Środa, 17 października 2018r.

Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

  • DOŁĄCZ DO NAS:

Strona główna / Rozmaitości

Rozmaitości

Ćwiczenia Wargacz 2014

Dzień na manewrach, cz. II

Właśnie zakończyły się największe w tym roku ćwiczenia 8 Flotylli Obrony Wybrzeża Wargacz 2014. Przez 5 dni kilkanaście jednostek i setki marynarzy wykonywali szereg zadań – od stawiania pól minowych, przez strzelania artyleryjskie po przyjmowanie desantu Rosomaków. Dzięki uprzejmości dowództwa 8 FOW. Mogliśmy zobaczyć przebieg ćwiczeń oczyma marynarzy.

czytaj więcej

Ćwiczenia Wargacz 2014

Dzień na manewrach, cz. I

Właśnie zakończyły się największe w tym roku ćwiczenia 8 Flotylli Obrony Wybrzeża Wargacz 2014. Przez 5 dni kilkanaście jednostek i setki marynarzy wykonywali szereg zadań – od stawiania pól minowych, przez strzelania artyleryjskie po przyjmowanie desantu Rosomaków. Dzięki uprzejmości dowództwa 8 FOW mogliśmy zobaczyć przebieg ćwiczeń oczyma marynarzy.

czytaj więcej

Charytatywny rajd dla chorej dziewczynki

Informatycy na rowery!

13 czerwca 2014 spod czeskich Karkonoszy wyruszy charytatywna wyprawa rowerowa pt. “Informatycy Na Rowery”. Informatycy wraz z przyjaciółmi w 4 dni zamierzają przejechać prawie 500 km i zakończyć wyprawę w Szczecinie. Wszystko po to, aby zdobyć pieniądze na turnus rehabilitacyjny dla pięcioletniej Martynki Wójtowicz, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni. Rajd został objęty Mecenatem Miasta Szczecina.

czytaj więcej

Na kogo oddać głos?

Latarnik Wyborczy

Czy wiecie że 60% aktów prawnych, które obowiązują w Polsce zostało uchwalonych przez europarlamentarzystów? Dlatego  też warto wziąć udział w niedzielnych wyborach. Jeżeli nie wiecie kogo wybrać polecamy stronę, która porówna Wasze poglądy z programami poszczególnych partii.

czytaj więcej

Wyjątkowa wyprawa Świnoujścianina

Patrol WOP

Ze Świnoujścia na Hel piechotą? To już było. Jednak Wojtek Bocewicz postanowił przejść polskie wybrzeże w historycznym mundurze żołnierza Wojsk Ochrony Pogranicza.

czytaj więcej

Jak łatwo i przyjemnie przejść przez rok 2014

Baaardzo długie weekendy

Wszystkim, którzy z żalem żegnają przerwę świąteczną i markotnieją na myśl o powrocie do pracy spieszymy donieść, że takiej laby jaka czeka nas w 2014 roku dawno nie było. Przed nami jeszcze sześć długich weekendów!

czytaj więcej

Dziś dzień Morza Bałtyckiego

Małe ale nasze

22 marca ustanowiony został przez Organizację Narodów Zjednoczonych Światowym Dniem Wody. Jednym z jego elementów jest też Dzień Morza Bałtyckiego, również obchodzony dzisiaj. Z tej okazji przyjrzymy się bliżej tej "wielkiej kałuży" nad której brzegiem mieszkamy.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34