Czwartek, 19 września 2019r.

Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

„Poznajemy nasze Miasto”

Rajd rowerowy po Prawobrzeżu

Stowarzyszenie „Grupa Morska - Cała Naprzód” serdecznie zaprasza mieszkańców Świnoujścia na rajd rowerowy po Prawobrzeżu w cyklu imprez pn.: „Poznajemy nasze Miasto”.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Zostań piłkarzem Floty!

Miejski Klub Sportowy Flota Świnoujście ogłasza nabór do sekcji piłkarskiej. Zapraszani są zawodnicy z roczników 1996 - 1999.

czytaj więcej

Obchody Dni Morza

Z Jeleniej Góry na rowerze

19 czerwca wieczorem dotrze do Świnoujścia grupa rowerzystów z Jeleniej Góry, która całą blisko 500 kilometrową trasę pokona na rowerach.

czytaj więcej

Masa krytyczna

Świnoujście na rowery! Bijemy rekord!

„Białośladem!”, pod takim hasłem odbędzie się druga w tym roku masa krytyczna. Startujemy w niedzielę 29 czerwca br., o godzinie 11.00, spod Urzędu Miasta. Motywem przewodnim tej masy jest zachęcenie mieszkańców miasta i turystów, którzy do tej pory wciąż nie złapali rowerowego bakcyla, do zamiany samochodu na rower – środka transportu przyjaznego środowisku i korzystnego dla naszego zdrowia.

czytaj więcej

44 Islands Kite Cup

Maks Zwycięzca

To był emocjonujący weekend na świnoujskiej plaży. Wszystko za sprawą 44 Islands Kite Cup, czyli Pucharu Polski w Formule Kite.

czytaj więcej

Sport

Baltic Home nie próżnuje

W minionych tygodniach świnoujska grupa nie próżnowała i wystartowała w kilku imprezach, na terenie całej Polski. W Świnoujściu odbył się XIV Ultramaraton im. Olka Czapnika wzdłuż Zalewu Szczecińskiego, który jest zaliczany do Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych na rok 2014. Zawodnicy mieli do wyboru kilka dystansów: 1 pętla (108 km), 2 pętle (216 km), 3 pętle (324 km).

czytaj więcej

Sport

V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Taekwondo

7 czerwca 2014 w Świnoujściu odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Taekwondo. Organizatorem był klub Pomorze Świnoujście. W turnieju wzięło udział prawie 70 młodych adeptów. Prawo startu miały dzieci i młodzież do lat 14.

czytaj więcej

Sport

Czas dla świnoujskich Skimboardowców

Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi sezon na letnie sporty. Jednym z nich jest coraz bardziej popularny Skimboard czyli jazda na desce po płytkiej warstwie wody lub - dla bardziej zaawansowanych - po fali. Także w naszym mieście istnieje grupa młodych ludzi uprawiających ten rodzaj sportu.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Nie przenoście Floty do Warszawy

Czy władze klubu z ul. Matejki, w lipcu ubiegłego roku, chciały sprzedać licencję Polonii Warszawa? Takie słowa padły z ust prezesa zespołu ze Stolicy.

czytaj więcej

Najlepsi kitesurferzy w Świnoujściu

Jutro rusza Puchar Polski w Kitesurfingu

W dniach od 13 do 15 czerwca 2014 r. w Świnoujściu odbędą się zawody kitesurfingowe: „44 ISLANDS KITE CUP” PUCHAR POLSKI W KITESURFINGU W FORMULE KITE. Rozpoczęcie zawodów w piątek o godzinie 11.00.

czytaj więcej

Sport

Finały Świnoujskiej Basket Ligi

Dnia 15.06.2014 (niedziela) na Hali Miejskiej przy ul. Piłsudskiego 9 w Świnoujściu o godzinie 10.30 i 12.00 rozpoczną się mecze finałowe III już edycji Świnoujskiej Basket Ligi.

czytaj więcej

Podsumowanie występów Floty Świnoujście w I lidze piłkarskiej

Nadchodzi Widzew i Janas

10 zwycięstw, 12 remisów i 12 porażek – to bilans piłkarzy Floty Świnoujście w zakończonym sezonie. Wyspiarze w 34 meczach zgromadzili 42 punkty (25 u siebie - 17 na wyjeździe), co dało im 12. pozycję.

czytaj więcej

44 Islands Kite Cup Świnoujście 2014

W piątek rusza Puchar Polski w Kitesurfingu

W dniach od 13 do 15 czerwca 2014 r. w Świnoujściu odbędą się zawody kitesurfingowe: „44 ISLANDS KITE CUP” PUCHAR POLSKI W KITESURFINGU W FORMULE KITE. Do Świnoujścia zawita czołówka polskich kitesurferów, aby wziąć udział w Pucharze Polski w Formule Kite.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Pewne zwycięstwo Floty

Flota Świnoujście utrzymała się na zapleczu ekstraklasy. W meczu ostatniej szansy zawodnicy Tomasza Kafarskiego pokonali Okocimskiego Brzesko 2:0. Bramki zdobyli Piotr Kieruzel i Sebastian Olszar.

czytaj więcej

Berserkers Team Świnoujście

Seminarium z Wiśniewskim

Maksymilian Wiśniewski z klubu Zenith Team, czterokrotny mistrz Polski w kategorii elita (brązowe i czarne pasy), brązowy medalista Mistrzostw Europy w Lizbonie oraz uczestnik mistrzostwa świata w Abu Dhabi przez dwa dni uczył technik brazylijskiego jiu jitsu zawodników Berserkers Team Świnoujście.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Okocimski na koniec sezonu

W sobotę piłkarze Floty Świnoujście rozegrają ostatni mecz sezonu 2013/2014 w I lidze. Podejmą Okocimskiego Brzesko. Początek spotkania na stadionie miejskim przy ul. Matejki o godz. 16.45.

czytaj więcej

Maraton i Prawobrzeże ze sponsorem.

Polskie LNG konsekwentnie wspiera sport młodzieżowy

Trenujący w uczniowskich klubach sportowych Świnoujścia młodzi piłkarze i siatkarze zaczynają korzystać ze wsparcia Polskiego LNG SA, które w tym mieście buduje pierwszy polski terminal do odbioru i regazyfikacji płynnego gazu ziemnego. Firma podpisała właśnie umowy sponsorskie z klubami UKS Prawobrzeże i MMKS Maraton. To kolejne przykłady zaangażowania Polskiego LNG w życie świnoujskiej społeczności oraz materialny wyraz uznania dla lokalnych sukcesów i ważnych inicjatyw społecznych.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Boisko jest fajne

Prawie 70 dzieci ze żłobka miejskiego Kubuś Puchatek przy ul. Wyspiańskiego w Świnoujściu odwiedziło dziś piłkarzy Floty na stadionie przy ul. Matejki. Biegały po boisku i kopały piłkę.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 Następna Ostatnia