Czwartek, 21 marca 2019r.

Imieniny: Lubomira, Benedykta

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Podsumowanie Targów Turystycznych Tourtec 2014

Świnoujska plaża w Jeleniej Górze

Niemal plażowa pogoda sprzyjała tegorocznej promocji Świnoujścia podczas XVI Międzynarodowych Targów Tourtec w Jeleniej Górze. Mini plaża jaka została zaaranżowana na jeleniogórskim rynku, a zwłaszcza miniatura kosza plażowego i świnoujski Wiatrak, przyciągały na stoisko miasta tłumy.

czytaj więcej

Wspólna akcja polskich i niemieckich służb

Małżeństwo uratowane

W nocy z niedzieli na poniedziałek niemieckie oraz polskie służby ratownictwa morskiego przeprowadziły wspólną akcja ratowniczą.

czytaj więcej

Nasi zawodnicy nie zwalniają tempa!

Udany turniej Berserkerów

Młodzi Berserkerzy ze Świnoujścia podczas Alsecco Cup 2 Berserkers Team Junior zdobyli 11 medali, w tym dwa złote. W zawodach brazylijskiego jiu jitsu, które odbyły się w hali sportowej Szkół Salezjańskich w Szczecinie udział wzięło prawie 200 zawodników z całego kraju.

czytaj więcej

Nietypowe zdarzenie w centrum miasta

Pamiętajcie o hamulcach

Do nietypowego zdarzenia doszło dziś koło południa w centrum miasta. Ktoś zaparkował samochód na... środku przejścia dla pieszych.

czytaj więcej

Złamał przepisy o bezpieczeństwie imprez masowych

Pseudokibic usłyszał zarzuty

Świnoujscy kryminalni zatrzymali  mężczynę, który w czasie sobotniego meczu Floty Świnoujście ze Stomilem Olsztyn złamał prawo. 33-latek jest już po prokuratorskich zarzutach. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj więcej

Żeglarski weekend

Dar Młodzieży w Świnoujściu!

W najbliższy weekend, tj. 16-18 maja, Świnoujście odwiedzi DAR MŁODZIEŻY, jeden z większych żaglowców na świecie, polska fregata szkoleniowa Akademii Morskiej w Gdyni.

czytaj więcej

47-latkowi grozi do dwóch lat pozbawienia wolności

Nietrzeźwy spowodował kolizję

47-letni kierowca odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

czytaj więcej

Rozstrzygnięcie przetargu jeszcze w tym tygodniu

Krakowianie zbudują skatepark?

Minął termin składania ofert na kolejny przetarg dotyczący przebudowy istniejącego przy ul. Matejki skateparku.

czytaj więcej

Już dziś debata o Unii Europejskiej.

Zapytaj o Unię Europejską

Zapraszamy na spotkanie przedwyborcze z kandydatami w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Debata odbędzie się już dziś, 12 maja o 18.30 w Galerii Art, przy Wojska Polskiego 1/1.

czytaj więcej

Debiut Kafarskiego na ławce trenerskiej.

Tylko remis ze słabym Stomilem

Mimo zmiany trenera Flota Świnoujście nadal w dołku. Tym razem piłkarze wywalczyli jedynie jeden punkt ze Stomilem Olsztyn.

czytaj więcej

Dzień Otwarty w Muzeum Rybołówstwa Morskiego

Setki zwiedzących w muzeum

W ramach Otwartych Dni Funduszy Europejskich Muzeum Rybołówstwa zaprasza dzisiaj, 10 maja, do bezpłatnego zwiedzania zasobów muzealnych.

czytaj więcej

ZWiK zaczyna czyścić sieć

Od 11 maja 2014 roku Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu przystępuje do corocznego przed sezonem letnim płukania sieci wodociągowej w lewobrzeżnej części miasta.

czytaj więcej

XVI Międzynarodowe Targi Turystyczne Tourtec 2014

Julia była pierwsza, czyli nasi w Jeleniej Górze

Julia Jurczak (na zdjęciu) z rodzicami była pierwszą mieszkanką Jeleniej Góry, która zasiadła w plażowym koszu, przywiezionym wprost ze Świnoujścia. Kosz jest jednym z elementów naszego stoiska na XVI Międzynarodowych Targach Turystycznych Tourtec 2014, które właśnie trwają w Jeleniej Górze.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 Następna Ostatnia