Środa, 20 lutego 2019r.

Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Sokół Pyrzyce - Flota 1-1 (0-1)

Utknięcie na mieliźnie

W 10 kolejce nasz zespół rozegrał drugi z rzędu mecz z beniaminkiem. Tym razem z południa, więc nie znanym nam ze spotkań w ostatnim czasie, aczkolwiek jako klub w kronikach Floty i owszem, notowany. To Sokół Pyrzyce, z którym graliśmy w roku 2006 w IV lidze.

czytaj więcej

Wydarzenia

Weekendowe rozgrywki UKS Prawobrzeże

Zarząd klubu piłkarskiego UKS Prawobrzeże Świnoujście, informuje Państwa i Państwa czytelników, że w najbliższą sobotę i niedzielę, odbędą się mecze piłkarskie seniorskich drużyn naszego klubu w ramach rozgrywek ligowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

czytaj więcej

Wydarzenia

W dążeniu do doskonałości i kształtowania dobrych nawyków przybyli na parkrun

W dążeniu do doskonałości musimy podejmować pewne decyzje i działania, które pomogą nam osiągnąć cel. Nie zawsze jest to łatwe, ale zawsze wymaga od nas wysiłku. Tak jest z bieganiem. Nie należy rzucać się od razu na głęboką wodę. Najlepiej zastosować metodę małych kroków i stopniowo zwiększać intensywność i częstotliwość treningów. Jeśli jesteśmy systematyczni i wytrwali w swych postanowieniach to prędzej czy później sukces osiągniemy.

czytaj więcej

Flota - Iskierka Szczecin 3-2 (3-1)

Powoli, ale odrywamy się

W sobotę do Świnoujścia przyjechała Iskierka Szczecin. Beniaminek, ale znany nam, spotykaliśmy się bowiem z nim w sezonie 2016/17. Już wtedy pokazał się on jako przeciwnik trudny. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Flota zmierzy się z Iskierką Szczecin

Zarząd Klubu Piłkarskiego FLOTA Świnoujście, serdecznie zaprasza i informuje czytelników, kibiców oraz sympatyków, że w najbliższą sobotę odbędzie się mecz piłkarski drużyny seniorów FLOTY Świnoujście w ramach rozgrywek ligowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. 13 października 2018, pierwsza drużyna rozegra swoje spotkanie o godzinie 15.00 z Iskierką Szczecin.

czytaj więcej

Wydarzenia

Piłkarski weekend UKS Prawobrzeże

Zarząd klubu piłkarskiego UKS Prawobrzeże Świnoujście zaprasza w najbliższą sobotę i niedzielę na mecze piłkarskie seniorskich drużyn klubu w ramach rozgrywek ligowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Weekendowy turniej młodych zawodników Floty

W niedzielę 7 października 2018r. odbył się turniej w ramach rozgrywek ZZPN-u w kategorii Orlik Młodszy, którego gospodarzem był Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście. Przy licznie zgromadzonej publiczności i pomimo wietrznej pogody swoje umiejętności zaprezentowały następujące drużyny: Iskra Golczewo, Fala Międzyzdroje, UKS Prawobrzeże Świnoujście, AP Baltica Świnoujście oraz gospodarz turnieju FLOTA Świnoujście.

czytaj więcej

Wydarzenia

Uśmiechnięci i szczęśliwi pobiegli na 117. parkrunie

Pamiętacie, jak w dzieciństwie spędzaliście każdą wolną chwilę na dworze? Zabawy poza domem były na porządku dziennym, a ile było przy tym radości. Aktywny tryb życia powinien prowadzić każdy z nas, niezależnie od wieku. Ruch wywiera bowiem zbawienny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu, dzięki czemu czujemy się lepiej, uśmiechamy się częściej i jesteśmy szczęśliwsi.

czytaj więcej

Piłka nożna

Młodzicy AP Baltica nie do zatrzymania!

W sobotę (06.10), o godz. 11.00 ,na syntetycznym boisku OSiR przy ul. Matejki 17A w Świnoujściu, Młodzicy D1 (2006) Akademii Piłkarskiej Baltica rozegrali mecz ligowy w ramach Terenowej Ligii Młodzików ZZPN z Falą Międzyzdroje. Piłkarze AP Baltica, zaprezentowali świetną dyspozycję, będąc tego dnia nie do zatrzymania.

czytaj więcej

Piłka nożna

AP Baltica Świnoujście w kolejnych rozgrywkach rundy jesiennej

W najbliższy weekend piłkarze AP Baltica rozegrają mecze i turnieje ligowe w rozgrywkach ZZPN. W sobotę (06.10), o godz. 11.00 ,na syntetycznym boisku OSiR przy ul. Matejki 17A w Świnoujściu Młodzicy D1 (2006) Akademii Piłkarskiej Baltica rywalizować będą w ramach TLM z Falą Międzyzdroje.

czytaj więcej

Wydarzenia

Dwie wygrane Floty

W minionym tygodniu Trampkarze i Juniorzy FLOTY Świnoujście rozegrali swoje mecze w ramach rozgrywek ZZPN-u. Drużyna Juniorów FLOTY Świnoujście pod wodzą Trenera Polarczyka wygrała po bardzodobrej grze z Polonią Płoty 2:1. Bramki dla FLOTY Świnoujście zdobyli: Liam Maćkowski oraz Miłosz Szypulski.

czytaj więcej

Piłka nożna

Zwycięstwo trampkarzy AP Baltica

W środę 03.10., na boisku trawiastym Stadionu Miejskiego OSIR przy ul. Matejki w Świnoujściu rozegrany został zaległy mecz 6 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN, w którym Akademia Piłkarska BALTICA Świnoujście podejmowała AP Kotwicę Kołobrzeg.

czytaj więcej

Wydarzenia

Tu spełniają się piłkarskie marzenia. Zapisy do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” przedłużone do 7 października!

Decyzją organizatorów zapisy do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” potrwają o tydzień dłużej. Zostały już tylko ostatnie dwa tygodnie, by zgłosić drużynę i dać dzieciom w wieku 6-12 lat szansę przeżycia piłkarskiej przygody i odkrycia talentu, a nawet zagrania na PGE Narodowym.

czytaj więcej

Wydarzenia

Jesienny 116. parkrun

Typowo jesienna aura przywitała dzisiaj uczestników porannego biegu organizowanego przez zespół parkrun Świnoujście. Była to już 116 odsłona pięciokilometrowego biegu alejkami Parku Zdrojowego.

czytaj więcej

Piłka nożna

Kolejne rozgrywki z AP Baltica

W nadchodzący weekend, piłkarze AP Baltica, rozegrają kolejne mecze i turnieje ligowe w rozgrywkach ZZPN. W niedzielę (30.09), Żaki F1 (2010) AP Baltica, w Kamieniu Pomorskim zmierzą się z Gryfem Kamień Pomorski I/II, Vinetą Wolin oraz Falą Międzyzdroje. W tym samym czasie i miejscu nasze Skrzaty G1 (2012) rozegrają turniej w swojej kategorii wiekowej

czytaj więcej

Wydarzenia

II Zawody II edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”

Dnia 26 września 2018 r. na Stadionie Miejskim w Świnoujściu odbyły się II zawody z cyklu „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne".Pomimo, że pogoda nie rozpieszczała, frekwencja dopisała, wystartowało 107 młodych adeptów lekkiej atletyki z sześciu świnoujskich szkół podstawowych.

czytaj więcej

Wydarzenia

Rusza Mini Mundial 2018

Jutro na boisku koło kortów tenisowych przy ulicy Matejki rozegrany zostanie Mini Mundialu. Każdy z zespołów będzie reprezentował barwy innego kraju. Młodzi piłkarze ze świnoujskich szkół podstawowych będą walczyć o Puchar Prezydenta Świnoujścia. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10.00. Zapraszamy do kibicowania młodym piłkarzom.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 Następna Ostatnia