Sobota, 7 grudnia 2019r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Flota Świnoujście

Wyspiarze wznowili treningi [ZDJĘCIA]

Dziś po krótkim urlopie swoje zajęcia wznowili piłkarze pierwszoligowej Floty Świnoujście. Na treningu zabrakło aż 6 piłkarzy, których oglądaliśmy wiosną przy ul. Matejki.

czytaj więcej

ULKSW Pomorze Świnoujście

Reprezentanci Świnoujścia z sukcesami

Zawodnicy taekwondo ULKSW Pomorze Świnoujście, mimo zbliżających się wakacji reprezentowali nasze miasto na dwóch turniejach - we Wrocławiu i Bornem Sulinowie. Z obydwu przywieźli medale.

czytaj więcej

XI Morski Turniej Tenisowy Gwiazd

Gwiazdy zagrają na świnoujskich kortach

Kto zwycięży w tym roku w XI Morskim Turnieju Tenisowym Gwiazd? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Turniej rozgrywany będzie w sobotę i niedzielę na kortach przy ul. Matejki. Wstęp dla publiczności – wolny

czytaj więcej

Masa Krytyczna

Niedziela pod znakiem rowerów!

Po raz drugi w tym roku miastem przez jeden dzień rządzić będą rowerzyści. W najbliższą niedzielę, o godz. 11:00 ruszamy spod Urzędu Miasta przez centrum miasta i dzielnicę nadmorską w stronę portu jachtowego, aby przekonać tych jeszcze nieprzekonanych jak rowerowe jest nasze Świnoujście! Zapraszamy do udziału mieszkańców i turystów!

czytaj więcej

Regaty po Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim

Bakista Cup 2014

W sobotę 28 czerwca w Świnoujściu rozpoczną się II Regaty  po Zachodniopomorskim Szlaku  Żeglarskim Bakista Cup. Regaty mają na celu promocję marin Szlaku w tym portu jachtowego w Świnoujściu.

czytaj więcej

Dni Morza 2014

II Bieg Świętojański

Jedną z imprez tegorocznych obchodów Dni Morza w Świnoujściu był organizowany przez Klub Biegacza Jogging Bieg Świętojański. W sobotę 21. czerwca o 20.00 odbyła się jego II edycja. Bieg ten zainspirowany został przez maratońskie małżeństwo Agnieszkę i Janusza Michalskich.

czytaj więcej

[AKTUALIZACJA] Flota Świnoujście

Komunikat Zarządu MKS Flota Świnoujście

Przerwane negocjacje Floty z potencjalnymi inwestorami z Portugalii wywołały wczoraj sporo emocji. Otrzymaliśmy oficjalny komunikat Zarządu MKS Flota Świnoujście, w którym odnosi się on do zarzutów pojawiających się w mediach.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Nie doszło do porozumienia z portugalskim partnerem

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie umowy Floty z portugalskim partnerem, który był zainteresowany współpracą ze świnoujskim klubem. – Druga strona chce, aby pierwszym trenerem Floty był wskazany przez nią szkoleniowiec – wyjaśnia prezes Floty, Edward Rozwałka. – Z uwagi na dobro klubu zgodziliśmy się na to. Niestety, nasi partnerzy w rozmowach nie chcą wziąć na siebie kosztów wypłacenia odprawy obecnemu szkoleniowcowi Tomaszowi Kafarskiemu.

czytaj więcej

UKS Prawobrzeże Świnoujście

Zostań piłkarzem Prawobrzeża

Polskie LNG coraz bardziej angażuje się w życie społeczne po obu stronach Świny. Informowaliśmy niedawno o wsparciu jakiego udzielać będzie spółka młodym sportowcom ze Świnoujścia. Teraz czas na pierwsze efekty tej współpracy.

czytaj więcej

„Poznajemy nasze Miasto”

Rajd rowerowy po Prawobrzeżu

Stowarzyszenie „Grupa Morska - Cała Naprzód” serdecznie zaprasza mieszkańców Świnoujścia na rajd rowerowy po Prawobrzeżu w cyklu imprez pn.: „Poznajemy nasze Miasto”.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Zostań piłkarzem Floty!

Miejski Klub Sportowy Flota Świnoujście ogłasza nabór do sekcji piłkarskiej. Zapraszani są zawodnicy z roczników 1996 - 1999.

czytaj więcej

Obchody Dni Morza

Z Jeleniej Góry na rowerze

19 czerwca wieczorem dotrze do Świnoujścia grupa rowerzystów z Jeleniej Góry, która całą blisko 500 kilometrową trasę pokona na rowerach.

czytaj więcej

Masa krytyczna

Świnoujście na rowery! Bijemy rekord!

„Białośladem!”, pod takim hasłem odbędzie się druga w tym roku masa krytyczna. Startujemy w niedzielę 29 czerwca br., o godzinie 11.00, spod Urzędu Miasta. Motywem przewodnim tej masy jest zachęcenie mieszkańców miasta i turystów, którzy do tej pory wciąż nie złapali rowerowego bakcyla, do zamiany samochodu na rower – środka transportu przyjaznego środowisku i korzystnego dla naszego zdrowia.

czytaj więcej

44 Islands Kite Cup

Maks Zwycięzca

To był emocjonujący weekend na świnoujskiej plaży. Wszystko za sprawą 44 Islands Kite Cup, czyli Pucharu Polski w Formule Kite.

czytaj więcej

Sport

Baltic Home nie próżnuje

W minionych tygodniach świnoujska grupa nie próżnowała i wystartowała w kilku imprezach, na terenie całej Polski. W Świnoujściu odbył się XIV Ultramaraton im. Olka Czapnika wzdłuż Zalewu Szczecińskiego, który jest zaliczany do Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych na rok 2014. Zawodnicy mieli do wyboru kilka dystansów: 1 pętla (108 km), 2 pętle (216 km), 3 pętle (324 km).

czytaj więcej

Sport

V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Taekwondo

7 czerwca 2014 w Świnoujściu odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Taekwondo. Organizatorem był klub Pomorze Świnoujście. W turnieju wzięło udział prawie 70 młodych adeptów. Prawo startu miały dzieci i młodzież do lat 14.

czytaj więcej

Sport

Czas dla świnoujskich Skimboardowców

Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi sezon na letnie sporty. Jednym z nich jest coraz bardziej popularny Skimboard czyli jazda na desce po płytkiej warstwie wody lub - dla bardziej zaawansowanych - po fali. Także w naszym mieście istnieje grupa młodych ludzi uprawiających ten rodzaj sportu.

czytaj więcej

Flota Świnoujście

Nie przenoście Floty do Warszawy

Czy władze klubu z ul. Matejki, w lipcu ubiegłego roku, chciały sprzedać licencję Polonii Warszawa? Takie słowa padły z ust prezesa zespołu ze Stolicy.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 Następna Ostatnia