Czwartek, 7 grudnia 2023r.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Kultura

Kultura

Kultura

Świąteczne premiery i pokazy przedpremierowe w Cinema3D!

Już 22 grudnia na wielkim ekranie będzie można oglądać „Matrix Zmartwychwstania”, a 25 grudnia premierę ma familijna animacja „W 80 dni dookoła świata”. Ponadto od 25 grudnia br. do 2 stycznia 2022r. w Cinema3D przedpremierowo będzie można zobaczyć animację „Sing 2”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Minimaraton Matrix już 22 grudnia w Cinema3D!

Zbliża się okazja, by świętować najbardziej oczekiwany filmowy powrót tego roku! Niepowtarzalna szansa, by zobaczyć na dużym ekranie przygody Neo i Trinity z kultowej serii sci-fi już 22 grudnia o 19:00 w Cinema3D w ramach Maratonu Matrix.

czytaj więcej

Kultura

Nowa książka Józefa Plucińskiego. Biblioteka zaprasza na spotkanie z autorem „Historii i historyjek znad Świny”.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w dniu 14 grudnia (wtorek) o godz. 17:00 do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15 na spotkanie autorskie z udziałem świnoujskiego historyka i pisarza Józefa Plucińskiego oraz prezentację najnowszej książki Autora pt. „Historie i historyjki znad Świny”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Matrix Zmartwychwstania”!

3 grudnia br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na produkcję „Matrix Zmartwychwstania”. Już dziś kup bilet i zobacz długo wyczekiwaną czwartą odsłonę przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. Film wejdzie na ekrany 22 grudnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

czytaj więcej

Wydarzenia

Od 3 do 6 grudnia Filmowe Mikołajki w Cinema3D!

Od piątku 3 grudnia do poniedziałku 6 grudnia br. w kinach sieci Cinema3D odbędą się Filmowe Mikołajki! W ciągu czterech dni najmłodsi kinomani będą mogli wybierać wśród animacji i filmów familijnych, które są przepełnione emocjami i widowiskowymi scenami. 

czytaj więcej

Wydarzenia

Świnoujście i Goleniów: artystyczne wydarzenie bez precedensu. Bezpośrednio po premierze „Odbicia” Trzeciego Teatru Lecha Raczaka

Mieszkańcy Pomorza Zachodniego, jako pierwsi po poznańskiej premierze, będą mogli zobaczyć spektakl „Odbicia” zrealizowanego przez Trzeci Teatr Lecha Raczaka - Fundację Orbis Tertius. W piątek (26.11.2021) spektakl zostanie pokazany w Sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu. Dzień później czyli w sobotę (27.11.2021) w Rampie Kultury i Twierdzy Designu w Goleniowie. Oba spektakle rozpoczną się o godzinie 19.00. Wstęp wolny (z uwagi na pandemiczne obostrzenia liczba miejsc ograniczona).

czytaj więcej

Wydarzenia

Dominika Ostałowska w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu z przyjemnością zawiadamia, że w piątek, 26 listopada, o godz. 18:00 gościć będziemy na spotkaniu artystycznym  znakomitą aktorkę Dominikę Ostałowską w inscenizacji „Pamiętnika z Powstania Warszawskiego” Mirona Białoszewskiego.

czytaj więcej

Wydarzenia

Pisząca para w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu z przyjemnością zawiadamia, że w poniedziałek, 8 listopada, o godz. 18:00 gościć będziemy na spotkaniu autorskim popularną  piszącą parę: Violettę Ozminkowski-Daukszewicz i Krzysztofa Daukszewicza. 

czytaj więcej

Kultura

Jarosław Sokół w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu zaprasza w najbliższy czwartek  21.10.2021 r. o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej  (ul. Piłsudskiego 15) na spotkanie autorskie z Jarosławem Sokołem – poczytnym pisarzem, cenionym scenarzystą i znakomitym tłumaczem.

czytaj więcej

Kultura

Trzy filmy premierowo oraz „Furioza” przedpremierowo w Cinema3D!

15 października br. w kinach sieci Cinema3D premierowo można będzie zobaczyć między innymi: film „Venom 2: Carnage”, „Ostatni pojedynek” z Benem Affleckiem, Mattem Damonem i Adamem Driverem oraz animację „Ainbo - strażniczka Amazonii”. Ponadto 16 października odbędą się przedpremierowe pokazy polskiego dramatu „Furioza”.

czytaj więcej

Kultura

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wyszyński - Zemsta czy przebaczenie” oraz „Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła” premierowo w Cinema3D!

Od 17 września na wielkim ekranie widzowie będą mogli zobaczyć film „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” z Dawidem Ogrodnikiem w roli głównej, biograficzną produkcję „Wyszyński - Zemsta czy przebaczenie”, a na najmłodszych kinomanów czeka „Mała Wielka Stopa 2: w rodzinie siła”.

czytaj więcej

Kultura

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na najnowszą część przygód agenta 007!

13 września br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Nie czas umierać”. Już dziś kup bilet i zobacz wyczekiwaną, 25. odsłonę przygód agenta Jej Królewskiej Mości w reżyserii Cary Joji Fukunaga. Film „Nie czas umierać” wejdzie na ekrany 1 października br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D oraz przez stronę www.cinema3d.pl.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnia