniopomorskiego Regionu B. Nasze Miasto reprezentowane było przez Szkołę Podstawową nr 1, która wcześniej zwyciężyła w Świnoujściu.

czytaj więcej

Piłka nożna

Zwycięstwo w Kamieniu Pomorskim

We wtorek (16.05) drużyna Młodzików (rocznik 2004/2005) Akademii Piłkarskiej Baltica rozegrała mecz 14 kolejki w ramach Terenowej Ligi Młodzika ZZPN. Po bardzo emocjonującym meczu drużyna AP Baltica pokonała w Kamieniu Pomorskim miejscowego Gryfa 3:2.

czytaj więcej

Sport

Debiut Jagody Delugi w siedmioboju

W dniach 13-14 maja 2017 roku we Wrocławiu miała miejsce X Wrocławska Olimpiada Młodzieży na którą zdecydowali się wybrać trener Jerzy Łapiński z zawodniczką Jagodą Delugą. Zawodniczka ze Świnoujścia wystartowała po raz pierwszy w siedmioboju, który był podzielony na 2 dni.

czytaj więcej

Orzeł Łożnica - Flota 0-5 (0-2)

Powtórka z pucharu

Drużyna Floty po raz drugi w tym sezonie wystąpiła w Łożnicy i uzyskała ten sam wynik. Czy od tego czasu nic się nie zmieniło? Oczywiście, że zmieniło się wiele w obu zespołach, tyle że relacja została ta sama.

czytaj więcej

Wydarzenia

IX Rowerowy Rajd na Orientację

Klub Sportowy Uznam ze Świnoujścia serdecznie zaprasza na IX Rowerowy Rajd na Orientację, który odbędzie się w niedziele 21 maja 2017 r. po polskiej stronie wyspy Uznam.

czytaj więcej

Wydarzenia

Świnoujskie siatkarki obroniły tytuł

Wojewódzki turniej siatkówki plażowej szkół i ośrodków specjalnych w tym roku wyjątkowo, ze względu na złą pogodę, rozegrany został na hali OSiR przy ul. Hołdu Pruskiego w Świnoujściu. Udział w tej formule rozgrywek wzięły ekipy z Chojny, Pyrzyc, Suliszewa, Szczecinka i oczywiście żeńska reprezentacja SOSW Świnoujście.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 Następna Ostatnia