Środa, 20 lutego 2019r.

Imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Sport

Sport

Wydarzenia

Tenisowe „Mikołajki” z OSiR „Wyspiarz”

Zapraszamy serdecznie dzieci do lat 12 do wzięcia udziału w Mikołajkowej Talentiadzie Tenisowej z Ośrodkiem Sporu i Rekreacji „Wyspiarz”. Widzimy się już 15.12.2018 r., w godzinach od 12:00 – 14:00 na Hali Tenisowej przy ul. Matejki 17A. W programie zapewniamy gry oraz zabawy z rakietą i piłeczką tenisową. Najlepsi otrzymają puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale, słodycze i upominki.

czytaj więcej

Sport

Karatecy z medalami

Marta Wypych zdobyła srebrny medal, a Mateusz Sowiński wywalczył brąz XXXV Pucharu Polski w Karate Kyokushin. Zawody odbyły się w Szczecinku. Dobrze spisali się także pozostali reprezentacji Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin.

czytaj więcej

Wydarzenia

AP Baltica na turnieju w Międzyzdrojach

W niedzielę (09.12), AP BALTICA uczestniczyła w turnieju halowym dla rocznika 2010 w Międzyzdrojach. Mieliśmy okazję zmierzyć się z zespołami: Fala Międzyzdroje, AP Gryf Kamień Pomorski oraz LZS Przybiernów.

czytaj więcej

Wydarzenia

Turnieje Baltica Cup 2018

W sobotę (08.12), AP BALTICA rozpoczęła cykl turniejów halowych Baltica Cup 2018. O godz. 10:00 , jako pierwsi na parkiet w hali sportowej na Warszowie wybiegli zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi. W zawodach wzięło udział 5 zespołów: Junior Police, Football Academy Gryfice, Fala Międzyzdroje oraz 2 zespoły AP BALTICA.

czytaj więcej

Wydarzenia

Wysyp Mikołajów na 126. parkrunie

Ho, ho, ho… Na świnoujskiej plaży dzisiaj Inwazja Morsujących Mikołajów, a u nas takich zwyczajnych… biegających, przyplątał się też jeden pingwin, bałwanica, dwa renifery i kilka bliżej nieokreślonych śnieżynek i skrzatów. Co prawda 6 grudnia już za nami ale widocznie nadmorski klimat sprzyja dłuższym pobytom i kto wie, może Mikołaje ze świtą pozostaną z nami aż do świąt?

czytaj więcej

Wydarzenia

Mikołajkowy parkrun w sobotę!

Wszystkie dzieci małe i duże zapraszamy w sobotę (08.12.2018) na Bieg Mikołajkowy. Start o godz. 9.00 w Parku Zdrojowy przy boisku a przed biegiem wspólna rozgrzewka. Do pokonania dwa dystanse dla najmłodszych dystans 150m, a dla starszych dzieci dystans 5 km z bezpłatnym pomiarem czasu. Po biegu dla każdego dziecka słodka niespodzianka.

czytaj więcej

Wydarzenia

9 grudnia „Biegi z Mikołajem”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na I edycję Świnoujskiej Ligi Biegowej z „Wyspiarzem”. Drugie  zawody tej edycji odbędą się 9 grudnia 2018 r. o godzinie 11:00 pod nazwą „Biegi z Mikołajem”.

czytaj więcej

Wydarzenia

Srebrzysty 125. parkrun

Kolejna sobota za nami, a wraz z nią #125 edycja parkrun. Grudzień jak to grudzień, w Polsce nieprzewidywalny, co doskonale pokazał dzisiejszy dzień. Po nocnych, dosyć intensywnych opadach deszczu i po lekkim przymrozku o poranku, cały park błyszczał srebrzysto-przeźroczyście. Oj trzeba było uważać gdzie się stąpa. Pierwszy grudniowy bieg odbył się bez przytupu, ale za to z poślizgiem i to jakim… (oczywiście w dosłownym znaczeniu).

czytaj więcej

Wydarzenia

Mikołajki z OSiR „Wyspiarz”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału  w MIKOŁAJKACH NA SPORTOWO, które odbędą się w dniu 2 grudnia br w godzinach od 11:00 do 14:00 na boisku im. Tadeusza Kaczmarka przy ul. Białoruskiej 2.

czytaj więcej

Sport

OSiR „Wyspiarz” zaprasza do sekcji sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” informuje, że prowadzi dodatkowe nabory do sekcji sportowych. Nabory uzupełniające prowadzone są do 7 z 10 prowadzonych sekcji sportowych (oprócz pływackiej, lekkoatletycznej - lewobrzeże, udział w animacjach nie wymaga zapisów).

czytaj więcej

Piłka nożna

Wyjatkowy trening młodych zawodników Floty

Wtorkowy trening (27.11.2018 r.) drużyny trenera Krzysztofa i Pawła był wyjątkowy.
Bo po pierwsze odbył się on na boisku trawiastym i po drugie, że rozpoczął się wspólną rozgrzewką z pierwszą drużyną FLOTY Swinoujście, którą poprowadził trener Jerzy Rot.

czytaj więcej

Piłka nożna

AP Baltica w Lidze Mistrzów

W sobotę (24.11), AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE wzięła udział w pierwszej kolejce Szczecińskiej Lidze Mistrzów dla rocznika 2010. Nasza drużyna w tegorocznej edycji reprezentuje barwy PSG i zaprezentowała się z bardzo dobrej strony na tle czołowych akademii z zachodniopomorskiego województwa.

czytaj więcej

Wydarzenia

91 amatorów zdrowego trybu życia na parkrunie

124. parkrun w sobotę (24.11.201) mimo chłodnej aury gościł aż 91 amatorów zdrowego trybu życia i porannego biegania po parku. Aby nikt nie doznał kontuzji podczas wysiłku o profesjonalne rozgrzanie mięśni zawodników zadbała jak zwykle niezawodna Ania Górska.

czytaj więcej

Flota - Światowid 63 Łobez 4-0 (2-0)

Do zobaczenia, do wiosny

W ostatnią sobotę i niedzielę zespoły klasy okręgowej szczecińskiej rozegrały ostatnią kolejkę rundy jesiennej. Drużyna Floty zakończyła ją w Świnoujściu spotkaniem ze Światowidem 63 Łobez, które zostało rozegrane w sobotę o godzinie 13:00 na głównej płycie świnoujskiego stadionu.

czytaj więcej

Wydarzenia

II Charytatywny Bieg Mikołajkowy dla Łobuziaków

Zapraszamy 9 grudnia 2018 roku na godz. 12:00 do Trzcińska-Zdroju, gdzie odbędzie się II Charytatywny Bieg Mikołajkowy dla Łobuziaków. To będzie wyjątkowe wydarzenie oraz Mikołajki połączone ze zbiórką darów dla naszej drużyny biegowej - „Łobuziaków”. Nasza akcja ma już zasięg wojewódzki, adresy zbiórek darów są: w Szczecinie, Trzcińsku-Zdroju, Świnoujściu i Gorzowie Wielkopolskim.

czytaj więcej

Wydarzenia

Na żywo oglądali mecz reprezentacji Polska - Czechy

Ponad 40-osobowa grupa zawodników Morskiego Klubu Sportowego FLOTA Świnoujście, wraz z trenerem Krzysztofem Słowińskim i rodzicami wybrała się na stadion Energa Gdańsk, aby kibicować biało-czerwonym w meczu towarzyskim Polska - Czechy.

 

czytaj więcej

Wydarzenia

Tenisowa sobota w OSiR „Wyspiarz”

W sobotę 17 listopada w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Łączne w trzech kategoriach wzięło udział 23 zawodników i zawodniczek.

czytaj więcej

Wydarzenia

Świnoujska Liga Biegowa z „Wyspiarzem” wystartowała

W niedzielne przedpołudnie, dnia 18 listopada 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym w Świnoujściu odbyły się pierwsze zawody I edycji Świnoujska Liga Biegowa z „Wyspiarzem” pod nazwą „Szukamy Talentów”. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” chcąc zmotywować mieszkańców do aktywności fizycznej, zachęcić do rywalizacji sportowej zarówno dzieci i dorosłych zdecydował się wesprzeć najlepszy w Polsce projekt biegowy dla dzieci i młodzieży.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia